Blog

Aşkın İlahi Yüzü / Kanallık Mesajı – Djwahal Khul

“Aşkın kaynağı Şambala’dan merhaba sevgili ışık dostum. Yaşadığınız dönemde aşkın ilahi yüzünü deneyimleyebilmeniz için neler yapacağınızdan bahsedeceğim; çünkü aşkı çok güçlü bir titreşim barındırır ve sizler bu enerjiyi ne kadar yüksek ve saf deneyimleyebilirseniz, o denli varlığınızı saflaştırır ve ışığınızı yükseltebilirsiniz.

Hayat Dersimiz: SATÜRN

Herkese merhabalar. Evrensel Enerji’nin sosyal medya hesaplarımızdan ara ara paylaştığımız “Merak ettikleriniz” gönderimize “Hayatımız 7 yıl iyi, 7 yıl kötü döngülerden mi oluşur?” sorusu gelmişti. Bu bakış açısı, beni bu Satürn yazısını yazmaya teşvik etti. Satürn bireysel yaşantılarımız için hayati öneme sahip bir gezegendir. Bu yazıda Satürn mitolojisini, sembolizmini, özellikleri, dinamiklerini ve transitlerinden oluşan yaş döngülerimizi astrolojik, psikolojik ve ezoterik açıdan ele aldım.

Reiki Sistemleri ile Ne Kadar Süre Çalışmak Sizi Sonuca Ulaştırır?

Herkese merhabalar. Temelde insanların reiki gibi pratiklere çekilmesi, kendi yaşamlarında bazı şeyleri dönüştürme arzusundan ortaya çıkmaktadır. Elbette biraz da günümüzün maddesel bakış açısı, kişilerin bu pratiklere geçerken bir fayda hesabı yapmasına vesile olabilmektedir. İnsanlar ister ki aldıkları eğitimle mucizevi bir şekilde, başlangıç noktasındaki o dengesizliği hızlıca dönüştürüp yaşamlarını evirebilsin. Bu sefer de karşımıza günümüz gerçekliğinin bir yansıması olan “Sabırsızlık” sorunu ortaya çıkıyor. Peki reiki sistemleri ile ne kadar süre çalışırsak bir sonuç alabiliriz? Yazımızda bir şifalanma süreci nasıl ilerler ve bu sürecin göreceli olması kime / neye bağlıdır, bunu inceleyeceğiz.

Enerji Seanslarını Çok Boyutlu Hale Getirmek

Herkese merhabalar. Bu yazımda Reiki sistemleri ile kendimize ya da bir başkasına çalışırken, farklı reiki kanallıklarını birlikte kullanarak yapacağınız çalışmayı nasıl daha çok boyutlu hale getirebileceğinizden bahsedeceğim. Bu yazı elbette benim kendi yolculuğumu, gözlem ve deneyimlerimi de içereceği için özellikle enerji terapileri ile uğraşan dostlarımız için fikir verici olacağını düşünüyorum. Hepinize keyifli okumalar dilerim.

KEŞM Günlükleri 11 - Ruhsal Liyakat

Herkese merhabalar. Yazı dizimizde en son “Karma Dinamikleri” konusuna değinmiştik. Yazı dizimizin 11. bölümünde ele alacağımız konu “Ruhsal Liyakat”. Ruhların tekâmül süreçleri nasıl ilerler, yaşam planları nasıl şekil alır, enkarnasyonların temel vazifeleri nelerdir ve ruhsal liyakat genel olarak tüm bu konularda nasıl yer edinir; tüm bu sorulara cevap arayacağız.

Ücretsiz Olarak Doğum Haritanızı Nasıl Çıkarırsınız?

Evrensel Enerji olarak öncelikli misyonlarımızdan biri holistik dengeleme çalışmalarının kolay ulaşılabilir olması. Astroloji bir çok açıdan bireysel dengelenme fırsatı sunmaktadır. Sizlere bu fırsatı ulaştırmak amacıyla birkaç başlıkta tüyolar vereceğim. Öncelikli olarak doğum haritalarını ücretsiz bir şekilde kolayca ulaşabilmenizin yolunu göstereceğim.

100. Yıl Mesajı: Işık Medeniyeti Anadolu Topraklarında Yükselecek / Kanallık Mesajı - Sirius Misyonu

“Dünyadaki göz bebeğimiz ‘Anadolu Toprakları’na selam olsun.

Cumhuriyetinizin 100. yılında hepiniz, bu topraklara ve bütüne hizmet etmek için bedenlenmeyi seçtiniz. Zoru kabul ederek, hepinizin büyük bir cesaret gösterdiğini belirtmek istiyoruz. Daha öncesinde de vermiş olduğumuz mesajlarımızda, bu toprakların dünya tekâmülündeki misyonuna dikkat çekmiştik. Bulunduğunuz bu coğrafya, medeniyetlere ev sahipliği yaptığı için buradaki çok kutupluluğa dair toplumsal karmalar karşınıza çıkarılıyor.

28 Ekim Boğa Burcunda Parçalı Ay Tutulması

Herkese merhabalar. Bu akşam saat 23:24’te Boğa burcunun 5 derecesinde Parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek. Tutulma Asya, Avrupa ve Afrika’dan izlenebilmekle birlikte ülkemizden de gözlemlenebilecek. Ay tutulması, çok güçlü dolunaylar gibi işler ve etkisi aylarca sürer. Bu tutulmadan en çok etkiyi sabit burçlar; Boğa, Aslan, Kova ve Akrep’ler alacak.

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image