fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Güncel Eğitim ve Atölyeler

Sen de çizebilirsin, keşfedebilirsin, dengelenebilirsin, şifalanabilirsin!

Yeni yılın ilk yeni ayında yeni tohumlar atalım! 25 Ocak tarihinde gerçekleşecek ve etkisini 3 gün daha sürdürecek olan yeni ayın enerjileri ile mandalalarımıza attığımız tohumlar destekleniyor. Şifalı, bereketli, sevgi dolu, farkındalığımızın yüksek olduğu bir yıl olması niyetiyle ve ya kişisel olarak bu yıldan beklentilerinizi hayatınıza çekmek niyetiyle mandala çiziyoruz. Hemen öncesinde, daha verimli bir çalışma olması amacıyla Taner Tözün rehberliğinde meditatif bir enerji çalışmamız olacak. Bu çok özel yolculuğa siz de davetlisiniz!12 Aralık günü İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay sonrasında 15 Aralık Pazar günü enerjisel bir arınmaya davetlisiniz. Ezgi Sala Tözün ve Taner Tözün rehberliğinde “Arınma Mandalası” uygulamasının “Enerjisel Şifa Teknikleri” ile harmanlanacağı etkinliğimiz çerçevesinde özgürleşmeniz  gerekenler yolunda önemli bir adım atacaksınız. Ayrıca dileyen dostlarımızla etkinliğimiz sonunda dolunay ritüelimizi de gerçekleştireceğiz. 


Bu yaşamda titreşimlerimizi yükseltemiyorsak, potansiyelimizin yokluğundan dolayı değil, harici çok fazla ağırlığa sahip olduğumuzdan yaşarız. Kendimizin farkına varabildiğimizde, bize ait olmayan ağırlıklar da kendisini bize fark ettirir. Tığkı sıcak hava balonu gibi ağırlıkları bırakmamız, yükselmemize yol olur. Kendimizi ve potansiyelimizi fark edebilmek adına mandalanın gücünden faydalanın!

12 Kasım günü Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay öncesi 10 Kasım Pazar günü bireysel farkındalıkla özgürleşme atölyemize davetlisiniz. Ezgi Sala Tözün ve Taner Tözün rehberliğinde “Bireysel Farkındalık Mandalası” uygulamasının “Enerjisel Şifa Teknikleri” ile harmanlanacağı etkinliğimiz çerçevesinde kişisel farkındalığımızı artırarak, bırakmamız gereken, bize ait olmayan yüklerden arınma yolunda adımlar atacaksınız. Boğa dolunayı da farkındalık konusunda bizleri destekleyici etkilerini sunacak. Ayrıca etkinliğimiz sonunda dolunayla özgürleştirme ritüelimizi de hep beraber gerçekleştireceğiz. 


Bir yanınız yaşamınız ile ilgili yeni adımlar atmak isterken, bir yanınız durmanızı mı istiyor? Yaşamınızda güvenle yol alabilmek adına mandalanın gücünden faydalanın!

28 Ekim günü Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay öncesi 27 Ekim Pazar günü enerjisel bir arınmaya davetlisiniz. Ezgi Sala Tözün ve Taner Tözün rehberliğinde “Arınma Mandalası” uygulamasının “Enerjisel Şifa Teknikleri” ile harmanlanacağı etkinliğimiz çerçevesinde yeniliğe daha cesurca ilerleyebilecek potansiyellere adım atacaksınız. Ayrıca etkinliğimiz sonunda yeni ay dileklerimizle ilgili ritüelimizi de hep beraber gerçekleştireceğiz. 


X

Right Click

No right click