Blog

İnsan ve Bahar Döngüsü / Kanallık Mesajı - BM Uriel

İnsan ve Bahar Döngüsü / Kanallık Mesajı - BM Uriel

İnsan ve Bahar Döngüsü

“Ahşaba dönüşen odunun bu dünyadaki işlevini hiç düşündünüz mü? Dünya insanı garip şekilde onu kullanmayı bırakmış, plastiği bulup onu kullanmaya başlamıştır. Halbuki dünyanızın işleyiş prensibinde geri dönüştürülebilir kullanım söz konusudur. Tek bir tohumdan Tanrısal bir mühendislikle doğaya ve insanlığa katkı sunan pek çok araç söz konusudur. Tabi, aşırı tüketmeye meyilli toplumsal normunuz, bu döngüyü baltalamış durumdadır.

Dünyanızdaki her şey dönüşüm döngüsüne katılabilecek şekilde planlanmıştır. Konuya ahşap ile girmemin sebebi, güzel baharın varlığının işlevini size anımsatmak içindir. Dünya döngünüzün bahar zamanı canlanma, dirilme ve çoğalma enerjilerinin yoğun olduğu bir dönemdir. Toprağı anlayarak ilerleyen toplumlar, doğanın ne kadar da bonkör ve cömert olduğunu görmüş ve halklarına sağlayabilecekleri katkı üzerine kendilerini eğitmiştir. Aşırı tüketim odağında görüyoruz ki bu durumun tam tersi söz konusudur. Hırsın gözleri karartması, finansal güce sahip kişilerin ve şirketlerin sadece bugünü görmesine sebebiyet veriyor. Onlar için sürdürülebilirlik ve gelecek nesiller, gezegeninizin doğal döngüsü önemli değil. Burada siz insanlara önemli rol düşüyor çünkü attığınız her adım dünyanızın tüm zaman çizgisine ulaşıyor. Geçmişiniz de geleceğiniz de şu an sizsiniz.

Toplumsal bilincinizin doğanızı koruma odağına çekebilmeniz, aslında sizin bireysel olarak sevgi odağında olmanızla mümkün olabiliyor. Elbette kampanyalarınız, bilinç uyandıracak çalışmalarınız pek çok sevgi ve merhamet dolu kalbi tetikliyor ama bu toplumsal doğa bilinci oluşturmaya tek başına yeterli değil. İnsanın, kendisinin dünya döngüsünün bir parçası anlaması ve ona göre hareket edebilmesi, sevginin ve mutluluk titreşimlerinin tezahüründen geçiyor. 

Evet, baharda dünyanızdaki pek çok tohum uyanmaya yine başladı. Bu tohumlar, gerekli şartlar sağlandığında nasıl ilerleyebileceklerini, dünyamıza nasıl katkı sunabileceklerini biliyor ve görevlerini layığıyla yerine getiriyor. Peki ya sizler? Ruhunuzun özündeki sevgi titreşimlerini başkalarına aynaladığınızda da aslında aynı süreç insanlar için başlıyor. Bunun için de bu aynalamayı yapabilecek insanların, kendi ruhsal özündeki sevgi titreşimini açığa çıkarması gereklidir. Bunun için aslında ekstra hiçbir şeye ihtiyaç yoktur. İnsanın bunu talep etmesi, ruhlarındaki o sevgi dolu tohumların uyanması için yeterli bir tetikleyici olacaktır. Sonrasında ise, kişi hangi seviyede olursa olsun o sevgiyi başkalarına aynaladığında, başka insanların sevgiyle tetiklenmesine katkı sunacaktır.

Şimdi bu konuda manipülatif duygu ve düşüncelerce sarılabilirsiniz. Çünkü şu an “Sevgi”yi yaşayamayan, yaşamadığını düşünen insanlarda öfke enerjisi ön plandadır ve bu insanlar ister istemez bu durumun arkasında başka olaylar ya da kişiler olduğunu belirtebilir. Bu, çocukluğunuz, ergenliğiniz, ilişkileriniz gibi pek çok olayla bağlantılı olabilir ama emin olun ki bunlar sadece bahanedir. Tohumlar, ne yaşarsanız yaşayın hep sizdedir. Bu tohumların canlanmasını talep etmeniz yeterlidir. Deneyin ve ne demek istediğimi görün.

Sizler dünyanızın tekâmül döngüsünün sevgi dolu birer parçasısınız ve hepinizin sevgiyle titreşmesi, sizi ışığın hüküm süreceği zamanları yaşamaya taşıyacaktır. Bu bahar bir çiçek gibi açma sırası sizde. Bunu herkesin gerçekleştirebileceğini biliyoruz. Bu sebeple de koşulsuz sevgiyle buradayız. Bilin ki hepinizi seviyoruz. 

Ruhlarınızın müthiş renkleri ve kokusuyla çiçekler açtığı günlere…

Sevgilerimle,

BM Uriel”

Kanallık: Taner Tözün – 01.05.2023

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image