Astrolojik Danışmanlık

Astrolojik Danışmanlık

Astroloji, çeşitli gök olaylarının yeryüzü canlılığına etkilerini inceleyen ve istatistiksel verilere dayanan bir bilgiler bütünüdür. Yıldızların bilgisi anlamına gelir ve insanlık tarihi ile yaşıttır. Yazılı tarihte M.Ö. 2500’lü yıllarda Mezopotamya’da Asur ve Babil uygarlıklarının gök günlükleri tutuğu görülür. Kullanım yelpazesi Mısır, Hint, Çin, Maya, Yunan, Roma ve Arap kültürlerine, krallardan, firavunlara, padişahlardan, aristokratlara kadar genişlemiştir. ‘‘Yukarıda ne varsa aşağıda o vardır.’’ der Zümrüt Tablet. Gökyüzü içimizde, çevremizde, yaşamlarımızda zuhur eder. Bu evrensel bir yasadır.

Binlerce yıllık bilgi birikimi ve istatistiksel veri ile hareket eden Astroloji, her yüzyılda yararlanılan popüler bir rehber olsa da bilimsel olmadığı gerekçesiyle eleştirilmiştir. Bunun nedeni, neden-sonuç ilişkisi içerisinde gelişmemesidir. ‘‘Merkür retro zamanında elektronik aletler bozulabilir.’’ cümlesi hiçbir neden ve sonuç ilişkisi içermese de yine bilimselliğin içinde yer alan eşzamanlılık ilkesi ile açıklanabilir. Nedensel olarak ilişkisiz olgular birbiri ile bağlantılı ve bir olabilir der, Jung. Bir rüya görürsünüz ve başınıza gelir, içinizden bir şarkı söylersiniz ve arkadaşınız sesli bir şekilde devam ettirir, nedensellik olmasa da bu eşzamanlılıkla açıklanabilir. Bu nedenle astroloji bir fal, inanç sistemi, büyü, tılsım veya tesadüfi bir tahmin aracı değildir. Gökyüzü istatistiklerini potansiyel olasılıklar olarak bize sunan bir Dünya yolu rehberidir. 

Sagan’ın meşhur ‘‘Hepimiz yıldız tozuyuz’’ cümlesini duymuşsunuzdur. Hamur işinde kullanılan karbonat, kemiklerimizdeki kalsiyum, kanımızdaki demir çöken yıldızların içinde oluşmuştur. Bedenimiz kütle olarak %7 Hidrojen ve %93 oranında yıldız tozu içerir. Yıldızlar bizim için böylesine önemliyken üzerimizdeki etkilerinin ne kadar büyük olacağını siz düşünün. 

Doğduğunuz zaman ve konum itibari ile herkes için eşsiz bir gökyüzü haritası çizilir. Bu harita yaşama geliş amacınız, yetenekleriniz, kişiliğiniz, mizacınız, kariyeriniz, ilişkileriniz ve çok daha fazlasının bilgisini içinde barındırır.  Bir doğum haritası analizi ile güçlü ve zayıf yönlerinizi, şans, fırsat ve tehditlerinizi öğrenerek gelecek potansiyelinizi kolaylıkla şekillendirebilirsiniz. Yaşayacağınız kadersel etkileri öğrenerek farkındalıkla dönüştürebilirsiniz. Doğum haritası analizinde dualite prensibine dayanarak uygun dengeleme metotları sunulur. Doğum haritası üzerine an haritaları eklenerek ve çeşitli teknikler kullanılarak potansiyel öngörülerde bulunulabilir. Doğum haritası bir kişiye yönelik olacağı gibi bir kuruma, bir olaya, evcil hayvanınıza, bir duruma da yönelik olabilir. Hatta sorunuz ve cevabı içinde ayrı bir doğum haritası vardır.

Evrensel Enerji® Astrolojik Danışmanlık hizmetlerimiz; tercihinize göre yüz yüze, online ve e-posta yoluyla yapılabilmektedir.

Evrensel Enerji® olarak astrolojik danışmanlıklarımızı; genel astroloji danışmanlığı, kariyer danışmanlığı, ilişki danışmanlığı, horary (tek soru) danışmanlığı olarak 4 başlıkta hizmet vermekteyiz. Danışmanlık hizmetlerimiz, bir haftalık özel tekniklerle ön çalışma yapılarak özenle değerlendirilip sunulur.

Evrensel Enerji® olarak etik ilkelerimiz çerçevesinde, sadece kendisi ile ilgili danışmanlık almak isteyen müşterilerimiz için danışmanlık vermekteyiz. Ne kadar iyi niyetli bir yaklaşım içerisinde de olsanız yapılan danışmanlık hizmeti, kişinin kendisinin direkt talebi ile olmalıdır ki, verdiğimiz bilgiler çerçevesinde kendi değerlendirmelerini  gerçekleştirip hayat yolunda seçimleri konusunda farkındalıkla ilerleyebilsin.

Genel Astroloji Danışmanlığı

Detaylı Bilgi

Kariyer Danışmanlığı

Detaylı Bilgi

İlişki Danışmanlığı

Detaylı Bilgi

Soru Astrolojisi (Horary) Danışmanlığı

Detaylı Bilgi

Whatsapp Üzerinden İletişime Geçin

Bize mesaj bırakırken daha hızlı yol alabilmemiz için lütfen bizimle AD - SOYAD ve BİLGİ ALMAK İSTEDİĞİNİZ KONU hakkında bir mesaj bırakın.

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

logo-evrensel-enerji.png

Holistik Dengeleme Çalışmaları ile;


→ Hayatta işler yolunda gitmiyor mu? Kendi içsel potansiyelinizi keşfederek hayatın akışında, bütünlük ve uyum içinde olun.

→ İlişkilerinizde hep aynı sorunları mı yaşıyorsunuz? İlişkilerinizdeki döngüleri kırın ve istediğiniz uyumlu birliktelikleri tezahür ettirin.

→ Finansal konularda hep sorunlar mı ön planda? Evrendeki bolluk, bereket ve parasal akışla uyumlu olun.

→ Yaşamak istediğiniz hayatı tezahür ettirebilmek için, size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. ↓

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image