Toplu Meditatif Çalışmalar

23 Temmuz

2024

Bolluk ve Bereket Bilinci Şifalandırma ve Dönüştürme

  • Ücretsiz
  • Saat: 23:00  - 23:45 PM
  • Yer: Bulunduğunuz Yerden Katılabilirsiniz
  • Kullanılacak Enerji Kanalı: Eishuoyole Bolluk Sistemi

Evrensel Enerji® Toplu Meditatif Çalışmalar

Evrensel Enerji® olarak, Haziran 2015'ten bu yana her hafta salı gecesi, ücretsiz toplu meditatif çalışmalar düzenlemekteyiz. 

Kanallıklı enerji sistemleri ile gerçekleştirilen bu çalışmaların temel amacı, katılımcı dostların hayatlarındaki dönüşümleri gerçekleştirebilmelerine, titreşimlerini yükseltebilmelerine ve daha farkındalıklı olmalarına katkı sağlamaktır.

Tamamlayıcı türdeki bu tarz meditatif çalışmalardaki en temel dinamik, katılımcının isteğidir. Şifa uygulayıcıları şifa dağıtmaz; şifa ve denge, talep eden kişi tarafından tezaür ettirilir. Bu çalışmalar sadece buna açılan bir kapıdır. Kryon'un çok güzel bir ifadesi vardır; "Karanlık bir odadayken kapıyı açtığınızda, karanlık dışarı sızmaz! Onun yerine ışık içeri akar." Çalışmaları düzenleyen kapıyı açandır, kalkma sorumluluğunu bilerek harekete geçmesi gereken katılımcıdır. 

Evrensel Enerji® olarak düzenlediğimiz toplu meditatif çalışmalar ile yaşamınızda bir parça ışık olmaya niyet ediyoruz.

Evrensel Enerji® Toplu Meditatif Çalışmalarına Nasıl Katılablilirsiniz?

Evrensel Enerji® Toplu Meditatif Çalışmalara katılırken bilmeniz gerekenler;

• Çalışmaya, Türkiye saati ile belirtilen gün ve zamanda eşzamanlı şekilde dünyamızın herhangi bir bölgesinden katılabilirsiniz. 
• Çalışmaya katılacağınız gün alkol tüketmeyin, akşam yemeğinde hafif yiyecekler tercih edin. 
• Çalışma öncesi, rahatlamanıza katkı sağlaması bakımından ılık duş alabilirsiniz.
• Çalışma öncesi ve özellikle ilk 24 saat içerisinde su tüketiminizi biraz artırabilirsiniz. Su, bedenimiz temizlenirken ihtiyacımızdır.
• Çalışma esnasında bulunacağınız mekânda, dilerseniz çalışma öncesinde adaçayı, sandal ağacı vb. doğal tütsü yakabilirsiniz. Yine çalışma esnasında mum yakarak, dingin bir ortam oluşturabilirsiniz. 
• Çalışmaya başka bir şey ile ilgilenmeden, ister oturarak ister uzanarak katılabilirsiniz. Sizin için en rahat olanı seçin. Önemli olan sizin rahatlıkla gevşeyebilmeniz. 
• Çalışma esnasında üşüme potansiyeliniz olabilir, bu sebeple üstünüzü örtebilirsiniz.
• Hafif meditatif veya frekans tabanlı müzikler çalışmada size eşlik edebilir. Dilerseniz ortam tamamen sessiz olabilir.
• Elektromanyetik dalgalar ile son yıllarda çok daha içli dışlıyız. Çalışma esnasında bulunduğunuz mekânda mümkün olabildiği kadar elektronik cihazlarınız lütfen kapalı olsun.
• Çalışmada aktarım süresi ortalama 45 dakikadır ama enerjiyi deneyimleme dinamiği katılımcıya göre değişkendir. Kimisi akışı 15 dakika deneyimleyebilirken, kimisi 1 saatten fazla akışı deneyimleyebilir. Ona göre gece programınızı oluşturmanızı öneririz.
• Çalışma için kaydınızı, "Haftanın Çalışması" sayfasından veya Instagram sayfamızda haftalık çalışmalar için yapacağımız gönderi altından AD - SOYAD ve katılacağınız ŞEHİR bilgisini paylaşarak yapabilirsiniz.
• Yerinizi aldıktan sonra, haftanın çalışması ile ilgili enerjiyi kabul ettiğinize dair niyeti 3 defa okuduktan sonra gözlerinizi kapatarak ve aktarım süresince başka bir şeyle ilgilenmeyerek, kendinizi akışa bırakın.
• Alıcı niyetini ezberlemeniz şart değildir, telefonunuzdan ya da daha önceden yazmış olduğunuz bir kâğıt üzerinden okuyup, kendinizi akışa bırakabilirsiniz. 
• Çalışma sırasında herhangi bir şeye odaklanmak, bir şey düşünmek ya da imgelemek zorunluluğu yoktur ama çalışma esnasında aklınıza hiç gelmeyecek, vakti zamanında bastırdığınız, unuttuğunuz çeşitli düşünceler ya da anı parçaları gelebilir, serbestçe akışa izin verin. 
• Çalışma sırasında bedeninizde enerjiyi hissedebilirsiniz. Bu bazen bölgesel bazen bedeninizin tamamında olur. Bazen soğuktur, bazen sıcaktır. Bazen de çok ileri seviyede görseller, ışıklar, renkler görme, titreşimi ses olarak duyma gibi deneyimler olarak gerçekleşebilir. Enerji, katılımcının dengeleri doğrultusunda çalışacaktır, bu sebeple her çalışma, her katılımcı ayrı ve özel bir deneyimdir. Güvenle kendinizi akışa bırakın.
• Çalışma sonrası bu dünyada aldığınız her nefes için şükredin, ruhsal rehberlerinize ve enerjiye teşekkür edin.

Ve ayrıca lütfen şu hususlara dikkat edin;

• Çalışmalarda üst seviye kanallıklı enerji sistemleri kullanılmaktadır. Bu sebeple çalışmaya katılacağınız gün, yakın saatte başka bir aktarıma katılmayın. Farkındalık olmaksızın gördüğünüz her çalışmaya katılımınız size faydadan çok zarar getirebilir. Bu tarz çalışmalarda arka planda enerjinin işleyişine müsade etmek gereklidir. Bir uygulayıcı iseniz ve kendi çalışmalarınız varsa, çok ağır çalışmalar olmadığı takdirde çalışmaya katılabilirsiniz. 
• Çalışmamız canlı yayın üzerinden yapılan herhangi bir yönlendirmeye sahip değildir. Yukarıda yazıldığı gibi yerinizi alıp, uzanıp, kayıt sayfasında bulabileceğiniz alıcı niyetinizi okuyarak kendinizi akışa bırakmanız yeterlidir.
• Çalışmalara kendiniz için katılın. İyi niyetle de olsa, iyilik yapacağınızı düşünerek de olsa, bir başkası adına niyette bulunmayın. Herkes kendi yaşam planını gerçekleştirmekte ve kendi seçimlerini yaşamaktadır. Yardımcı olmak istiyor ve bu çalışmadan faydalanabilsin diyorsanız, bunu kendisine teklif edin ve bırakın katılım kararını kendisi versin.
• Bilinci aktif olmayan kişiler için (yoğun bakım, koma, engelli vb.) de niyet edecekseniz, bir yakını olarak onun yüksek benliğinin iznini isteyerek, bütünün hayrına olmasını isteyerek niyet edin. 
• Çalışmalarımız ücretsizdir ama yaşam bir alma-verme dengesi üzerine kuruludur. Bu çalışmalar sonrasında, bütçenizin durumu doğrultusunda eğitim veya doğa odaklı kişi veya kurumlara bağışta bulunabilir, sokak hayvanlarını doyurabilir, fidan dikebilir, olmadı marketten kendi paranızla birkaç şişe su alıp, farklı farklı ağaçları sulayabilirsiniz. Bu tarz eylemler "verme" dengesi için uygundur.

Evrensel Enerji® Toplu Meditatif Çalışmalar Sıkça Sorulan Sorular

Bu çalışmalara aşina olan veya ilk defa katılan tüm dostlar adına bu soru - cevap köşesini açmış bulunmaktayız. Yoğunluklu sorular geldikçe bu köşeye eklenecektir. Bana yönelttiğiniz bir soru için burada bulunuyorsanız, dilerim ki tatmin olabileceğiniz cevabı da bulacaksınız. 

Çalışmalar ücretli mi? 

Toplu Meditatif Çalışmalarımız ücretsiz ama siz bir yerlere bağışta bulunmak isterseniz, kimsesizleri ve yaşlıları sevindirmek isterseniz, sokak hayvanlarını sevindirmek isterseniz sizi tutmayız. 

Çalışma canlı yayın mı? Nereden izleyeceğiz?

Toplu Meditatif Çalışmalarımız canlı yayın üzerinden yapılmamaktadır. Çalışmamıza katılırken, ilan edilen gün ve saatte (Muhtemel bir Salı gecesi saat 23:00’da) kendiniz için hazırlayacağınız rahat bir ortamda uzanarak veya oturarak, yine o çalışmaya dair ilan edilen alıcı niyetini okuyarak ve sonra gözler kapalı kendinizi akışa bırakarak (Yani instagramda, internet sitemde gezinmeden, herhangi başka bir işle uğraşmadan, kısacası ‘hiçbir şey’ yapmayarak) katılım sağlayabilirsiniz. Canlı yayın içeren bir çalışmamız olursa yine bunu çalışma içerisinde ilan edeceğimizi bilin.

Çalışmada ne yapacağız? 

Uzanıp “Haftanın Çalışması” sayfasında yer alan alıcı niyetini okuyacaksınız. Üst soruyu da inceleyin tekrardan.

Çalışmada okuyacağım niyeti bulamıyorum. Nerede? 

Çalışma niyetini "Haftanın Çalışması" sayfası üzerinden bulabilirsiniz. Bu sayfamızda da gerekli yönlendirme yer aldığı gibi, "Etkinlikler" menüsü altında “Toplu Meditatif Çalışmalar” alt menüsü içinden de buraya erişebilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki arama özelliğini kullanarak da "Haftanın Çalışması" sayfasını bulabilirsiniz.

Çalışmaya kaydolacağım, kayıt formunu bulamıyorum. Nerede? 

Çalışma kaydınızı da "Haftanın Çalışması" sayfasından veya Evrensel Enerji® instagram sayfamızdaki çalışma duyurumuzu yaptığımız gönderiden yapabilirsiniz.

Kayıt formunu dolduramıyorum. 

Çalışma için bize sadece AD - SOYAD ve ŞEHİR bilgileriniz yeterlidir. 2022'de işinizi daha kolaylaştırarak sadece bu bilgileri yazabileceğiniz bir mesaj alanını dolduracaksınız ve "Gönder" butonuna basacaksınız. Eskisi gibi e-posta geldi / gelmedi telaşını böylelikle ortadan kaldırdık.

Formu doldurdum ama kaydım alındı mı anlamadım. / Formu doldurdum ama e-posta gelmedi.

2022'de yaptığımız güncelleme ile e-posta paylaşımı konusunu tamamen kaldırdık. Formdak mesaj alanını doldurup "Gönder"e bastıktan sonra bilgileriniz bizim kayıt listemize düşüyor, bu konuda içiniz rahat olsun. Sizin yapacağınız çalışma saatinde "Haftanın Çalışması" sayfamızda yer alan niyeti okuyup uzanmanız.

Bu çalışmalar tam olarak ne için yapılmaktadır? 

Yaşamımızdaki potansiyelimiz, hayatımıza çektiklerimiz, olaylar karşısındaki gerçekliğimiz, düşünme, hissetme ve inanç kalıplarımız enerjisel düzeyimizin yansımalarıdır. Her hafta belirlenen konu odağı üzerinden katılımcıların enerjisel düzeyde dengelenmeleri istenerek bu çalışmalar yapılmaktadır. Çalışma hem konu odağına işlerken hem genel dengeler üzerine de çalışılır. Enerji nedir, denge nedir gibi sorularınızın cevabı internet sitemizde yer almakta, lütfen önce temel araştırmanızı gerçekleştirin. 

Çalışmanın fayda ettiğini nasıl anlarım? 

Herkes birbirinden özel ve güzel birer varlık. Hepimizin bu yaşam yolundaki ruhsal ihtiyaçları bambaşka. Bu sebeple bu tarz çalışmalardaki etkileri de gözlemleyebilecek tek unsur, kendinizsiniz. Kişisel farkındalığınız ne kadar yüksekse, hayatınızdaki bakış açılarınızın değiştiğini, akışın farklılaştığını gözlemleyebilirsiniz. 

Çalışmada hiçbir şey hissetmedim? / Çalışmada şöyle şöyle hissettim?

Çalışmanın işlemesine izin vermek esastır. Deneyimler çalışmanın garnitürüdür. Bir çalışmanın standart bir hissiyatı olmaz, katılan herkes bir şey hissetmeli yoksa çalışma başarısızdır diye bir kaide de yoktur. Enerjinin o kişi üzerinde çalışma şekli bazen çok hafif olur ya da kişinin anlamayacağı seviyede bir bedensel algı olur ve kişi bir şey olmadı gibi hissedebilir. Çalışmalarda amaçlanan şey bu değildir. Bazı dostlar için çok uçuk kaçık deneyimler mümkün olabilmektedir. Bu da o kişilerde enerjinin çalışmasının yansımasıdır. Elbette bazılarımızın hissiyatı da güçlü ve farklıdır. Bu da deneyimlerimizi renklendirmektedir. Bazı dostlar bedenlerinde neden orada hissettiklerine dair sorular yöneltebilmektedir. Nihayetinde akış içerisinde ve sonrasında beden çalışıldığı noktalar zarfınca tepki verebilir. Sağ kol, sol bacak, böbrekler, göğüs bölgeniz, başınız vb. Ağrılar olabilir, acı çekebilirsiniz. Bir anda hüngür hüngür ağlayasınız gelir. Bunlar bir çalışma için normaldir. Duygusal olarak ilk 24 – 48 saat yorucu olabilir. Bu da mümkündür. Mümkün olabildiğince siz hissettiğinize takılmadan, enerjinin üzerinizde işlemesine müsaade edin, bu yeterlidir. Tabi kendinizle ilgili de farkında olun, kendinizi bilin. Kendi kişisel yolculuğunuz adına da kendinizi araştırmaya sevk edin. Deneyimleyerek öğrenin, alın bilgiyi.

Aynı konuda düzenlenen bir çalışmaya ileride tekrar katılabilir miyim?

Evet, o konu üzerine belki şifalanmaya ihtiyacınız yoktur ama yapılan çalışmalarda kanal olunan enerjiler güçlü ve yüksek titreşimli, başka bir konuda sizin için çalışacaktır.

Ben bir enerji uygulayıcısıyım ve gün içinde kendime çalışmalar yaptım, çalışmanıza katılabilir miyim?

Kendinize dair çok ağır bir çalışma yapmadıysanız ya da o çalışma sizi yormadıysa evet katılabilirsiniz, herhangi bir engel teşkil etmez.

Aynı saatte başka bir çalışma daha var. İkisine birden katılabilir miyim? 

Hayır, tercih yapın. Elbette ücretsiz bir hizmetten faydalanmak istiyorsunuz ama bu tür çalışmalarda ne yapacaksanız, yaptıracaksanız bilinçli, farkındalıkla yaptırın. İyi gelsin diyerek bazen abartan dostlar oluyor, sonra da hiç işe yaramıyor bu çalışmalar moduna giriyorlar. Bunu bir düşünün derim. 
logo-evrensel-enerji.png

Holistik Dengeleme Çalışmaları ile;


→ Hayatta işler yolunda gitmiyor mu? Kendi içsel potansiyelinizi keşfederek hayatın akışında, bütünlük ve uyum içinde olun.

→ İlişkilerinizde hep aynı sorunları mı yaşıyorsunuz? İlişkilerinizdeki döngüleri kırın ve istediğiniz uyumlu birliktelikleri tezahür ettirin.

→ Finansal konularda hep sorunlar mı ön planda? Evrendeki bolluk, bereket ve parasal akışla uyumlu olun.

→ Yaşamak istediğiniz hayatı tezahür ettirebilmek için, size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. ↓

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image