Taner Tözün

Taner Tözün Kimdir?

Hayatı keşfetme merakımın erken çocukluk yaşlarımda başladığını söyleyebilirim. İlkokul zamanlarım da bile hafta sonları erken uyandığımda oyuncaklarımla hayal gücü aleme dalmanın yanında, evdeki ansiklopedileri karıştırıp okuyan birisiydim. Zaman ilerledikçe öğrenme ve anlama motivasyonum daha da geniş bir alana yayıldı. Kırılma anı olarak belirtebileceğim çeşitli olayların beni özellikle spiritüel dünyayı anlamaya ittiğini ve “Gerçekte tam olarak ne oluyor?” sorusunu sormama vesile oldu.

Üniversitede de Elektronik Haberleşme Öğretmenliği üzerine eğitim alırken, hayatın lojik ve sayısal yapısı üzerine bir bakış açısı oluşturdum. Psişik konuları ve paranormal fenomenleri anlamlandırmaya çalıştığım dönemde özellikle Bedri Ruhselman’ın çalışmalarının ve onun bir bilim insanı yaklaşımıyla çalışma tarzının beni etkilediğini söyleyebilirim. Elbette kafamda ne kadar soru oluşuyorsa belli oranda cevaplar buluyordum ama her cevapta soru soracak bir yapıya sahip olduğum için de beni sürekli içine çeken bir yolun içine çekiliyordum.

Bu yolculukta Reiki sistemleriyle 2008’de tanıştım ve ilk uyumlamalarımı aldım. Enerji sistemleriyle çalışmak bana o kadar büyülü, muhteşem ve harika geliyordu ki zaman içerisinde yakın çevremde bu uygulamaları denemeye ve deneyimlemeye başladım. O dönem kişisel internet sitemde bir reiki köşesi oluşturmuştum ve bu enerjiler üzerine insanları bilgilendirmeye başlamıştım. Daha sonra 2012’de Evrensel Enerji’yi açtım ve bu alandaki çalışmalarımı genişlettim. Reiki’den başka yeni sistemler keşfetmiştim ve her tanıştığım sistem bende daha fazla merak ve heyecan oluşturuyordu. O günlerden bugüne bu heyecan ve merak ateşi harlı bir şekilde yanmaya devam ediyor. Yine bu zaman çerçevesinde farklı tekniklerle ve uygulamalara tanıştım, farklı eğitimler aldım ve bunlarla çeşitli uygulama pratikleri oluşturarak pek çok bireysel çalışma gerçekleştirdim.

Evrensel Enerji, kendi yolculuğumun bir parçası; yaşadığım deneyimleri, dönüşümleri başka insanlarla paylaşabilme motivasyonum da bu yolculuğumun kendisi. Eşim Ezgi ile beraber sağlıkla uzun yıllar sizin de yolculuğunuza dokunabilmeyi diliyorum.
Taner Tözün
Taner TözünICF/ACSTH Koç & Holistik Dengeleme Uygulayıcısı & Multsistem Master Teacher

Eğitim, Seminer, Atölye Katılımları

Organların Şifa Amaçlı Rejenerasyonu ve Uyarılması Workshop, Marion Boon / 2013
Yaşam Ustası Olmak, Erol Coşkuner / 2014-2015
Atalar Regresyonu I Workshop, Fadime Çelik / 2015
Alpha Bioenergy Healing I, Kenan Boyraz / 2016
Renklerle Geçmiş Yaşam Terapisi Workshop, Mark Wentworth / 2016
Regresyon Uzmanlığı Ön Atölye Çalışması, Tülin Etyemez Schimberg & M. Reşat Güner / 2016
Numerolojiye Giriş, Rafet Gökhan Ayyüce / 2016
Temel Şaman Eğitimi, Ayşe Nilgün Arıt / 2016
Şamanik Trans Dans Atölyesi, Leo Rutherford / 2016
Modern Şifa & Kuantum Nefes Modül I, Erhan Çatı / Senem Özkan / 2016
Modern Şifa & Kuantum Nefes Modül II, Erhan Çatı / Senem Özkan / 2017
Sound Healing, Tony Nec / 2017
1. Kur Hipnoterapi Eğitimi: Hipnoz, NLP, EFT, Şeref Kadıoğlu / 2017
Spiritüel Yaşam Koçluğu: Regresyon Terapisi, Emel Çekici / 2017
2. Kur Hipnoterapi Eğitimi: Hipnoz, Regresyon, Şeref Kadıoğlu / 2017
Yaşam Koçluğu, Liderlik Okulu / 2020
Profesyonel Bir Meslek Olarak Koçluk, Liderlik Okulu / 2020
NLP Practioner, Liderlik Okulu / 2020
Psikoloji Uzmanlık Eğitimi, Liderlik Okulu / 2020
Aile Danışmanlığı, Liderlik Okulu / 2020
Profesyonel Koçluk Eğitimi (ICF/ACSTH), FA Koçluk Akademi / 2021
Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu I & II - Serap Sezer / 2021

logo-evrensel-enerji.png

Holistik Dengeleme Çalışmaları ile;


→ Hayatta işler yolunda gitmiyor mu? Kendi içsel potansiyelinizi keşfederek hayatın akışında, bütünlük ve uyum içinde olun.

→ İlişkilerinizde hep aynı sorunları mı yaşıyorsunuz? İlişkilerinizdeki döngüleri kırın ve istediğiniz uyumlu birliktelikleri tezahür ettirin.

→ Finansal konularda hep sorunlar mı ön planda? Evrendeki bolluk, bereket ve parasal akışla uyumlu olun.

→ Yaşamak istediğiniz hayatı tezahür ettirebilmek için, size özel hazırlanan bireysel çalışmalar ile yaşamınızdaki dönüşümü gerçekleştirin.

Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. ↓

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image