fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Happiness Flush Empowerment

Happiness Flush Empowerment (Mutluluk Sifonu Güçlendirmesi)

Happiness Flush Empowerment (Mutluluk Sifonu Güçlendirmesi)

Happiness Flush Güçlendirmesi, yaşamdaki mutluluğumuza engel olan blokajlardan kurtulmak için Kaynak'tan bir armağan olarak verildi. Bu blokajlar, geçmişten ve şu andaki yaşam deneyimlerimizden elde ettiğimiz hisler, duygular, anılar ve kalıntılar dahil, herhangi bir zihinsel ve duygusal karmaşayı kapsar. Bu güçlendirme sayesinde, artık mutluluğumuzu engelleyemez ve hayatlarımızda işlev bozukluğuna neden olmazlar. Bu, mutlu olmamızı ve hedeflerimize ulaşmak, ilişkileri, başarılı kariyerleri ve hayatımızın her alanında almayı kabul ettirmek gibi şeyleri gerçekleştirmemizi sağlayacaktır. Bu enerji, çocukluk ve travma yaraları, geçmiş olaylar ve acı veren durumlar gibi geçmiş yaşam deneyimlerinden ve geçmiş yaşam deneyimlerinden olumsuz etkilenmeleri temizleyecektir. Bu, deneyimlediğimiz olumsuz şeylerden ve olumsuz deneyimlere eklediğimiz duygulardan kurtulmamızı sağlayacaktır.

Kendimize saygımızı etkileyecek sınırlayıcı, yanlış ve olumsuz inançları temizleyecektir. Yeni enerji, daha fazla olumsuz deneyime, başkalarından gelen dramalara veya başkalarından saygısız muameleye açık olmamak için koruyucu bir sınır oluşturacaktır. Mağdur olmanıza dayalı düşünce kalıpları yıkılacak. Yaşamımıza giren her şeyi değiştirebileceğimiz inancımızı geliştireceğiz, etrafımızda olup bitenler ne olursa olsun, mutluluğumuzu deneyimleyeceğiz ve hedeflerimize ulaşacağız. Happiness Flush Güçlendirilmesi, bizi, bizim için mevcut olan sınırsız kaynakları kullanmamızı engelleyen her şeyi serbest bırakır, böylece hayat yolumuzda korkusuzca ve mutlu bir şekilde ilerleyebiliriz.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click