Blog

Gezegensel Döngüler ve Toplumsal Karmalar / Kanallık Mesajı - Helios

Gezegensel Döngüler ve Toplumsal Karmalar / Kanallık Mesajı - Helios

“Sevgili Siriuslu dostum merhaba. Yakın zamanda dünya okulunuz gezegensel bir tetiklenme yaşayacak. Işığın ve karanlığın görebileceğiniz nitelikte eylemlerine şahit olacaksınız. Zaman, dünya okulunuzdaki karmaların su yüzüne çıkması uygundur. Sana daha önce iletilen mesajları anımsa. Tıpkı okulunuzda bedenlenen ruhlar gibi, buna olanak sağlayan gezegen mekanizmaları da tekâmül süreçlerinden geçer.

Bir okulun işlevi, dualite evreninizde sağlıklı bir şekilde ışık yolunda yükselmesine olanak sağlayacak şekilde ilerlemesi üzerine kuruludur. Okulunuzdan sorumlu ışık ekipleri de toplumsal planlamaları bu potansiyeller çerçevesinde kurar. Okulunuz pek çok karanlık tercihin yaşandığı dönemlerden geçti. Elbette bu dönemlerde ipi çeken, toplumları yöneten ve yönlendiren kişiler olmakla, onlara biat eden ve karanlık – hezeyanlı yolu seçen halk için de bu toplumsal planlar, kendi yaşam planlarına ek bir şekilde dahil olmaktadır.

Bir kişinin toplumsal düzeyde karanlık bir eyleme bulaşması sadece bireysel bir karma yaratmaz; toplumsal düzeyde de ortak bir alana ait karmalar yaratır. İşte okulunuz da kendi yolculuğunu sağlıklı sağlayabilmesi için gezegensel döngülerin desteği ile bu kayıtların aktifleştirilip, benzer bir durumun şartlarının yaratılmasına aracı olur. Elbette toplumsal düzeyde karar vericiler yine başta olanlardır ama okulunuzun şu anki titreşimi göze alındığında halklarınızın ışık yönünde kararlı duruşu, okulunuzun ilgili karmalardan gerekli dersi alabilmesine katkı sunar. Aksi takdirde bu döngüsel tetikler ile hem dünyanız hem   de bireysel yolunuz etki alarak, kuşaklar boyu yine insanlığın yerinde saymasına sebep olur.

Ruhlarınız biliyor ve istiyor ki, aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamanıza hiç gerek yok. Şu anda dünyanızın içinde bulunduğu karmaşık durum, insanlığın seçimleri ile şekillenecektir. Karanlığın cirit attığı Ortadoğu toprakları ve bu topraklarda yaşayan halklar halklara, büyük ve karanlık karanlık karmaları temizlemeye gönüllü şekilde, bu dönemde bedenlenmeyi arzulamıştır. Elbette karanlık ırklara ait bedenlenen ruhların bu bölgelerdeki aktifliği ve yine benzer ırklardan bedenlenen düşük titreşimli ruhları, dualite gerçekliğinize ait bilgi ve sebeplerle kullanmaları bu döngülerin devam etmesine sebebiyet vermektedir.

Bulunduğunuz coğrafyada kendi haklını sindirerek ilerleyen her toplum, bu tür sorunlarla boğuşmaya devam edecektir. Karanlık, halkını kutuplaştırarak böler. Bu durum, insanları birlik bilincinden, sevgiden, saygıdan, merhametten uzaklaştırır. Hepiniz bu yolda beraber ilerlemeyi, bu toplumsal ilerleyişe katkı sunmak için de seçtiniz ve bu sebeple hepinize bu yolda pay düşüyor. Evet, düğmeye basanı belki direkt durduramıyorsunuz ama karanlığa tutulan bir ışık kaynağı gibi ilerlemek ve elinizi taşın altına koymak sizin bireysel de bir sorumluluğunuz. Önünüzdeki günler, yine bu doğrultuda deneyimlere açık olacaksınız.

Sevgi kutupsuzdur. Siz onu sadece bir kutba sıkıştırırsanız, karanlığın yoluna taş döşersiniz. Çözüm, her kesimi aydınlığa ve ferahlığa kavuşturmadan bir sonuç tezahür ettirmez. Her şeye rağmen, şartlarınız ne olursa olsun siz ışığı aynalayabilirseniz, karanlık kutba geçmiş olanların da sizin gibi bir yola geçmesine aracı olursunuz. Bunu sağlayabilecek potansiyele sahipsiniz ve bu sizin ruh planınızın bir parçası.

Atalet ve rehavet, tekâmülünüzün engelleyicisi ve çeldiricisidir. Dünya okulunuzda eylemde olmanız önceliğiniz ve bu eylemin sevgi – saygı – merhamet çerçevesinde olması “sizin” seçiminizdir.

Sevgili dostlar, seçimleriniz sadece bireysel tekâmülünüzü değil, toplumsal tekâmülü de şekillendirmekte. Bu bilgiye sahip olan, mesajımızı okuyan herkesin bu sorumluluğu hatırlaması ve buna göre davranması yine sizlere katkı sunacaktır. O zaman yapılması gerekenleri ertelemek yerine, şimdi harekete geçin.

Sevgilerimle, Helios.”

Kanallık: Taner Tözün – 11.10.2023

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image