Psişik Okuma

Evrensel Enerji® Psişik Okuma

Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu (KEŞM) ile yaptığımız çalışmalar çerçevesinde açığa çıkan karmaların, karmalarımıza ait çeşitli yaşam kontrat / anlaşma / sözleşme / yemin ve negatif tesirli kilitlerin - mühürlerin bu yaşam planımızı yoğun şekilde etkilediğini ve kişiyi sınırlandırdığını gördük.

KEŞM ile kendimize bir seans açtığımızda, sadece seans konumuzla bağlantılı olabilecek şekilde bu yönde bilgiler açığa çıkabilmekte. Kolektif ışık çalışmalarımıza olabilecek en etkili katkıyı sağlayabilmemiz adına, bedenimizdeki kayıtların okunmasının önemli olduğu akışını aldık ve bu okumalarla beraber gerekli temizleme / dengeleme çalışmalarını yapmamızın gerekli olduğunu gördük. Açığa çıkan bir sözleşmede de açığa çıkartılıp yapılması gereken onlarca işlem olabilmekte. 

Tabi ki bir de bu okumaları gerçekleştirebilme mevzusu var. Bu çalışmalar vesilesiyle bireysel olarak açığa çıkan versiyon ve arketip güçlerimiz vesilesiyle Ezgi'nin bu okumaları yapabilme kapasitesini gördük. Elbette burada şöyle ironik bir durum var; yaşadığımız hayatlar ve versiyonlar içerisindeki negatif yönelimli hayatlarımızdaki deneyimlerdeki bilgi ve görgümüzün de aslında ne kadar gerekli olabileceği! Yapılan psişik okuma, ister istemez okuyucunun süzgeçinden geçerek ifade edilebiliyor ve dekoder gibi çalışan okuyucu, değişik kadim dönemlere ait bilgilere sahip olabildiğinde bu konuda çok daha derin ve özellikle temizlenmesi gereken bilgilerin açığa çıkmasına yardımcı olabiliyor.

Artık bu bilgileri ışığın yolunda hizmet ederken kullanma vakti.

Çalışmalardaki okumalar Ezgi Sala Tözün tarafından yapılmakta, çıkan kayıtlarla alakalı temizleme ve dengeleme çalışmaları Ezgi Sala Tözün ve / veya Taner Tözün tarafından yapılmaktadır. 

Yaptığımız çalışmalar çerçevesinde Evrensel Enerji® olarak yaptığımız psişik okuma çalışmalarını 3 temel başlıkta gruplandırmayı tercih ettik.

Beden Kaydı Okuması

Bedenimiz, kemiğinden kasına olabilecek her yerinde karmik kayıtlarımızı tutabilmekte ve bu durum yukarıda belirttiğimiz gibi kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilecek potansiyeller taşıyor. Bir kişinin bir bölgesi 8-10 tane kayıt tutarken, bir başka kişinin o bölgesi negatif tesirlerden dolaylı kilitli olabiliyor ve tekrar okumayı yapabilmek için öncelikli olarak o kilidi açacak çalışmayı yapmak gerekebiliyor. 

Beden Kaydı Okuması çalışmamız yakından yapılmaktadır. Okunan kayıtlarla ilgili duygusal ve enerjetik tesirler bir miktar su yüzeyine çıktığından, okuması yapılan kişi için tek bir okuma çalışmasında ortalama 3-4 bölgenin kayıtları okunmaktadır. Açığa çıkarılan bu bilgiler üzerine tarafımızca gerekli sayıdaki seans sayısınca KEŞM ile çalışma yapılmaktadır.

Beden Kaydı Okuması'nda fiyatlandırma, okuması yapılan her 3-4 bölge için yapılmaktadır. Yapılan bu fiyatlandırmaya KEŞM ile yapılacak temizleme / dengeleme çalışmaları dahildir. Fiyat için lütfen whatsapp üzerinden bilgi alınız. 

Mandala Okuması

Mandala, bilinçdışımızı kağıda döktüğümüz ruhsal bir pratiktir. Çizdiğimiz mandaladaki renkler, şekiller ve ortaya çıkan yapı bizim belli bir parçamızı ya da o mandalayı çizme niyetimizi yansıtmaktadır. Bu yönden enerjinin açığa çıkmasında mandala önemli bir rol oynayabilmektedir.

Mandala atölyelerimizde de özellikle çizdiğimiz mandala üzerine sezgisel yorumlamalar yapmaktayız. Daha derine kazmacı motivasyonumuz çerçevesinde, Beden Kaydı Okuması'nda yaptığımız gibi bir mandalayı okuyup okuyamayacağımızı merak ederek denemeler yaptık ve özellikle niyet odaklı çizilen mandalalardan da, ilgili niyetle bağlantılı çeşitli karmik verilerle beraber yine çeşitli anlaşma / sözleşme / kontratların bilgisine eriştik ve bunlara yönelik de KEŞM ile çalışma yapabileceğimizi gördük.

Mandala Okuması, uzaktan yapılabilmektedir, bunun için okunacak mandalanın net bir görselinine ihtiyacımız olmaktadır. Özellikle yeni Mandala Atölyelerimizde de sunduğumuz okuma hizmetinde, mandalanın ne niyetle çizildiğini de bilmemiz bizim için önemli. Açığa çıkarılan bu bilgiler üzerine yine tarafımızca gerekli sayıdaki seans sayısınca KEŞM ile çalışma yapılmaktadır.

Mandala Okuması'nda fiyatlandırmaya, okuma ve KEŞM ile yapılacak temizleme / dengeleme çalışmaları dahildir. Fiyat için lütfen whatsapp üzerinden bilgi alınız. 

Doğum Haritası Okuması

Hepimiz bu hayata gelirken, kendi tekamül yolumuza uygun bir planla bedenleniyoruz. Yaşam yolumuzla ilgili farkındalığa ulaşabilmemiz adına kullanabileceğimiz pek çok araç - gereç bulunuyor. Astroloji de bunlardan biri.

Doğum haritası da bir mandaladır. Evrensel Enerji® olarak deneysel yaklaşımı sevdiğimizden, mandala üzerinde de yaptığımız okuma işlemini, kişinin doğum haritası üzerinden gerçekleştirerek, harita göstergeleriyle bağlantılı çeşitli karmik verilerle beraber yine çeşitli anlaşma / sözleşme / kontratların bilgisine eriştik ve bunlara yönelik de KEŞM ile çalışma yapabileceğimizi gördük. Tıpkı Beden Kaydı Okumasında olduğu gibi aldığımız veriler yaşam yolumuzda bizi direkt etkilediği gibi, kişinin gökyüzünde kişiyi olumsuz etkileyebilecek ya da zorlayabilecek türde etkilerden de arındığını gördük.

Doğum Haritası Okuması, uzaktan yapılabilmektedir. Kişinin doğru ve açık doğum verileri çerçevesinde haritası çıkarılarak okuma harita üzerinden gerçekleştirilir. Açığa çıkarılan bu bilgiler üzerine yine tarafımızca gerekli sayıdaki seans sayısınca KEŞM ile çalışma yapılmaktadır.

Doğum Haritası Okuması'nda fiyatlandırmaya, okuma ve KEŞM ile yapılacak temizleme / dengeleme çalışmaları dahildir. Fiyat için lütfen whatsapp üzerinden bilgi alınız. 

Whatsapp Üzerinden İletişime Geçin

Bize mesaj bırakırken daha hızlı yol alabilmemiz için lütfen bizimle AD - SOYAD ve BİLGİ ALMAK İSTEDİĞİNİZ KONU hakkında bir mesaj bırakın.

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

logo-evrensel-enerji.png

Holistik Dengeleme Çalışmaları ile;


→ Hayatta işler yolunda gitmiyor mu? Kendi içsel potansiyelinizi keşfederek hayatın akışında, bütünlük ve uyum içinde olun.

→ İlişkilerinizde hep aynı sorunları mı yaşıyorsunuz? İlişkilerinizdeki döngüleri kırın ve istediğiniz uyumlu birliktelikleri tezahür ettirin.

→ Finansal konularda hep sorunlar mı ön planda? Evrendeki bolluk, bereket ve parasal akışla uyumlu olun.

→ Yaşamak istediğiniz hayatı tezahür ettirebilmek için, size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. ↓

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma
Image