Blog

Işığa Kalbinizi Açın – Wesak / Kanallık Mesajı  - Lord Buddha

Işığa Kalbinizi Açın – Wesak / Kanallık Mesajı - Lord Buddha

“Üç gece sürecek Wesak şenliği, dünya okulunuzun ışık seviyesi ile ilgili ayarlamaların yapıldığı bir törendir. Dünyanızdan sorumlu ve görevli üstatlar bu törende bir araya gelir ve ışığı ley hatları üzerinden dünyaya indirir. Şambala, Wesak’ın buluşma merkezidir. Burası Himalaya olarak isimlendirdiğiniz bölgededir ama dünyanızın astral planındadır. Şambala çok büyük bir ışık medeniyetidir ve dünyanızın okul işleviyle ilgili önemli görevleri vardır. Buluşmanın burada gerçekleştirilmesinin asıl sebebi, Büyük Merkezi Güneş’in Şambala’yı bu şekilde görevlendirmesidir.

Saf sevgi ışığında, liyakati uygun olan ruhların da katılımıyla sevgi pınarını dünyanıza akıtırız. Bu seneki buluşmamızda seni ve eşini de aramızda görmek bizim için mutluluk vericidir. Bu seneki buluşmamız büyük eşzamanlılıklara gebedir. Dünyanızın ışık yolculuğunda önemli yer tutan 5.5 portalı, kadim bir bilgeliğin ışığını taşıyan Hıdırellez ve zaman çizginizde dönüşümlere katkı sunacak bir ay tutulması…

Toplumsal tekâmül planlarının ışık yolunda ilerleyebilmesi için size çok iş düşüyor. Bizler dünya okulundan sorumluyuz ama dualite yasalarınca insanların yapacağı seçimlere direkt müdahale etmeyiz. Dünyadaki ilerleyiş sizin adımlarınızla şekillenir. Sizin adımlarınız, bireysel yaşam yolunuzu oluşturur. Işık yolunda atılan her bireysel adım, dünya okulunuzun da ışığının yükselmesine olanak tanır. Okulunuzda muazzam bir ışık potansiyeli mevcuttur. Bizler bu ışığın potansiyelini hep hazırda tutarız. Sizin yapmanız gereken, hali hazırda mevcut bu ışık potansiyeline erişebilmektir. Atacağınız adımlar size içinde ışığın olduğu kapıları açmanıza katkı sunacaktır. Hepinizin de bunu yapabilecek ruh potansiyeline sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Burada esas eylemler, birbirinizi ve kendinizi olduğunuz gibi kabul edebilmektir, bu da sevgiyi koşulsuzca aynalayabilmenize yardımcı olacaktır. Herkesin bireysel bir yolu vardır ve bu yola katkı sunabilecek en uygun ortam / zamanda enkarne olarak ilerler. Ruhun deneyim motivasyonu pek çok etmene bağlı olduğu için insanlar ve yollar arası farklılıklar mevcuttur. Bu sizi yanıltmamalı. Dünya okulu üzerindeki cinsiyetiniz, kimliğiniz ve toplumsal tanımlamalarınız ne olursa olsun, hepiniz aynı bütüne bağlı ışık tohumlarınsınız. Bundan ötürü yaşamınızı sevgi – saygı – merhamet çerçevesinde şekillendirmeniz hem bireysel hem toplumsal ışık yoluna katkı sunacaktır.

Biz her mayıs dolunayında burada, dünya okulu için katkı sunmaya devam edeceğiz. Biliyoruz ki sizler bu okulu cennete çevirecek yolda ilerleyecek ve ışığınızı yükselteceksiniz. Bilin ki hepiniz, kim olursanız olun, Yaratıcı Kaynak tarafından koşulsuzca seviliyorsunuz. Bu gece kalbinizi bu sevgiyi hissetmeye ve deneyimlemeye açın çünkü ruhunuz bu sevgiyi biliyor ve emin olun ki kolayca size de hatırlatacak.

Hepinizi sevgiyle selamlıyoruz.

Lord Buddha”

Kanallık: Taner Tözün – 05.05.2023

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image