fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Priest of Excalibur

Priest of Excalibur

Priest of Excalibur

Mesih İsa, Başmelek Mikail ve Merlin-Nama'Ba`Shama ile Yeni Çağ'ın yüksek enerjili bir inisiyasyonu.

3 uyumlama 24 saatte bir tamamlanır!

Birçok efsane ve efsane bu zaman dilimi / zaman boyutu ile ilgilidir. Günümüzün ruhsal alemlerinde artık Avalon gibi kalpten ve ruhtan bir dönem kalmadı. Avalon bizi büyülüyor ve ruhumuza derinden dokunuyor: Merlin, Kral Artur, Excalibur, sihir, rahiplik, sevgi ve onur…

Her birimiz bir zamanlar Avalon'da önde gelen bir işlevi / enkarnasyonu vardı. Şimdi tamamlanma zamanı, gezegensel yükseliş anılarımızı uyandırmak üzere. Bunlar sihir, rahiplik ve hafif bir özgürlük savaşı anılarıdır.

Şimdi içimizde, altın çağda, onunla tekrar çalışmak için yeryüzünde tutturulmuş büyüyü, beyaz rahipliği ve Excalibur'u uyandırabiliriz.
Bu sihir ruhumuzu parlak kürelere yükseltir ve kim olduğumuzu parlamamızı ve tanımamızı sağlar. Siz de dahil olmak üzere hepimiz, Avalon'un buğularından, sırlar ve sihirle dolu bu masal yaratıklarıyız.

Büyük bir İlahi Varlık olarak sizin de bir zamanlar Avalon'a dünya gezegeni için enerjik dönüm noktası getirmesine yardımcı olduğunuz gerçeğini tanımak için kendinizi ruhunuzun en derin derinliğine daldırmaya hazır olun. İlahi alevinizi kalbinizin ve ruhunuzun derinliklerinde hissedin ve ne olduğunuzu uyandırın.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde her seviyede uyumlanma süresi 60 dakikadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Gaby Solina Grill-Mitterhofer
 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir 999 frekansı enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmektedir. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click