fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Blog

“Enerji / Şifa Portal” çalışmalarının dinamikleri nasıldır? Portal çalışmaları nasıl işler ve bu çalışmaları gerçekleştiren bir uygulayıcı nasıl bir kazanım elde edebilir? 2019 yılı içerisinde görsel ve video materyaller aracılığıyla hazırlayıp paylaştığım “Enerji / Şifa Portalları” üzerine detaylandırıcı bir yazı sizleri bekliyor.Merhaba sevgili dostlarım. Bu yazımız da yine bir portal çalışması üzerine olacak. Wesak, Yükselmiş Üstatların her sene Himalaya'da yer alan Wesak vadisinde buluştukları bir zamandır. Boğa diliminde yer alan dolunay, bu zamanı bizlere göstermektedir ve dünyamız üzerine çok yüksek ışık akışı yaşanmaktadır. Wesak Portalı'nı hazırlama amacım da bu buluşma için bir güçlendirme sağlamak. Biraz sizi Wesak üzerine bilgilendirmek istiyorum.


Merhaba sevgili dostlarım. Bu sene Hıdırellez, 5 Mayıs’ta boğa burcunda gerçekleşen yeni ayla kesişti. Hızır ve İlyas peygamberlerin buluşma gününün güçlü enerjisi ile beraber yeni ayın gücünü yanınıza alarak, sizler için bir “Dilek Portalı” çalışması hazırlamaya niyet ettim. Bu portal önümüzdeki senelerde de yine 5-6 mayıs tarihleri arasında aktif olabilecek şekilde programlanacağından, şayet bu yazıyı gelecekten bir dostumuz okuyorsa ve tarihler yine bir Hıdırellez ile kesişmişse, aşağıdaki çalışmayı gerçekleştirebileceğini belirtmek isterim. 


Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click