fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Geliştirilmiş Alerji Koruması

Geliştirilmiş Alerji Koruması

Geliştirilmiş Alerji Koruması

Birçok insanın alerji problemi var ve onlara yardımcı olmak için, Mariah sizi ısırabilecek böceklerle ve polen ile çevrili olduğunuz bahar ve yaz aylarında size yardımcı olabilecek 3 adet uyumlamaya kanalık yaptı. Sisteme dahil olan uyumlamalar şunlardır:

• Histamin Bloke Edici Alan,
• Parçacık Örtüsü,
• Turmalin Spektrum Işını.

Her bir uyumlamanın kendi fonksiyonu vardır, bunlar daha sonra açıklanacak.

ALERJİ
Alerji çoğu zaman atopi (saman nezlesi) olarak da adlandırılan bağışıklık sistemi rahatsızlığıdır. Alerjik reaksiyonlar alerjenler olarak bilinen normalde zararsız çevresel maddelere karşı gerçekleşir; bu reaksiyonlar zamanla kazanılmıştır, tahmin edilebilirdir ve hızlıdır. Tam olarak, alerji hiperhassaslığın dört formundan biridir ve tip I (veya yakın) hiperhassaslık olarak adlandırılır. Bu, IgE olarak bilinen bir tür antikor tarafından mast hücreleri* adı verilen bazı beyaz kan hücrelerinin ve bazofillerin aşırı aktivasyonu ile karakterize edilir, aşırı iltihabik tepki ile sonuçlanır. Genel alerjik reaksiyonlar egzema, kurdeşen (ürtiker), saman nezlesi, astım, besin alerjileri ve yaban arıları ve arılar gibi ısıran böceklerin zehrine reaksiyonlardır.

* (Mast Hücreleri: Bağ dokuda, lenfatik gauglionlarda, dalakta ve kemik iliğinde bulunan histiyosit çeşidi. Sitoplazmasında mediyatörlerden zengin bazofil granülasyonlar içeren mezenşimatöz hücre organizmada histaminin depolandığı başlıca yer mast hücreleridir. Burada histamin, heparin ve ATP'ye bağlanmış olarak bulunmaktadır)

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Mariah Windsong

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click