fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Göz Bakımı

Göz Bakımı

Göz Bakımı

Göz Bakımı Şifa Sistemi, farklı Enerji Fonksiyonlarının Uyumlamalarını içeren bir paket uyumlama programıdır. Genel Göz Bakımı enerjilerinin yanında, özel enerji fonksiyonlarının da her biri ayrı ayrı kullanarak özel ve derin bir şifalandırma uygulanabilir.

Göz Bakımı Enerji Fonksiyonları:
* Göz Sağlığı Güçlendirme; göz sağlığını fonksiyonel olarak artırır.
* Görme Restorasyonu; manevi görüşü(görüyü) artırır ve yeniden yapılandırır.
* Görsel Bozulmayı Temizleme; görsel algınızdaki bozukluğu düzenler.
* Vizyon Geliştirme; bu gerçeklikteki vizyonunuzu geliştirmeye yardımcı olur.
* Fiziksel Vizyonu Koruma; güçlendirilmiş vizyonunuzu düşüşe geçmekten korur.
* Hihrostatik Göz Basıncı Ayarlama; Gözlerin içindeki iç basıncı ayarlamaya yardım eder.
* Enfeksiyon Önleyici Alan; Enerji alanı içine adım atabileceğiniz veya niyet ile aktive edebileceğiniz, küresel bir enerji alanıdır.

Uyumlamanızdan sonra, yeniden aktif olan Göz Bakımı enerji sistemi, size bu sistemin genel enerjilerini ve yukarıda adı geçen tüm özel enerjileri sağlar. Sizin, Manevi Göz Bakım Ekibiniz, Ruhunuz, Yüksek benliğiniz ve vücudunuzun biyolojik sistemi tarafından onaylanan düzeyde, enerjiler yönetilir. Tüm bu manevi bakım ekibi zaten İlahi Olan'ın kaynağın hizmetindir, en yüksek hayrınıza çalışırlar. Bu nedenle ayrıca manevi bakım ekibini çağırmak gerekmez, şifa için orada olduklarını bilmeniz yeterlidir.

Uyumlanma Süreci

Bu uyumlama, standart uzaktan enerji uyumlaması yapma prosedüründe gerçekleştirilmektedir. (Buradan bilgi bankasında paylaştığım "Uyumlama Öncesi Hazırlık" gönderime bakabilirsiniz.) 

Bu enerji sistemine uyumlanmak istiyorsanız, direkt olarak benimle e-posta veya whatsapp aracılığıyla iletişime geçin ve iletişime geçerken, lütfen kendinizle ilgili kısa bir bilgilendirme yazısıyla beraber tam olarak adınızı, soyadınızı ve bulunduğunuz şehir bilgisini benimle paylaşın. Uyumlama programı, talebiniz doğrultusunda uygun bir zaman için karşılıklı belirlenecektir. Ödemesini tamamen gerçekleştirmiş öğrencilere katılım belgesi, yüksek çözünürlüklü pdf dosyası olarak e-posta ya da whatsapp kanalı üzerinden gönderilmektedir. (Gönderim, iş yoğunluğuna paralel olarak birkaç günü bulabilmektedir.)

Bu enerji sisteminde uyumlanma süresi 20 - 30 dakika arasındadır. Whatsapp kullanan öğrencilerle daha hızlı, sesli mesajlaşma özelliği ile detaylı ve hızlı haberleşme sağlanmaktadır. 

Sistem Kurucusu

Mariah Windsong
 

Uyumlanma Şartı

Bu enerji sistemine uyumlanmanız için daha öncesinde herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız gerekmez. Enerjisel dinamikler ve çalışmalar üzerine bilgi sahibi olmanız avantajınızadır.

Randevu Al

Taner Tözün ile Holistik Şifa Çalışmaları

→ Kronikleşmiş ve ne yaparsanız yapın tekrar eden fiziksel rahatsızlıklara mı sahipsiniz?

→ İlişkilerinizde sürekli aynı olayları mı deneyimliyorsunuz ve bu döngüden sıkıldınız mı?

→ Ne yaparsanız yapın, parasal konularda hep sıkıntıya mı düşüyorsunuz?

Size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Çünkü

SENDeğerlisinGüvendesinGüçlüsünSeviliyorsun

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click