Blog

Merkür ve Retro Zamanları

Merkür retroya girdi de ne oldu? Neden yanlış anlaşılıyorum? Bu eski sevgilimle yeniden iletişim kurma isteği de nereden geldi? Elektronik cihazlarıma neler oluyor? Merkür retroda yeni hiçbir işe başlanmaz mı? Ne zaman geçecek bu karamsar ruh halim? Neler olduğunu merak ediyorsanız yazımı okuyabilir, Merkür illüstrasyonumun tadını çıkarabilirsiniz.

KEŞM Günlükleri 7 - Finansal Dinamikler

KEŞM Günlükleri yazı dizimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı öncelikle size teşekkür ediyoruz. Yayınlama sonrasındaki süreçte bize yönlendirdiğiniz bazı sorular çerçevesinde yazı dizimize yeni eklemeler yapmaya karar verdik diyebilirim. Özellikle “Finansal Dinamikler” ve “İlişkiler” konusu bize gelen başlıca yazı istekleri oldu. Bunların yanı sıra konu odaklı reiki sistemlerindeki etki göreceliliği üzerine, günümüzdeki öğretiler çerçevesindeki ışığın karanlık ve aydınlık tarafı üzerine ve zamanla daha galaktik kökenlerimiz ve galaktik karmalarımız üzerine yazı dizimize eklemeler yapacağız. Bu yazımızın konusu “Finansal Dinamiklerimiz”! Hepinize iyi okumalar diliyorum.

Kendini Ödüllendirmek

İnsan, nasıl bir hayat yaşarsa yaşasın mutlaka kendini ödüllendirmeli diyerek başlamak isterdim yazıya ama bu bir kişisel gelişim yazısı olmayacak. Uzun süreli takipçilerim hatırlar, bundan 2-3 sene önce bioenerji teknikleri ile uyumlamalı sistemleri karşılaştırdığım bir yazıda, bu tür çalışmalardaki sertifika olayına değinmiş ve bu durumun verilen eğitimin içeriğinden daha önemli hale gelmeye başladığını belirtmiştim. Yine yakın zamanda, içeriğe ve niteliğe çok bakılmaksızın açılan eğitim ve seminerlerle bilginin tüketim nesnesine dönüşümünden bahsetmiştim. Bu yazımızın da asıl konusu, gerçekten parasıyla kendimizi ödüllendirmek olacak. Nasıl mı?

KEŞM Günlükleri 6 - Atalar

İçinde bulunduğumuz enkarnasyonun yol haritasına katkı sunan en önemli dinamiklerinden biri “Atalar” konusudur. Bir anne ve babadan dünyaya gelmeyi seçtiğimizde, o kişilerin atalarına ait genetik ve enerjik çeşitli etkilerinden etkilenmeyi de kabul etmişizdir. Aile karması içerisinde sıkışmış birtakım enerjiler, olay ve durumların titreşimleri, duygusal travmalar vs. bize dolaylı ya da direkt etki ederek kendi yaşam planımızla alakalı olayları deneyimlememize katkı sunar. Tabi ki bu katkı kimisi için zorlayıcı kimisi için daha farklı tecrübelerin anahtarı olabilmektedir. Atalar konusunda çeşitli uygulama pratikleri ile bu etkileri yararımıza dönüştürebilmek mümkündür. Özellikle regresyon ve aile dizilimi atalar konusunda işlevli birer dönüştürücü araçtır. Yine de salt farkındalık ya da o sıkışmış duyguyu açığa çıkarmak bu tür etkileri tamamen dönüştürmeye yetebiliyor mu? Yazı dizimizin bu bölümünde atalar konusunda gözden kaçanlara değineceğim.

KEŞM Günlükleri 5 - Temiz Bağlantı

Bireysel meditasyonlarımızda, çalışmalarımızda, içsel sesimize kulak verdiğimiz ve rehberlik almaya çalıştığımız zamanlarda kurduğumuz bağlantının ne kadar kendimizle ne kadar kendimiz dışıyla olduğunu hiç düşündünüz mü? Yine katıldığımız toplu meditasyon ve çalışmalarda enerji alan temizliğimiz ne kadar önemli olabilir? KEŞM Günlükleri yazı dizimizin bu bölümünde, enerji alanımızın temizliğinin bireysel ve toplu çalışmalara etkisinden; yüksek benliğimize içli dışlı olmaya çalışırken hangi faktörlerin etken olabileceğinden bahsedeceğim.

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2022
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma
Image