Holistik Dengeleme Çalışmaları

Holistik Dengeleme Çalışmaları

Evrensel Enerji® olarak 2012'den bu yana çeşitli uygulama ve tekniklerle sürekli olarak, kişinin kendi özünü keşfetme ve dengelenme sürecine katkı sunmak adına çalışıyoruz.

Bu süreçte her daim yapılan çalışmaların pozitif stabilliğini göz önüne alarak ve bunu koruyarak yeniliği, deneyselliği ve daha derine kazabilecek yeni yetiler edinmeyi görev bildik. Bu alanda gerçekleştirdiğimiz danışmanlık ve uygulama çalışmalarımızı "Holistik Dengeleme Çalışmaları" adı altında birleştirdik.

Aşağıda çalışma başlıklarımızı görebilirsiniz, detaylı bilgi butonuna basarak çalışma süreci üzerine daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa

Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, konu / olay / durum / duygu (ilişkiler, finansal vb.) odaklı açılabilen ve açılma sebebine yönelik çok boyutlu çalışabilen, derinlemesine kazdığı için kök sebepleri bulmamıza yardımcı olan, kişisel karmalarımızı açığa çıkaran ve çok boyutlu temizleme imkanı sunan ve bunlara yönelik de seans içinde kademe kademe sistemin rehberliğiyle çalışmanın gerçekleştirildiği bir çalışma şeklidir.
Detaylı Bilgi

Psişik Okuma

Psişik Okuma, Ezgi Sala Tözün rehberliğinde "Beden Kaydı Okuması”, “Doğum Haritası Okuması”, “Mandala Okuması” başlıklarında gerçekleştirilen enerjisel kayıtları okumayı ve açığa çıkan bu kayıtlara yönelik yapılacak temizleme / dengeleme çalışmalarını kapsar.
Detaylı Bilgi

Holistik Şifa

Holistik Şifa, yapılan bir danışmanlık çalışması ardından başvuran kişinin çakra merkezlerini, çakralara bağlı dinamiklerini dengelemeye ve enerjisel alan temizliğini sağlamaya odaklı planlanan enerji ve bilinçaltı uygulamalarını barındırır.
Detaylı Bilgi

Mekansal Enerji Temizliği

Mekansal Enerji Temizliği, kişinin yaşadığı / çalıştığı mekana yönelik enerjisel temizlik ve dengeleme için yapılabilen ya da sahip / hissedar olduğu mal - mülk üzerindeki atalardan, soylardan, karmalardan gelebilecek eklentileri, negatif tesirleri temizlemeye ve dengelemeye yönelik yapılabilen çalışmaları kapsar.
Detaylı Bilgi

Whatsapp Üzerinden İletişime Geçin

Bize mesaj bırakırken daha hızlı yol alabilmemiz için lütfen bizimle AD - SOYAD ve BİLGİ ALMAK İSTEDİĞİNİZ KONU hakkında bir mesaj bırakın.

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Faydalandığımız Bazı Yöntemler

Sesle Şifa Teknikleri / Ses Masajı

Evren, titreşimlerden oluşan bir bütündür. Madde olarak algıladığımız titreşimler, duyu organlarımızın algı spektrumuna giren bölümü kapsar. Bunun altı ve ötesinde de titreşimler vardır.

İnsan, sürekli yayın yapan bir radyo gibi, sürekli titreşmektedir. Her insanın kendine has bir enerji alanı ve yaydığı bir enerjisi vardır.

Bireysel Şifa Çalışmaları yazımda bahsettiğim gibi sağlıklı insan, tüm enerji katmanlarında (Fiziksel, Eterik, Duygusal, Mental Bedenlerde) dengede olan insandır. Yaşadığımız olaylar, doğarken sahip olduğumuz damgalar (Yaşam Planımız & Bireysel Dinamiklerimiz) bu dengenin bozulmasına sebebiyet verebilmektedir.

Sesle şifa teknikleri bu noktada bir şifa aracı olmaktadır. Dengesi bozulan insana, enerji katmanlarında titreşimsel olarak müdahale edilebilir. Akordu kaçan enerji katmanlarımızın dengelenmesi, çeşitli sesle şifa araçlarıyla tekrardan akortlanabilir. Son yıllarda özellike su üzerine yapılan enerji deneylerinde, suyun verdiği tepkiler ve geçirdiği değişim görülmüştür. Vücudumuzun fiziksel yapısının yaklaşık %80’inin su olduğunu düşündüğümüzde, bizi dengeleyecek frekansların, sağlıklı olmamıza aracı olabileceğini görebiliriz.

Sesle şifa çalışmalarının temelinde, enerjisel düzeyden fiziksel bedene tezhür etmiş rahatsızlık ve dengesizlikleri şifalandırmak; kişinin sahip olması gereken dengeli enerji alanına tekrar kavuşması sağlanması bulunmaktadır. Bu süreçte fiziksel bedene etki eden ana blokajların, ses titreşimleriyle şifalanması, rahatsızlık durumunu kökten kaldırmayı gerçekleştirmektedir.

Holistik Şifa Çalışmalarında Sesin Yeri

•  Ses Kullanımı: Danışanın durumu neticesinde, belli çakraların dengelenmesi ve enerji alanının sahip olması gereken akışa dönebilmesi için çeşitli mantra ve sesleri söylemeyi içerir.
•  Şarkı Söyleyen Tibet Kaseleri (Tibetan Singing Bowls): Bu kaseler, farklı metal alaşımlarının birleştirilmesiyle oluşturulur. Hızlı ve armonik titreşimler yayarak, danışanın enerji alanında güçlü bir temizleme gerçekleştirir.
•  Tingsha: Tingshalar da farklı metal alaşımlarından hazırlanan ufak zillerdir. Çıkardığı ses ile danışanın beyin aktivitesini alfa moduna geçmesine yardımcı olur ve enerji alanında blokaj oluşturan enerjisel düğümleri açmada faydalıdır.
•  Kızılderili Çıngırağı: Danışanın ve mekânın enerji alanını temizlemede kullanılmaktadır. 
•  Akort Çatalları (Tuning Forks): Farklı frekanslar için yapılan bu çatallar geniş kullanıma sahiptir. Çakraların dengelenmesi, fiziksel bedene akseden blokajın çözülmesi, DNA bazında şifalanmada ve dengelenmede kullanılmaktadır.

Hipnoz ve Hipnoterapi
Regresyon
Modern Şifa & Kuantum Nefes Şifa Sistemi
logo-evrensel-enerji.png

Holistik Dengeleme Çalışmaları ile;


→ Hayatta işler yolunda gitmiyor mu? Kendi içsel potansiyelinizi keşfederek hayatın akışında, bütünlük ve uyum içinde olun.

→ İlişkilerinizde hep aynı sorunları mı yaşıyorsunuz? İlişkilerinizdeki döngüleri kırın ve istediğiniz uyumlu birliktelikleri tezahür ettirin.

→ Finansal konularda hep sorunlar mı ön planda? Evrendeki bolluk, bereket ve parasal akışla uyumlu olun.

→ Yaşamak istediğiniz hayatı tezahür ettirebilmek için, size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. ↓

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image