fbpx
  • 05439187411
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Blog

Wesak Titreşim Yükseltme Portalı

Wesak Titreşim Yükseltme Portalı

(2020 Ek metni: Merhaba dostlar. Bu yazıda yer alan uygulamayı 2020'de 7 Mayıs'ta gerçekleşen dolunay zamanı uygulayabilirsiniz. Önümüzdeki yıllarda da yine Mayıs ayında gerçekleşecek Dolunay, Wesak zamanını göstermektedir.) Merhaba sevgili dostlarım. Bu yazımız da yine bir portal çalışması üzerine olacak. Wesak, Yükselmiş Üstatların her sene Himalaya'da yer alan Wesak vadisinde buluştukları bir zamandır. Boğa diliminde yer alan dolunay, bu zamanı bizlere göstermektedir ve dünyamız üzerine çok yüksek ışık akışı yaşanmaktadır. Wesak Portalı'nı hazırlama amacım da bu buluşma için bir güçlendirme sağlamak. Biraz sizi Wesak üzerine bilgilendirmek istiyorum.

Wesak, canlanma, yenilenme ve kutlama zamanıdır. Enerji "Aydınlanma gücü" olarak adlandırılabilir. Bu enerji Yaradan'ın kalbinden yayılır ve Yaradan’ı ​​Anlamak ve Yaradan’ın Aşk / Bilgelik yönü ile ilişkilendirilir.


Wesak Festivali doğumunu kutlayan, kardeşlik ve Yükselişine katılan Lord Buda'nın bir festivalidir. Lord Buda burada, Tanrı'nın Bilgelik yönünün mükemmel ifadesi olarak görülür. Bu festival Lord Buda ve Lord Maitreya'nın hareketi ile bağlantılıdır.

Wesak, Himalayalar'daki Wesak Vadisi'ne atıfta bulunur; orada her yıl belirli bir süre tüm yükselmiş üstatlar toplanır ve bu kutsal törene katılmak için iç ve dış seviyelerde bulunurlar. Manu, Lord Maitreya - Gezegensel İsa ve St. Germain - Maha Cohan, kristal üzerine yerleştirilen suyun etrafında üçgen şeklinde dururlar. Buda, suyun üzerinde gezinip, spiritüel hiyerarşiyi, öğrencileri bölen ve dünyaya hizmet etmek için yeni bir grup başlatan Lord Maitreya tarafından kozmik enerjiyi suyun içinden iletir gibi görünür. Törenin sonunda su tüm katılımcılara bölünür.

Wesak’ın hedefi; aşk, kardeşlik ve saflığın enerjilerinin insanlığa aktarımı ve birlik duygusunun çoğaltılmasıdır.

Portal çalışmaları da bir nesne, resim, ses, video vb. gibi araçlara enerjilerin çapalanmasıyla, kullanmak isteyenler tarafından alınabilir hale gelen şifa çalışmalarını kapsamaktadır. Mantığı basittir; bir uygulayıcı kullandığı kanalla ilgili, nasıl olacağını, yani kısaca çalışmayla ilgili tüm sınırları belirleyerek tıpkı “Enerji Topu” gerçekleştirir gibi nesneye enerjiyi çapalar ve programlar ve bunu kullanmak isteyenlere bilgiyi verir. Alıcı, bu portal üzerinden enerjiyi kabul ettiğinde enerji yine kendi kaynağından, çapalanmış nesne üzerinden akışı sağlar. Bu şekilde çalışmalar zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde istenilen bir vakitte yapılabilir.

Wesak Portalı Çalışması:

Gaby Solina Grill-Mitterhofer'in kanallık ettiği enerjilerden biri olan “Yeni Avalon - LO'NAH” enerji sistemi ile programlanmış ve Wesak buluşmasının en yoğun yaşanacağı, Türkiye saati ile 18 - 19 mayıs geçiş sırasında aktif olacak bu portal çalışmasını mümkün mertebe 19'una girdiğimiz ve hatta Türkiye saati ile 00:11 civarı gerçekleşecek tam dolunay vakti, aşağıdaki çalışma prosedürüne uygun bir şekilde yapın. Portal mayıs ayında gerçekleşecek wesak dolunayında yine aktif olacak. Sadece 1 kere bu portaldan faydalanın.

Bu portaldan nasıl faydalanacaksınız?

➡ Portal çalışmalarında herhangi bir bilgiye ya da kayda ihtiyacım yok, herkesin çalışması kendisine özel. Çalışmayı yaptıktan sonraki deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz yorumlarınızı bizi takip ettiğiniz herhangi bir mecra üzerinden benimle paylaşabilirsiniz.

➡ Tıpkı salı geceleri çalışmamıza katılır gibi, rahat ve uygun bir ortam hazırlayın kendinize ve uzanın. Bu çalışmamıza özel lütfen duş alın, çalışma öncesi çalışmayı gerçekleştireceğiniz odayı adaçayı ile tütsüleyin. Yerinizi alacağınız odada yanınıza bir bardak su, varsa ufak bir bitki ve yine varsa bir kristal koyun, çalışma sonrası suyu içeceksiniz. Diğer nesneler de Wesak titreşimlerini alacak. Çalışmada size hafif, meditatif müzikler eşlik edebilir. Çalışmanız süresince etrafınızla bağı koparın, rahatlığınız adına etrafınızdaki dostunuzu, akrabanızı uyarın.


➡ “Taner Tözün kanalı aracılığıyla Yeni Avalon Lo'Nah ile hazırlanan "Wesak Titreşim Yükseltme Portalı" enerjisine titreşimlerimin arınması, yükselmesi ve koşulsuz sevgi transferi için açıyorum.” şeklinde niyet edin ve yukarıdaki resme 1-2 dk. boyunca bakın. Sonra telefonunuzu kenara koyun.

➡ Çalışmada ortalama akış uygulayan kişiye göre değişken sürecektir. Ortalama 30-40 dakika ayırmanızı tavsiye ederim.

➡ Çalışma bitince, varlığınız ve nefes aldığınız için Yaradan’a şükredin. Kendinize ve ruhsal rehberlerinize teşekkür edin. Yükselmiş Üstatlara teşekkür edin. Çalışma öncesi yanınıza koymanızı rica ettiğim suyu için.

➡ Bu çalışmadan dostlarınızı haberdar edebilirsiniz. ❤️

Sevgilerimle
Taner Tözün
www.evrenselenerji.netYENİ ÇAĞ ENERJİLERİ VE 999 GÜCÜ İLE TANIŞIN!

Uyarı

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bülten Aboneliği

Güncel etkinlik ve eğitimlerimizden haberdar olmak için e-posta bültenimize kaydolun!  

Sosyal Medyada Biz

X

Right Click

No right click