Uyumlama Öncesi Hazırlık

Duyuru
Tüm Reiki ve Enerji uyumlama eğitimleri, bireysel başvuru çerçevesinde kişiye özel uzaktan gerçekleştirilmektedir.

Buradan süreç hakkında bilgi alabilirsiniz: >> TIKLAYIN <<

Uyumlama Öncesi Hazırlık

• Gün içerisinde alkol tüketmeyin, özellikle akşam yapılacak uyumlamalar için, akşam yemeğiniz sindirim sisteminizin dostu, hafif yiyecekler olmasına dikkat edin.

• Uyumlama öncesi kısa bir duş alabilirsiniz. Gevşemenize katkıda bulunur.

• Uyumlamadan önce 1-2 bardak, sonra da 1-2 bardak su içmenizi öneririm.

• Uyumlama siz sandalyede otururken de yapılabileceği gibi, uzanıkken de yapılabilinir. Bir öğretmen olarak benim tercihim, uyumlanacak öğrencinin uzanmasıdır. O yüzden, uyumlama süresince rahatedebileceğiniz bir çalışma ortamı ayarlamaya çalışın. Aşağıdaki resmi, uzanmanızda referans alabilirsiniz. Rahatınız, uyumlama için önemlidir. Üstüne bir şey örtmek isterseniz örtebilirsiniz.
• Uyumlama esnasında müzik size, isterseniz eşlik edebilir. Bana soracak olursanız, sessizlik ve dinginlik çok daha doğru bir tercih olur.

• Uyumlama esnasında bulunacağınız odada, mümkün olabildiğince elektronik eşyalar kapalı olsun. Uyumlamada uyuyakalırım endişeniz varsa, süpersonik akıllı telefonlarınız aracılığıyla alarm kurabilirsiniz tabi ki, ama mümkünse telefonu uçak moduna alın, direkt de yanınızda durmasın.

• Uyumlama başlangıç saatinde, uyumlanacağınız kanal ile ilgili size verilecek uyumlanma niyetini 2-3 defa, sesli veya içinizden söyledikten sonra, kendinizi nefes alışverişlerinize bırakmanız kâfidir. Uyumlama süresince ekstra çaba sarf etmenizi gerektirecek bir durum yoktur. Sadece, gerçekten orada olun ve deneyimleyin.

• Uyumlama sırasında çeşitli fiziksel hisler deneyimleyebilirsiniz. Bu abartılı da olabilir, hafif de olabilir. Bu hisler hiçbir şekilde bir uyumlama ölçütü değildir. Sadece ellerim ısındı, bir taraflarım karıncalandı, bu muydu diye sorgulamadan ya da şöyle vizyonlar gördüm, şöyle sesler işittim diye kabarmadan, dediğim gibi, sadece gerçekten orada olun, yeterlidir. Fiziksel deneyimlerin, uyumlanan bireye özel olduğunu size söyleyebilirim.

• Genel olarak akışın başladığını ve bittiğini hissedebilirsiniz. Ortalama bir uyumlama 20-30 dk arasında olmaktadır. Akışın kesildiğini hissettiğinizde, 2-3 dk daha uzanık kalıp yavaş yavaş kalkmanızı ve uyumlamanın tadına varmanızı tavsiye ederim.

• Uyumlama öncesi ve sonrası, koruyucu ve şifacı rehberlerimize, dostlarımıza teşekkür etmeniz de tatlı olur, demedi demeyin sonra.

• Uyumlamanın gerçekleştiği gün sonunda, hemen uyumlama sonrasında, istediğiniz zaman, şifa kanalınızla çalışma yapabilirsiniz.
logo-evrensel-enerji.png

Holistik Dengeleme Çalışmaları ile;


→ Hayatta işler yolunda gitmiyor mu? Kendi içsel potansiyelinizi keşfederek hayatın akışında, bütünlük ve uyum içinde olun.

→ İlişkilerinizde hep aynı sorunları mı yaşıyorsunuz? İlişkilerinizdeki döngüleri kırın ve istediğiniz uyumlu birliktelikleri tezahür ettirin.

→ Finansal konularda hep sorunlar mı ön planda? Evrendeki bolluk, bereket ve parasal akışla uyumlu olun.

→ Yaşamak istediğiniz hayatı tezahür ettirebilmek için, size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. ↓

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image