fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Blog

Bulunduğumuz dönemde hepimiz çok özel bir ruhsal ilerleyişi paylaşıyoruz. Yaşadığımız çağ, bireysel farkındalıkların yükseldiği, şifa ve dönüşüm kapılarının bizler için bir bir aralandığı ve elbette en önemlisi kitlesel olarak da birlik duygusunun yükseldiği özel bir çağ. Bu yoldaki ilerleyişimizi destekleyen pek çok uygulama, çalışma ve öğretiden eskiye nazaran daha fazla faydalanabiliyoruz. Bu yazıda özellikle bioenerji teknikleri ve enerji terapileri uygulamalarının yaşam planımızda bize nasıl bir katkı sunabileceğine değineceğim.Günümüzde, evrende var olan her şeyin titreşime sahip bir enerji olduğu kanıtlarla sunulabiliyor.  Bedenimizin enerji merkezi olan çakraları sıklıkla duyar olduk. Hayatımızda, bedensel, zihinsel ve ruhsal sorunlar yaşadığımızda çakralarımızın kapandığını ya da bloke olduğunu söyleyebiliyoruz. Çakralarda meydana gelen bu dengesizlikleri şifalandırmanın çeşitli yolları mevcut. Mandala, çakra şifalandırma konusunda oldukça etkili ve keyifli bir yol sunuyor.


Merhaba sevgili dostlarımız. Malum teknolojik iletişimin önemli olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Son 1 yılı aşkın süredir öğrencilierimden, danışanlarımdan ve bizi takip eden dostlardan "Whatsapp" uygulaması üzerinden bir duyuru grubu olsa önerileri almaktayız. Biz de artık bu yönde bir adım atalım dedik ve grubumuzu açtık.


Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click