fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Melchizedek İnisinasyonu

Melchizedek İnisinasyonu

Melchizedek İnisinasyonu

Melchizedek, Evrensel Logolarımızın adıdır. Bu, yerel evrenin ruhsal başkanına benzetilebilir. O size inisiyasyon asalarınızı veren 4 Üstattan biridir. O, Tanrı'nın ışığını ve sevgisini arayan herkes için Harika bir Öğretmen ve Sevgili Üstattır. Yunancada logo "Kelime" anlamına gelir. Yani, Melchizedek Kelimedir. O, evrenimizin en büyük koruyucu ve nihai mimarıdır. Melchizedek, İbranice’de “babasız, annesiz, başlangıcı ya da yaşamın sonu olmayan ama Tanrı'nın Oğlu gibi olan” olarak nitelendirilen Tanrı'nın Elçisidir. Bu anlamda, bütün dinler ve manevi öğretiler bu kaynaktan gelmektedir. Birçok kişi onun ismini alır, ancak Evrensel Logolar olan sadece bir gerçek Melchizedek vardır. İçsel bir düzlemsel ruhsal hükümet var ve Melchizedek, evrenimizin başkanı olduğundan beri bu hükümette önde gelen liderlerden biridir.

Melchizedek, Yükselmiş Üstad Melchizedek, ilahi rehberlikten yararlanan herkesi içeren, Kozmik Melchizedek Tarikatının Yüksek Rahibidir. Dünyada yaşadığı halde, doğmamış ve ölmemiş. Melchizedek armağanları, özgürlük, affetme, yaratıcılık, simya bilimi, dönüşüm bilimi ve kutsal ritüel ile insanlığa armağan eder. Burada Kutsal Kâse ve Yaşam Alevine yöneliyor. Pek çok Yükselmiş Üstat hem “Beyaz Kardeşlik” hem de “Melchizedek Düzeni” ne ait. 'Melchizedek Tarikatı'nın birçoğu, insanlığın gelişimine yardımcı olmak için günümüzde yapılanma aşamasındadır. Melchizedek Emri, içinde ilahi tarafından rehberlik ettiği şekilde hizmet etmeyi tercih eden herkesi içerir. Lord Melchizedek, Melchizedek Nişanı'nın denetleme bilincidir. Melchizedek enerjisi, sanat ve bilim, eğitim ve teknolojiyi etkileyerek insana daha fazla bilgelik getirmek için çaba göstermektedir. Melchizedek, temel insan yaşam gücünü oluşturan bilinçliliğin bir tanesini- Bilgelik- kavramını temsil eder.

Üstat Melchizedek, Titreşimli hızının, İnsanoğlunun kalplerinde ve zihinlerinde, Fiziksel ve Manevi gerçeklikler arasında eşit bir dengeye uzun süredir ihtiyaç duyulan, kabul edilmesine neden olacak şekilde hissetmelerine neden olur. Bu Yükselmiş Üstat hem bireylerde hem de gezegenin kendisinde değişim için büyük bir güç getirir. Melchizedek, değişim konusunda tereddütlü hissedebilecekleri, kişinin yaşam tarzındaki yüksek modellemenin kaçınılmaz zorluklarını karşılamak için inancının güçlendirilmesine teşvik eder. Materyalizm, yerini her geçen gün ruhsal bağlantılara bırakıyor ve bu Üstat İlahi Kaynağın kuvvetli Ruhuna uyum içinde olan herkese terfi sunar. Melchiezedek sizi seviyor ve Sevgiyi ifade etmek için kendi gücünüzü geliştirmenizi teşvik ediyor.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click