fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yıldız Geçidi (Çakra) Bakımı

Yıldız Geçidi (Çakra) Bakımı

Yıldız Geçidi (Çakra) Bakımı

Yıldız Geçidi Bakım Uyumlaması, sağlıklı çalışan bir yıldız geçidi çakrasını korumanın bir yolunu sağlamayı amaçlamaktadır.

Yıldız Geçidi Bakım Uyumlaması, Ruhlar ve ilahi, yükseliş, boyutlar arası seyahat, iyileşme ve aydınlanma arasında doğrudan bir bağlantı kurmak için Yıldız Geçidi Çakrasını etkinleştirmeyi, açmayı ve genişletmeyi amaçlamaktadır.

Uyumlama açık uçludur, yani zaman geçtikçe, büyüdükçe ve ilerledikçe frekanslarınız o zaman ihtiyaçlarınızı desteklemek için değişir. Bunun yararı, gereksinim duyduğunuz enerjileri her zaman almanız ve uyumlamanın çoğu uyumlamada olduğu gibi sağlamak üzere programlandığı şeyle kısıtlanmamanızdır. Bu, diğer benzer uyumlamalara göre önemli bir avantajdır.

Yıldız Geçidi Çakrasının etkinleştirilmesi aşağıdakilere neden olabilir:
● Ruhunuzla ilahi olan arasında doğrudan bağlantı.
● Herkesle birliği deneyimleyin.
● Hızlandırılmış yükseliş ve manevi büyüme.
● Astral ve boyutlararası seyahat.
● Titreşiminizi artırma.
● Eterik bilgiye ve eterik kütüphanelere erişin.
● İstediğiniz bilgileri öğrenin ve bunlara erişin.
● Aydınlanma.
● Işık varlıkları ile güçlü ve net iletişim.
● Duygusal, zihinsel ve ruhsal denge.
● Artan yaratıcılık.
● Daha iyi tezahür edebilme.
● Hayatta daha fazla kontrol ve yön kazanın.
● Amacınızı yaşayın.
● Sevgi ve merhameti paylaşın.


Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Craig MacLennan 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız, daha önce başka türlü enerjilerle çalışıyor olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click