Blog

Edinim Yasası Dualite Evreninizde Nasıl İşler? / Kanallık Mesajı - St. Germain

Edinim Yasası Dualite Evreninizde Nasıl İşler? / Kanallık Mesajı - St. Germain

“Edinim yasası dualite evreninizde nasıl işler? Bu geçirdiğiniz tüm hayatlar, ışığın ve karanlığın deneyimlenmesiyle oluşur, ta ki dualite çerçevesi kalmayacak bir doyuma ulaşıncaya kadar. Ruh burada, aslında her kutuptaki potansiyelleri tatbik etmek ister. Bunu kendisi deneyimleyerek yapabildiği gibi ruhsal edinim kayıtlarını yine farklı boyut ve zaman çerçevesinde inceleyerek de yapabilir. Sizler de bu hayatınızı yaşarken, kendinizi sadece uykuda olmadığınız sürelerde mi tekâmül ediyor sanıyorsunuz?

Sizin fiziksel dinlenme ve ihtiyaç olarak gördüğünüz uykularınız, dünya okulundaki yüksek benlikleriniz için bir hareket alanı. Fiziksel olarak uykuya geçtiğinizde yüksek benlikleriniz, çoğunlukla kendi gezegeninizin astral planında eylem halindedir.  Burada da farklı deneyimler için size atanan, evrensel yasalarla tanımlanmış potansiyelleri kullanırsınız. Bu dediğimi sadece rüya olarak tanımladığınız deneyim olarak ele almayın. Rüyaların dinamikleri, bu dediğime göre farklıdır. Bazen astral taraftaki deneyimlerinizi rüyalarınıza taşıyabilir ya da bir rüyaymışçasına algılayabilirsiniz ama genellikle rüyalar şu anki yaşam planınıza daha paralel ilerleyen, karmik kayıtlarınızla ilgili etkileri açabildiğiniz, enkarnasyonunuzda henüz tetiklenmeyen ama artık vakti gelen karmik kayıtlarınızla daha iç içedir. Rüyalarda bir duyguyu daha gevşek bir mental yapıtla deneyimleyebildiğiniz için, bir karmik kayıttan size ulaşması gereken duyguyu daha kolay anımsarsınız. Böylelikle yaşam planınızda karşılaşmanız gereken olayların oluşmasının tohumları da harekete geçmiş olur ve elbette sizin empati yapmanız gereken bir noktaya çekilebilmenizin bir yolu açılır.

Dünya içinde yürüdüğünüz yol ile ruhsal liyakatiniz uykularınızı dönüştürmeye başlar. Sizler haber halükârda astral alanda da eylem halinizdesinizdir ama çok farklı bir an içerisinde bahsettiğim rüya deneyimlenir. Kişi yolunda ilerledikçe uykuları rüyadan arınmaya başlar ve gerçekten kendi veya rehberlerinin tasarımı astral eylemleri yaşamaya, görmeye başlar. Burada da çeşitli koşullarda çeşitli karakterlerde olaylar deneyimlenebilir, bir duygu karşısındaki olası tepkiniz üzerine kendinizi bir simülasyona sokabilirsiniz.

Ruh mümkün olabildiğince kendi yaşam planının üzerine çıkmayı arzular ve işi sadece enkarne olduğu bedene bırakmayı tercih etmez. Bu noktada ruh, edinimleri kullanır. Edinimler en başta da belirttiğim gibi hem ışık hem karanlık deneyimler toplamıdır. Bunu bir kütüphaneye ya da bir havuza benzetebilirsiniz. Elbette burada yine böyle bir deneyim için ruhsal liyakat konusu öne çıkar. Burada bahsettiklerimi şu an dünya okulunuzdaki çok az orandaki bir kesim bilinçli olarak yapabilirken, az bir kesim de yaşadıklarının normal bir rüya deneyiminden farklı olduğunu düşünmektedir. Bunları bilinçli yapabilen kesim, dünya okulunuzda farklı görevleri bulunan ışık gruplarıdır ki, bu kişileri uyanış yolunda olan yeryüzü ekipleri olarak tanımlayabilirsiniz. Bu deneyimi yaşayan diğer kişiler de farkındalığı yükselen, neredeyse uyanışa geçmekte olanlardır. Bu kişiler farklı ruhların edinimlerinden faydalanabilir ve kendileri o olayları gerçekten dünya okulunuzda yaşamasalar da onlar bu edinimleri, yaptıkları seçimler ve o andaki kıstaslar ile kendi deneyimleri haline dönüştürebilir.

Peki diğer kalan herkes astral alanda nasıl bir yol izlemektedir?

Belirttiğim gibi en ışığa çıkmışından en karanlığa batmış ruhlar, kendi liyakatleri çerçevesinde dünya okulunuzun astral planında hareket halindedir. Henüz edinimler havuzuna erişebilecek potansiyeli olamayan ruhlar her uygun fırsatta kendi yaşam planları üzerine, kendi şık rehberleri ve ruh ailesi ile iletişim halindedir.

Daha önceki mesajlarda ve yaptığın çalışmalarda gördüğün gibi, ruhsal kökeni ve liyakat seviyesi ne olursa olsun, ruhun yolu ışıktır. Elbette bu noktada dualite yasası devreye girmekte ve bu durum her ruhun yolunu da farklı kılmaktadır. Bir ruhun edinim havuzuna erişimi olabilmesi için, ışık kanadına geçebilmiş ve ilerleyebilmiş olması gerekir. Bu sebeple dualite evreninizde henüz karanlık kutupta olanlar, negatife eğilimli galaktik ırkların misyonuyla dünya okulunuzda bedenlenenler ve önüne çıkan fırsatlarda yine de karanlığı seçenler, edinimlerden faydalanamaz.

Edinimler üzerine son eklemelerimi yapmak istiyorum. Belirttiğim gibi edinimler hem ışık hem karanlık deneyimleri içerir. Bu sebeple bir ruh pozitif bir olayı da astral planda simüle edebilir, yaşanan talihsiz bir olayı da. Bir ruh yine kendi misyonuna uygun şekilde, ışığın yolunda kullanmak için, karanlık edinimleri de öğrenmeyi seçebilir. Sizlerin ağır ve negatif karmalarınızın olması, sizin kötü bir ruha sahip olduğunuzu göstermez, şayet o karmaları dönüştürdükten sonra o yaşamlarınızdaki deneyimler vesilesiyle hem fiziksel hem astral planda ışığa hizmet edebilirsiniz ki hem sen hem de eşin ne dediğimi kendiniz gördünüz ve biliyorsunuz.

Ruhlar edinim havuzuna erişebildiklerinde çok daha hızlı tekâmül edebilmekte ve asli misyonlarına geçebilmektedir. Hepiniz bu hakkı kazanacak potansiyeldesiniz ve bunun yolu ışığın erdemlerini kuşanıp, he koşulda ışık yönünde seçiminizi yapmanızdır.

Hepinizi sevgiyle selamlıyorum.

St. Germain”

Kanallık: Taner Tözün – 23.10.2023

 

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image