fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Arkturyan 3. Göz Aktivasyonu

Arkturyan 3. Göz Aktivasyonu

Arkturyan 3. Göz Aktivasyonu

Arkturus Üçüncü Göz Aktivasyonu Uyumlaması, üçüncü gözünüzü aktive ederek psişik vizyonunuzu ve yeteneklerinizi açmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır, böylece diğer gerçekliklere ve boyutlara çok daha yüksek bir resim ve perspektiften görebilirsiniz.

Diğer gerçekleri görmek için üçüncü gözünüzü kullanırken, her zaman resimleri göremeyebilirsiniz. Üçüncü gözünüzle görmek genellikle çok farklı bir düzeyde gerçekleşir ve algılamanızın güçlü yönlerinin ne olabileceğini anlamanız için biraz zaman ve pratik gerektirebilir. Bazıları görüntüleri görebilir, bazıları bilgiyi hissedebilir, bazıları ise mesajları duyabilir veya ne algıladıklarını çok iyi bilebilir. Daha önce de belirtildiği gibi, duyularınızı fark etmeniz ve güvenmeniz ve hangi duyunun en güçlü olduğunu anlamanız biraz zaman alabilir.

Bu uyumlamanın enerjilerini aktive etmek aşağıdakilerle sonuçlanabilir:

● Üçüncü göz aktivasyonu ve uyanma.
● Telepatik yeteneklerin güçlendirilmesi.
● En güçlü psişik yeteneklerinizi ve hediyelerinizi güçlendirin.
● Arkturuslular ile enerjik bağlantılar.
● Enerjik algıları ve bilgileri güvenli bir şekilde alma yeteneği.
● Diğer yıldız ırklarına, boyutlarına ve gerçeklerine güvenle bağlanın.
● Titreşiminizi artırın.
● Yıldız tohumu desteği.

Bu uyumlamanın enerjileri, açık uçlu olmaları nedeniyle diğer uyumlamaların çoğundan farklıdır. Bu, zamanla daha yüksek frekanslı enerjiler getirebileceğiniz anlamına gelebilir. Enerjileri etkinleştirdiğinizde, o zaman sizin için en faydalı olan enerjilere ve frekanslara her zaman erişecek ve onları getireceklerdir. Size özel olacak. Buna ek olarak, açık uçlu enerjiler bu kılavuzda belirtilmeyen kullanımları bulmanızı sağlar. Yeni uygulamaları keşfetmeniz ve yaratıcı olmanız için aktif olarak teşvik edilirsiniz.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Craig MacLennan 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click