fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Blog

Enerji / Şifa Portalları

Enerji / Şifa Portalları

“Enerji / Şifa Portal” çalışmalarının dinamikleri nasıldır? Portal çalışmaları nasıl işler ve bu çalışmaları gerçekleştiren bir uygulayıcı nasıl bir kazanım elde edebilir? 2019 yılı içerisinde görsel ve video materyaller aracılığıyla hazırlayıp paylaştığım “Enerji / Şifa Portalları” üzerine detaylandırıcı bir yazı sizleri bekliyor.

Günümüzde bize hizmet eden pek çok uygulama, teknik ve yöntem var. Bazılarına göre x olanı daha özel, y olanı mucize veya z olanı süpersonik... Bu tür uygulamalar, onu kendi selameti için tercih eden herkes için bir yoldur, bir potansiyeldir ve bu potansiyelin kişinin gerçekliğine dönüşmesi, o kişinin kendi gerçekliği ile orantılıdır. Benim için insana denge ve şifa yolunda hizmet edecek her uygulama mucizedir, ötesidir. İnsanların gerçeklikleri, bu tekniklerin kendileri üzerinde kullanılabilmesi açısından ayıklayıcı olmaktadır. Bu sebeple niye bu kadar çok şey var diye kafanız karışmasın. Hep hatırlayın, hayat bir noktaya varma mücadelesi değil, o yolu deneyimlemenin ta kendisidir. 

Keyif ve mutlulukla salı geceleri gerçekleştirdiğimiz ücretsiz şifa çalışmaları dışında da, bu tür tamamlayıcı uygulamaları keşfeden dostlar için daha fazla yardımcı olmayı istedim ve şifa sistemleri ile yapılabilecek bu portal çalışmalarının etkileri üzerine gözlemlemeler yaptım. Salı geceleri katılmak isteyip katılamayan, ücretli çalışmalar için bütçesi olamayan, kendi içsel potansiyellerini özgürce keşfetmek isteyen dostlar için bu konuda da harekete geçmeye karar verdim ve biliyorsunuz ki bazı özel ve yüksek enerjili zamanlarda, hazırladığım görsel için zaman aralıklı portal paylaşımları gerçekleştirdim. İsteklerimden biri zaman sınırı olmaksızın, daha geniş kitlelere erişebilecek video tabanlı portallar hazırlamaktı. En son hazırladığım ve paylaştığım portal ile hali hazırda 9 ayrı konu üzerine Evrensel Enerji Youtube kanalında “Enerji / Şifa Portalı” bulunuyor. 999 frekansı şifa sistemleri ile hazırlanan bu portallardan daha bilinçli yararlanabilmeniz açısından bu gönderiyi hazırlamaya karar verdim. İnternet sitesinde yazılarımda sıkça belirttiğim en önemli husus şu: Şifa ve dönüşümü, bunu isteyen kişi yaratır! İnansanız da inanmasanız da bu evrensel bir prensip.

Enerji çalışmalarında portal uygulaması keyiflidir. Enerjinin zamandan ve mekândan bağımsız olmasının avantajı, bu tarz bir uygulamayı hazırlamaya olanak sağlar. Bir “Enerji / Şifa Portalı”, belli bir maksat ile bir şifa sisteminin belli bir zaman sınırı gözeterek veya gözetmeyerek programlanması ile hazırlanır. Normal bir enerji seansı gibi yine bir alıcı ve gönderen vardır; ama bu zaman / mekân bağımsızlığı ile şifa sistemi uygulayıcısı eşzamanlı bir gönderici değildir. Uygulayıcı kanalı olduğu şifa sistemini programlayarak alınabilir şekilde bir “şey”e çapalayıp, o “şey”i aracı istasyon haline getirir. Programlanmanın içeriği doğrultusunda da şifa sistemi alınabilir hale gelebilir. 

“Enerji / Şifa Portalları” bir büyü, bir sihir değildir. Yaşamımızdaki potansiyelimizi açığa çıkarma gücü zaten başlı başına bir mucizedir. Portal çalışmaları, bu hususta sadece bir araç, bir yoldur.

Ücretsiz çalışmalar da ücretliler kadar etkili ve güçlüdür. Burada dediğim gibi ana faktör her koşulda danışandır. Elbette kişiye özel hazırlanan uygulamalar, daha hızlı bir dönüşüm sürecini tetikler. Bilin ki, yaşamımızda ne oluyorsa, olanların tohumları ekilirken biz de oradaydık. Bu tür çalışmalar yaşamdaki sorumluluklarımızı bize hatırlatma ve denge yolunda ilerleme kaydedebilme konusunda destekçi ve rehberdir. Bu sebeple, bu tür uygulamalara vereceğiniz değer, kendinize vereceğiniz değer ölçüsünde olmalıdır. Kısacası kendinize bolca değer verin.

Yine tarafımca hazırlanan “Enerji / Şifa Portalları”, yukarıda da bahsettiğim gibi 999 frekansı alanındaki güçlü şifa sistemleri ile hazırlandı. Her portal içeriğinde kullanılan şifa sistemi yönlendirmesi mevcut. Bu şifa sistemlerinin etki ve çalışma alanlarını internet sitemizden inceleyebilir, uygulayıcısı olmak istediğiniz şifa sistemleri için iletişime geçebilirsiniz.

Paylaşılan her portal içeriğinin açıklamasında yapılması gerekenler yazmaktadır. Salı geceleri çalışmalarımıza eşlik eden dostlar için yabancı olmayan bir pratik; uygulamak istediğiniz portal için akışa kendinizi açıp, başlarken kısa bir süre görsel tarafa bakıp, akabinde de kalan süre zarfında işitsel tarafı dinleyerek çalışmaları yapabilirsiniz. Standart bir zamanla kısıtlanmadığı için 15 dakikalık portal paylaşımı da 1 saatlik portal paylaşımı da göreceksiniz. Mümkün oldukça uygulayacağınız portalın süresine göre kendinizi ayarlayın. Gün içerisinde arasında birkaç saatlik mesafe olacaksa 1'den fazla portaldan faydalanabilirsiniz. Belirttiğim gibi, hazırlanan içerikler sadece ses frekanslı doğa sesi değildir, enerji yüklüdür ve bu tür çalışmaları adım adım ilerleyerek gerçekleştirmek sağlıklıdır. Peş peşe portallar açıp dinlemektense, belli bir program çerçevesinde gündelik uygulama yapmaya geçmenizi önerebilirim. 

Bu yazıyı hazırlarken belirttiğim gibi 9 tane aktif video tabanlı “Enerji / Şifa Portalı” var. 3 farklı konuda daha portal hazırladıktan sonra, sesle şifa odaklı çakra projeme yoğunlaşacağım. Yazının bitiminde tarafımca hazırlanmış Enerji / Şifa Portallarını görebilirsiniz. Bahsettiğim eklemeleri yaptığımda da aşağıya eklemeleri gerçekleştireceğim. Daha kamera karşısına geçip de sizlerle paylaşacağım çok içerik var. Bu sebeple, youtube portalını kullanan sevgili dostların takipte kalmasını istiyorum. 

Son bir ekleme daha, çalışmaları sürekli youtube açarak yapmanız internet kotanızı sömürebilir lakin indirecekseniz de sadece işitsel olarak kullanmayın, portal programlaması videonun iki tarafına da yapılmıştır. 

 

Sevgilerimle
Taner Tözün
www.evrenselenerji.net

- - -

Evrensel Enerji "Enerji / Şifa Portalları

1- Bolluk ve Bereket Portalı

2- Topraklama ve Temizleme Portalı

3- Kristal ve Doğaltaş Temizleme Portalı

4- İlişki Şifası ve Ruh Eşi Çekimi Portalı

5- Özgüven Güçlendirme Portalı

6- Dönüşüm Şifası Portalı

7- Çakra Dengeleme Portalı

8- Affetme Portalı

9- Ruhsal Güçleri Geliştirme Portalı

10- Dilek Kapısı Enerji Portalı

11- Şans Güçlendirme Enerji Portalı

12- Titreşimlerinizi Yükseltme Enerji PortalıYENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click