Blog

Bireysel Tekâmül ile Toplumsal Planların Kesişimi / Kanallık Mesajı - Sananda

Bireysel Tekâmül ile Toplumsal Planların Kesişimi / Kanallık Mesajı - Sananda

"Işık diyarı Şambala’dan hepinizi selamlıyorum. Yaşadığınız çağ, ışığın yükselmekte olduğu bir geçiş çağıdır. Yaşadığınız zorluklar sadece bireysel planlarınızdaki karmalardan kaynaklanmamaktadır. Hepiniz kendi yolculuğunuzla beraber, ışığın toplumsal tekâmül planına da katkı sunmayı tercih eden ruhlardansınız. Enkarne olduğunuz coğrafya olduğu kadar, dünya okulunuzdaki bilgi sıçrayışı da aslında sizi toplumsal planlara bağlamaktadır. Bu süreç sabit değildir. Potansiyellerin tezahürü her daim bireysel ve toplumsal planların yenilenmesine ve yeniden gözden geçirilmesine vesile olur. Ruhsal liyakatini öngörülen süreden önce alabilmiş ruhlar, bütünün yoluna katkı sunabilmek için, enkarne olmadan önce belirlediği ve dönüştürme niyetiyle seçtiği karmik ayıtlarına ek olarak, içindeki büyük cevheri açığa çıkaracak şekilde ilerlemeyi seçebilir. Böylelikle kişi, bireysel yolculuğunda daha hızlı ilerleme sağladığında toplumsal tekâmül planında da daha fazla sorumluluk almayı başarabilir. İçinde bulunduğunuz geçiş döneminde de pek çok ruh bunun için uğraşmaktadır.

Bulunduğunuz dönemin şartları, bir kişinin sağlıklı bir şekilde bilgiye erişimine kolaylık sağlamakta ama yine toplumsal normlarınız ve bireysel yolculukta sapma gösterenlerden kaynaklı erişilen bilgilerin eksik, hatalı ya da fazla kişisel çıkarlar ve güç için kullanılmasına aracılık etmektedir. Bilgiye nitelikli şekilde entegre olamayanlar da çevresine katkıdan çok engelleyici bir rolde ilerleyerek karma oluşturmaktadır. Ulaştığınız bilgi ne kadar saf olursa ve bu bilgiyi deneyimleyerek kendi gerçekliğiniz haline getirirseniz, işte o zaman gerçek bir edinimden söz edebilir, katkı aldığınızı ve toplumsal plana aynalama yaptığınızı söyleyebiliriz. Nitelik konusu yolculuğunuzda en çok dikkat etmeniz gereken unsur olmalı çünkü ortada bir niteliksiz yayılma gösteriyorsa, bilin ki ışığa hizmet etmeyen güçlerin geçişi ve dağılımı da sağlanmaktadır.

Dünya okulunuz pek çok defa geçiş döneminde bulundu. Bu süreçte sancılı dönemlerin olması normaldir çünkü bireysel olduğu kadar toplumsal karmalar da tetiklenir ve toplumların da kolektif olaylar içerisine çekilmesi sağlanır. Felaket tellallarına kulak asarak sadece kıymetli vaktinizi ve yaşam enerjinizi yanlış değerlendirirsiniz. Ortada yozlaşmış bir yapı varsa, bunun dönüşmesi için yıkılması gerekiyorsa toplumsal plandaki bu potansiyeller devreye girer. Elbette okulunuzda enkarne olan tüm ışık dostlarımız da bu geçiş süreçlerinin nazikçe olabilmesi için çalışmaya devam etmektedir. Siz de yolunuzdaki dönüşüme katkı sunmak için gerektiğinde bir inancınızı, düşüncenizi, düzeninizi yıkmaktan çekinmeyin çünkü asıl gelmesi gereken bilgi ve deneyim kendisine yer bulamayacaksa, yaşam planında almanız gerekeni tam sağlayamamış olabilirsiniz.

Kendi hayatınızla ilgili farkındalığınızı artıracak şekilde yaşayın. Ruhun erdemleri sizin eylem temelinizi oluştursun. Hatırlayın ki siz sadece kendi yaşam planınız için bu dünyaya gelmediniz. Beraberce bağlılığınız aracılığıyla dünya okulunuzu da bir tekâmül sürecinden geçmektedir. Yolunuz ışık olsun, ruhunuz ışığı aynalasın çünkü ışık sizin özünüz. Bizler yolculuğunuzda her zaman yanınızdayız.

Sevgilerimle.

Sananda."

Kanallık: Taner  Tözün – 02.10.2023

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image