fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vlog

Herkese merhabalar. Bu videomuzda Haziran 2015'ten bu yana düzenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz ve salı geceleri gerçekleştirdiğimiz ücretsiz şifa çalışmaları üzerine bilgiler bulacaksınız. Bu çalışmalar tam olarak ne işe yarar, nasıl katılabilirsiniz, yapmanız ve dikkat etmeniz gerekenler nedir vb. sorulara bu videomuzda cevap bulabileceksiniz.Tüm takipçilerimize merhaba! 12 Aralık günü en yüksek seviyede etkilerini yaşayacağız "12.12 Portalı" ve yine aynı güne denk gelen yılın son dolunayı için çok özel bir çalışma hazırladım. Bu videoda 12.12 Portalı ve dolunay üzerine bilgi paylaşımı ve interaktif bir meditasyon bulacaksınız. 12.12 Akışını desteklemesi üzerine 999 frekansı enerji sistemleriyle çalışma bölümünü destekledim. Meditasyon için yapılması gerekenlerden videoda bahsettim ama kısaca burada da sizi bilgilendireyim, bilgi paylaşımından sonra direkt çalışmaya geçmek isteyebilirsiniz.


Bu video görsel ve işitsel olarak ruhsal ilerleyişimize destek sağlayabilme amaçlı titreşimlerimizi yükseltmemiz, enerji alanımızı ve enerji bedenlerimizi güçlendirebilmemiz için 999 frekansı enerjilerle portal olarak yüklenmiştir. İşitsel tarafta 999 hz ses frekansı kullanılmıştır.


Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click