Blog

Enerji Alanınızı Koruyun: Enerjisel Koruyucu Kılıf

Enerji Alanınızı Koruyun: Enerjisel Koruyucu Kılıf

Gün içerisinde birbirimizle, karınca misali etkileşim ve enerji paylaşımları içerisinde bulunmaktayız. Özellikle büyükşehirde yaşayan dostlarımızın yollarda geçirdiği süre zarfında, pek çok insanla enerji alanı karşılıklı olarak alışverişte bulunabiliyor. Bir yandan arkadaş, aile ve iş çevremizde geçirdiğimiz zaman içerisinde karşılıklı etkileşimde bulunduğumuz bireylerle zaman geçirirken kendimizi rahatsız veya enerjisi emilmiş hissedebiliriz. Özellikle psişesi daha açık olan dostlarımızın çektikleri rahatsızlık daha fazla. Bu yazımda “Enerji alanımızı korurken neler yapabiliriz” üzerinde durmak istiyorum.

Gün içerisinde bireyler arası etkileşimler dışında, göksel olarak bize tesir eden enerjisel etkiler de mevcuttur. Evrensel prensipler, bizi rutin bir hayatta kalmamamız için ve gün içerisindeki iniş-çıkışları kökünden algılayabilmemiz, deneyimleyebilmemiz için elinden geleni ardın koymaz. Önümüze çıkan olaylar karşısındaki duygu, düşünce ve eylemlerimiz, tekâmülümüzü şekillendiren ve ruhsal hamurumuza işleyen birer araçtır. Yine de yaşam içerisindeki yüksek farkındalığımız, bilinçli hareketlerimiz bizi daima bir üst noktaya sıçratacak gücü sağlar.

Kendimizi, belli göksel olaylar neticesinde “Şöyle olduğundan kesin böyle olacak” diye şartlamak yerine, farkındalıkla uyarı niteliğindeki yorumları dikkate almak, değerlendirebileceğimiz fırsatlar için eylemlerde bulunmak sağlıklı olacaktır. Bu algılama biçimi, bizim günlük takip edebileceğimiz göksel tesirler açısından bizi yüksekte tutacak şekildedir.

İlk paragrafta da bahsettiğim gibi, topluluklar içerisinde bulunmamızdan kaynaklanan ve “karşı saldırı” olarak nitelendirebileceğimiz, bizi aşağı çekecek olumsuz & negatif enerji akışlarından kendimizi koruyabilme kısmına gelmek istiyorum.

Öncelikle şunu hatırlatmak isterim; etiketini “olumsuz” olarak yapıştırdığımız her türlü enerjiye kendimize kalkan yapmaktan çok, “olumlu” olarak görebildiğimiz enerjilerle kendi enerji alanımızı doldurabilmeliyiz. Standart bir kalkan imgelemesinden çok çok daha etken olacağına emin olabilirsiniz. Tabi, karşı taraftan akan olumsuz enerji kaynağı çok güçlüyse, içini “sevgi” ile doldurduğumuz alanımıza, yine süzgeçvari, geçirgen bir kalkan çalışması yapabiliriz.

Bu çalışmayı enerjist dostlarımız, kanalı oldukları Reiki, GMA, Altın Üçgen, Alfa Omega vb. enerjilerle daha da destekleyebilirler, daha kuvvetli bir koruma oluşturabilirler. Şimdi sırasıyla, kendi yaşamımda etkin olarak uyguladığım ve tabi kendimce memnun kaldığım ve yine en önemlisi, deneyimleyerek edindiğim bu korunma yöntemine bakalım:

  1. Bu çalışmayı mümkün olabildiğince, evinizden dışarı çıkmadan önce uygulamaya gayret edin. Kalabalık bir metrobüs içerisinde kendinize kalkan oluşturmaya çalışırken imgelemeniz, karşınızdaki dostun “keşke çıkmadan deodorant sıksaydı” taraflarına kaymasın; daha rahat kafanızı verebilin. Her halükârda bir topluluk içine girmeden önce yapmanız, enerjisel korunmanız için verimli olacaktır.

  2. Normal ayakta dururken, öncelikle yukarıda da dediğim gibi kendi enerji alanımızı sözle, imgesel olarak veya başka türlü yöntemlerinizle dolduralım. Evrenin özündeki mutlak sevginin kendi enerji alanınızın içinde olduğunu ve size dolduğunu hissedelim. Özden gelen sevgi sayesinde, kimsenin size zarar veremeyeceğini, gün içerisinde bu özden gelen sevginin gücüyle karşınıza çıkabilecek engelleri rahatlıkla, emekle ve keyifle aşabileceğinizi bilerek kendinizi sevgiyle, aşkla, sevinçle, bollukla, bereketle vb çok da maddesel olmayacak “olumlu” dileklerimizle dolduralım. Mutlak sevginin ne kadarını deneyimleyebiliriz bilmiyorum ama ayna karşısında kendinizi gördüğünüzde emin olun ki, yukarıda bizi koşulsuzca seven rehber dostlarımız varlar.

  3. Şimdi geçirgen korumamızı oluşturalım. Yine ayaktayız ve ayaklarımızın bastığı noktadan 30’ar cm çevremizden bizi, eliptik bir şekilde aşağıdan yukarıya doğru bir kalkanın yükseldiğini imgeleyelim. (Kendimizi buzdolabındaki bir yumurtanın içinde hayal edersek belki işimiz daha kolaylaşır.) Direkt olarak kendimizi yumurta biçmindeki koruma alanımıza da koyabiliriz tabi, sizin için en rahatı hangisi ise, çok da kendinizi zorlamadan kendi karakterinize karakterize edebilirsiniz bu çalışmayı. Geçirgenlik kısmında ise, dilerseniz sevdiğiniz ve sizi mutlu eden renkleri bu 30 cm mesafenizdeki koruma kılıfınızın sınır bölgesinde noktalar, daireler veya hoşunuza giden şekiller olarak imgeleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz direkt olarak geçirgen olabileceği hususları “kelime” şekillerinde korumanızın üzerinde yazdığını imgeleyebilirsiniz. Mesela kalp çakranızın 30 cm ötesinde kocaman bir “Sevgi” kelimesi gayet hoş durabilir.

  4. Enerji uygulayıcısı dostlar, koruma kılıfını aşağıdan yukarı çıkarırken, kanalı olduğu enerji kanalını bu çalışmaya davet edebilirler. Örneklemek gerekirse, “KANALI OLDUĞUM ALFA OMEGA ŞİFA ENERJİSİ KANALIMDAN, GÜN BOYU BENİ NEGATİF EĞİLİMLİ DIŞ TESİR VE ENERJİLERE KARŞI KORUMASI İÇİN İMGELEDİĞİM KORUMA KILIFIMI SARMASINI İSTİYOR, İHTİYAÇ ZAMANLARINDA KILIFI KUVVETLENDİRMESİ İÇİN AKMASINI İSTİYORUM”. Benzer örnekleri, kanalı olduğunuz enerjilerle oluşturabilirsiniz. Belki daha kısa, belki daha uzunca bu size kalmış.

  5. Gün içerisinde yoğun negatif eğilimli enerjiler sizi fazla zorlayacak olursa, unutmayın, hayat bir mücadele ve farklı insanlarla beraber yaşamamız tekâmülümüzün hayrına. İş yerinde ayağa kalkıp bir anda koruma kılıfınızı oluşturduğunuza dair sesli beyanat vermeniz, iş arkadaşlarınız tarafından tuhaf karşılanabilir; ama oturduğunuz yerde imgeleme çalışmanızı tazelemeniz, gün içerisinde size destek olacaktır.

  6. Bir de ne olursa olsun, etkileşim içerisinde bulunduğumuz her noktada hoşgörülü olmayı gün içerisinde uygulayabilmeli, vicdanımızın sesini dikkate alabilmeliyiz.

  7. Bonus olarak, biraz daha astral plandaki bir enerjinin veya astral plana yakın bir bedensiz varlığın negatif veya hükmedici tesirinden kendimizi nasıl koruyabiliriz, ona değinmek istiyorum. Öncelikle yaşamın kendisine, özüne ve kendinize güvenin. İlahi prensipler çerçevesinde tezahür eden hiçbir olay boşuna, sebepsiz gerçekleşmemekte. Eğer psişeniz bolca açık ise bu tür etkilere maruz kalabilmeniz çok daha muhtemel ama yine psişenizin açıklığıyla beraber bu güçlerinizi kullanarak kendinizi rahatlıkla kapatabilirsiniz. İsteyin. Evet, sadece isteyin. Yukarıda bir enerji çalışmasına verdiğim örnekte olduğu gibi, bu konulardan muzdaripseniz, özden gelen koşulsuz sevginin sizi sardığını ve rahatsızlık verebilecek astral varlıklara karşı kendinizi kapattığınızı belirtmeniz etkili ve güçlüdür.

Gönlünümüz ve eyleme döktüğümüzün arkasındaki niyetlerimiz ne kadar temiz olursa, özden gelen o sevgi her daim bizimle olacaktır.

Işığımızın daha çok parladığı ve daha çok aydınlattığı dünyaya, sevgiyle.

Taner Tözün
www.evrenselenerji.net

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image