Blog

28 Ekim Boğa Burcunda Parçalı Ay Tutulması

28 Ekim Boğa Burcunda Parçalı Ay Tutulması

Herkese merhabalar. Bu akşam saat 23:24’te Boğa burcunun 5 derecesinde Parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek. Tutulma Asya, Avrupa ve Afrika’dan izlenebilmekle birlikte ülkemizden de gözlemlenebilecek. Ay tutulması, çok güçlü dolunaylar gibi işler ve etkisi aylarca sürer. Bu tutulmadan en çok etkiyi sabit burçlar; Boğa, Aslan, Kova ve Akrep’ler alacak.

Ay tutulmaları bireysel bilinçaltımızı, duygularımızı ve hormonlarımızı doğrudan etkileyebilir. Tutulmalar kadersel ve güçlü dönüşümlere barındırdığı için tüm bu alanlardaki etkileri de güçlü bir şekilde hissedebiliriz. Baş ağrısı, uyku-uykusuzluk durumu, bilinçaltı rüyaları, boğaz bölgesinde hassasiyet, fiziksel beden üzerinde tutulma ve ağrılar görülebilir.

146 no’lu Saros döngüsüne ait bu tutulma, endişe edilen hastalıklara çözüm bulunacağı, endişe edilen konular ile ilgili başarılı sonuç alınacağını anlatmaktadır. En son 17 Ekim 2005 tarihinde gerçekleşen 146 no’lu Saros döngüsüne ait tutulmadan sonra ilk HIV tedavisi gerçekleştirilmişti. Siz de kişisel yaşantılarınızda o tarihlere dönerek nasıl etki alacağınızı tahmin edebilirsiniz. İncelemek için diğer bir tarih de 28 Ekim 2004 yılıdır; yine 5 derece Boğa burcunda Ay Tutulması olmuştu.

Boğa burcundaki Ay tutulmasının ana gündemi finansal konulardır. Gelir gider dengesi, benim param senin paran dediğimiz alanlar, maddesel anlamda sahip olduklarımız ve üretkenlik ile ilgili bir tutulma döngüsü bizi bekliyor. Ay tutulması enerjisi açığa çıkmayı ve sonlanmayı gösterir. Tüm bu alanlarda bir sonlanma yaşanabilir. İlk dekanında gerçekleşmesi sığırların, büyükbaş hayvanların hastalanıp ölmesini de anlatmaktadır. Bu tutulmada asıl gündem; tüm var olma mücadelesinin ve krizlerin arasında sağlam bir kale gibi durabilmek olacaktır. Dışarıda fırtınalar kopsa da içeride nasıl huzuru ve güveni sağlayacağımızı düşüneceğiz. Boğa tutulması ile sanatı ve müziği de konuşacağız.

Tutulma Sheratan sabit yıldızı ile birleşiyor. Bu yıldız boğazın üst bölümlerinde hassasiyet olabileceğini anlatır. Aynı zamanda şiddet, kazalar, depremler gibi kalabalıkları etkileyen olayları da anlatır. Toprak grubundaki ay tutulmaları hafif, orta ölçekli depremlerin göstergesi olabileceği için bu ihtimali biraz kuvvetlendirmektedir. Kişisel haritalarınızda -+5 derece fark ile 5 derece Boğa burcunda kişisel gezegenleriniz bulunuyorsa bu tutulmadan daha fazla etki almanız olasıdır.

Tutulmaya Jüpiter eşlik ediyor. Jüpiter, bolluk ve şans gezegeni olduğu kadar adaleti de temsil ediyor. Jüpiter’in diğer bir vasfı ise içinde bulunulan tüm durumları daha da vurgulayarak büyütmektir. Finansal konulara adeta bir büyüteçle bakıyormuşuz gibi hissedebiliriz. Tüm dünyada adalet sesleri yankı bulabilir. Özellikle Mars ve Merkür kavuşumunun Jüpiter’e karşıt açısı kazaları ve şiddet haberlerini körükleyebilir. Agresyonun tırmanacağı bir süreç olabilir. Mars Jüpiter karşıtlığı yüklü miktarda harcama da getirebilir. Gelir gider dengesi için harcama yaparken dikkatli olmakta fayda var.

Ülke haritamızda 11. Evde tam da ülkemizin Güneş’inin karşısında gerçekleşen tutulma parlamentoyu, yasa tasarılarını, gençleri ve çocukları, sanatçıları ve devletin önde gelen kişileri ile ilgili süreçleri gündeme taşıyor.

Buraya kadar genel etkileri inceledik. Buradan sonra yükseleninize göre genel olarak nasıl etkileneceğinizi okuyabilirsiniz. Anlattığım bilgilerden yola çıkarak bu tutulma benim için önemli diyorsanız, detaylı bilgi için kişisel haritalarınız üzerinden danışmanlık alabilirsiniz.

Yükselen Koçlar;

Tutulma 2. Evinizde gerçekleşecek. Para, kazanç, maddi güvenlik, kişisel değerler, para kazandıran yetenekler ve maddi fırsatlar ile ilgili sonlanmalar gündeme gelecek.

Yükselen Boğalar;

Tutulma 1. Evinizde gerçekleşecek. Tutulmadan en çok etkiyi siz alacaksınız. Dış görünüşünüz, benliğiniz, imajınız, kişiliğiniz ve tüm hayatınızı radikal bir şekilde etiketleyecek , kendinizi yeniden keşfedeceğiniz gündemler önünüze gelecek. 

Yükselen İkizler;

Tutulma 12. Evinizde gerçekleşiyor. Dünyadan soyutlandığınız konular, spritüel deneyimler, mistisizm, bilinçaltınız, gizli saklı konular, kendinizi bıraktığınız teslimiyette olduğunuz durumlar ile ilgili sonlanmalar gündeme gelecek.

Yükselen Yengeçler;

Tutulma 11. Evinizde gerçekleşecek. Sosyal yaşantınız, hayattan beklentileriniz ve ümitleriniz, arkadaşlarınız, gelecek projeleriniz ile ilgili sonlanmalar gündeme gelecek.

Yükselen Aslanlar;

Tutulma 10. Evinizde gerçekleşecek. Tutulmadan en çok etki alan burçlardansınız. Sosyal statünüz, mesleğiniz, kariyeriniz, yaşam hedefleriniz, başarılarınız ve anneniz ile ilgili konularda sonlanmalar gündeme gelecek.

Yükselen Başaklar;

Tutulma 9. Evinizde gerçekleşecek. Uzak yolculuklar, yaşam felsefeniz, hayata bakış açınız, hukuksal konular, yabancı ülkeler, bilgeliğiniz paylaşmak ve dünya görüşünüzü yükseltecek durumlarla ilgili sonlanmalar gündeme gelecek.

Yükselen Teraziler;

Tutulma 8. Evinizde gerçekleşecek. Borçlarınız, giderler, miraslar, cerrahi operasyonlar, yeniden doğduğunuz durumlar, eşiniz parası- ortak maddi kaynaklar ve derin dönüşüm yaşayacağınız durumları gündeme getirecek.

Yükselen Akrepler;

Tutulma 7. Evinizde gerçekleşecek. Tutulmadan en çok etki alan burçlardansınız. Evlilik, ortaklık, ikili ilişkiler ile ilgili radikal başlangıçları ve sizin ve karşınızdakinin hayatını etkileyen önemli gelişmeleri gündeme getirecek.

Yükselen Yaylar;

Tutulma 6. Evinizde gerçekleşecek. İş ortamınız, gündelik işleriniz, sorumluluklarınız, kronik hastalıklarınız ve hizmet alanlarınız ile ilgili sonlanmalar gündeme gelecek.

Yükselen Oğlaklar;

Tutulma 5. Evinizde gerçekleşecek. Kendinizi yaratıcı ifadeniz, aşk hayatınız, hobileriniz, eğlence tarzınız, keyif alanlarınız ve çocuklar ile ilgili konularda sonlanmalar gündeme gelecek.

Yükselen Kovalar;

Tutulma 4. Evinizde gerçekleşecek. En çok etkiyi alan burçlardansınız. Ev, aile, güvenlik, ebeveynler, kökleriniz ve gayrimenkuller ile ilgili sonlanmalar gündeme gelecek

Yükselen Balıklar;

Tutulma 3. Evinizde gerçekleşecek. Yakın çevre, eğitim, iletişim, kısa yolculuklar, kardeşler, becerileriniz ve öğreniminiz ile ilgili sonlanmalar gündeme gelecek.

Sevgilerimle,

Ezgi Sala Tözün

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image