fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yeni Avalon - LO'NAH - Ateş Büyüsü

New Avalon - Lo'Nah - Ateş Büyüsü

Yeni Avalon - LO'NAH - Ateş Büyüsü

Avalon bir keresinde…

Bu zaman periyodu ve boyutunda, birçok mitler ve efsaneler yeşerdi. Şimdiki zamanın manevi alemlerinde, kalplerde ve ruhta Avalon gibi, hiçbir zaman dönemi yoktur.

Avalon bizi büyüledi ve ruhumuzu derinden etkiledi: Merlin, Kral Arthur, Excalibur, büyü, rahiplik ve sevgi ve onur. Bu zaman boyutuna bizi bu kadar derinden bağlayan şey nedir?

Bir zamanlar her birimiz Avalon'da bir destek işlevi / enkarnasyonu idik. Şimdi tamamlama zamanı, anılarımızı uyandırmak için gezegensel yükseliş yaklaşıyor.

Bunlar sihir, rahiplik ve özgürlük için mücadele hatıralarıdır. Şimdi, uyanmakta olan yeryüzünde çapalanan sihri, beyaz rahipliği ve Excalibur'u şimdiki zamanda, Altın Çağ'da tekrar ortaya çıkabilmek için kullanabiliriz.
Bu Büyü, açık alanlarda ruhumuzu yükseltir ve parladığımızı ve gerçekte kim olduğumuzu tanımamızı sağlar. Hepimiz de bu zamanın sırlarını ve sihir dolu Avalon'dan sisleri dışarı çıkaran peri masalındaki kişileriz.

Hazır olun, sisin içine dalın ve hatırlayın, bir zamanlar büyük İlahi Varlıklar boyutlar arasında değişti. Kalbinizin derinliklerinde hissedin ve ruhunuz, kutsalınız alevleniyor ve olduğunuz şeye uyanıyorsunuz.

LO`NAH bir kristaldir ve mavi rengi giyiyor. Sihirli ışık teknolojisi, yaşayan kendi bilinci var. Daha sonra mucizevi bir şekilde iyileşebilir, enerjileri arttırabilir, tezahür ettirebilir ve güçlü ritüelleri gerçekleştirebilirsiniz. Sadece bir çocuk gibi ol ve enerjilerle oyna, sevgiyle ve nazikçe yap.
Uygulama olanakları:

• Tüm varlık seviyelerinde dengesizlik olması durumunda,
• DNA'yı yeniden programlama,
• Enerjisel operasyonlar,
• Büyük enerji artışı ve saflaştırma,
• Yönlerin bağlantısı,
• Merkaba'nın Aktivasyonu,
• Toprağın, odaların, yerlerin vb. İyileştirilmesi.
• Temizlik ve enerji artışı,
• Parlak arzularınızın tezahürü,
• Güçlü büyülü ritüelleri gerçekleştirin.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 60 dakikadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Gaby Solina Grill-Mitterhofer

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click