fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Regresyon

Regresyon

Regresyon

Evrende her şey sebep - sonuç ilişkilerine bağlıdır. Sevgi, güven, saygı, değer, aidiyet gibi yaşam dinamiklerimize bağlı korku, kaygı, endişe ve yaşamımıza çektiğimiz olaylar bizim yaşam planımız çerçevesindeki enerjisel dengelerimizle bağlantılıdır. 

Regresyon, bu yaşamımızda sürekli tekrar eden olaylar ile bağlantılıönceki deneyimlerimizi keşfedip, farkındalığa ulaştırma yoludur.Şu an yaşanan durum ile daha önce yaşanmış durum hangi paralelde kesişiyorsa, o danışana tekrar yaşatılarak, baskılanmışlıktan özgürleşme sağlanır. Ayrıca illa geçmişte olumsuzluklar diz boyu diye bir kural yok. Regresyon ile olumlu duygu ve deneyimleri hatırlatarak da farklı bir programlama gerçekleştirebilmek mümkündür.

Unuttuğumuz yaşam parçalarımız, aslında farkında olmadan vermiş olduğumuz kararlar, yeminler ile bağlantılıdır. Var olan durumumuza sebebiyet veren unsuru keşfettiğimizde, adım attığımız takdirde, bunu dönüştürebilmemiz kolaylaşır. Regresyonda amaç, daha önceki dönemlerde kral / kraliçe olduğumu öğrenip pohpohlanmak değildir. Şu an var olan dengesizliğin kökenini ışığa çıkarmaktır.

Her deneyim, danışanın enerjisel yapısına özgüdür.

Regresyonun kökeni, pek çok bilinçaltıçalışmasında da olduğu gibi, hipnoterapiye dayanmaktadır ama regresyondaki bilinç titreşimi hipnoterapiye oranla farklılıklar göstermektedir. Regresyonda, hipnoterapideki gibi danışan direkt olarak transa sokulmaz, titreşimler alfa - beta arasında gidip gelmelidir. 

Regresyon, başka türlü uygulamaların tam çözüm sağlayamadığı noktada büyük bir destek sunabilir ama bu herkeste, aynı etkiyi ve çözümü yaratacağını ifade etmez.

Zihinsel bozukluklar, otizm, ciddi obsesif ve paranoid bozuklukları olanlarla genelde çalışılmaz. Bağımlı, duygusuz ve bedensel farkındalığı olmayanlarla da çalışmak zordur.

Ancak fobiler, açıklanamayan korku ve endişeler, suçluluk duyguları, belli bir nedeni olmayan depresyonlar ve ilişki sorunları gibi durumlarda çözüm daha belirgin şekilde tezahür edebilmektedir.

Çoklu kişilik bozukluğu, sebebi olmayan sesler duymak ya da halusinasyonlar görmek gibi konularda da regresyon olumlu sonuçlar çıkarabilir.

İntihara meyilli danışanları,n bu duyguyu yaratan sebeplerden özgürleşmesinde katkısı gözle görülürdür.

Regresyon, "Holistik Şifa"çalışmaları içerisinde, danışan için önerilebilecek bir programda bir çalışma parçası / parçaları olabileceği gibi, sadece bu yöntem üzerinde üzerinde çalışılmasını isteyen danışanlar için çalışmalar gerçekleştirilebilir. 

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez.Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji®üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click