Blog

Coğrafya Kader Mi? / Kanallık Mesajı  - St. Germain

Coğrafya Kader Mi? / Kanallık Mesajı - St. Germain

“Sevgili can dostum merhaba. İnsanlık olarak özel bir değişim zamanından geçiyorsunuz. Uzak gibi görünen ışık potansiyelleri, attığınız adımlar sayesinde gerçek olmaya bir adım daha yaklaşıyor. Toplumsal tekâmül dinamikleri yolculuğunuzun bu noktasında bütüne hizmet edecek şekilde sürecinize katkı sunuyor.

Farkındasınızdır, dünyanızın genelinde birbirine komşu olan toplumlar kendi aralarında, yönetim ve gerçekliğe yaklaşımları açısından birbirinden fazlasıyla ayrılabiliyor. Hatta coğrafyanın insan yaşamı üzerine ne kadar önem arz ettiğini düşünenleriniz çoğunlukta. Burada açıklığa kavuşturmak istediğimiz bazı hususlar var.

Ruhlar, bireysel yolculuklarını planlarken dünya okulunuz için de toplumsal planlara dahil olur. Toplumsal planlarda şekillenme sadece lider bir bireyin dünyaya gelmesiyle gerçekleşmez. Dünyanızın işleyişinde dönüşümün oluşabilmesi için eski ya da çürüyen bir düzene ya da toplumsal bir işleyişe ihtiyaç vardır. Bazı ruhlar, dünya okuluna bazen direkt bazen de bir tohumun büyümesi gibi zamanla sunabileceği katkılar için, bunu sağlayabilecekleri ve dünyaya örnek olabilecekleri coğrafyalarda enkarne olur. Şu anki bakış açınızda refahı, huzuru yüksek ülkelerin, zaman çizginizin öncelerinde sorunlarla uğraştığını gözlemleyebilirsiniz. Dünyanıza yeni bakış açıları getirmeye gönüllü ruhlar, sorunların ortasına enkarne olarak, yaşanılanlar karşısında kenetlenerek ilerlemiş ve toplumu derinden iyileştirebilecek bir yolda ilerlemeyi başarabilmiştir. Dünya okulunuzda bunun gibi olumlu dönüşümler sağlayabilmiş toplumlar, başka toplumlara örnek de olarak, okulunuzun geleceğine ışık tutmaya devam etmektedir.

Elbette bir birey olarak zor bir coğrafyada “Neden” enkarne olduğunuzu sorguluyor olabilirsiniz. Popüler deyiminizle “Coğrafyanın kader olduğunu” düşünebilirsiniz. Evet, coğrafya bir kaderdir ama sizin bireysel yolculuğunuza katkı sunacak ve gerektiğinde toplumsal plana, hareketlerinizle yardımcı olacak, sizin yüksek benliğinizin seçimi düzleminde bir kaderdir.

Sizler, zorlu gibi görünen coğrafyalarda büyük sorumluluklar üstlenmeyi kabul eden, dünya okulunuzda dönüşüm ateşinin fitilini ateşleyecek cesur ruhlarsınız. Dünya okulunuzu cennete çevirmeye yemin etmiş ışık işçilerisiniz. Hayatınızın temeline sevgiyi, saygıyı, merhameti ne kadar koyabilirseniz, kendi yolculuğunuz kadar toplumsal düzeydeki dünya okulunuzun yolculuğuna katkı sunabilirsiniz.

Hepinizin DNA’sında ışığa ait kodlar var ve bu ışık kodlarında ilahi ışıkta oluşturduğunuz, yaşam planlarınıza ait ışık bilgileri yer alıyor.  DNA’nızın ışık kodlarını aktifleştirmeye niyet edin.  Böylelikle yolculuğunuzu ilahi sevgi ve ışıkla doldurma imkânı oluşturacaksınız.

Hepiniz, zaman çizginizdeki dönüşümün mimarlarısınız. Dünya okulunuzun cennete dönüşmesi sizinle olacak.

Sevgilerimle.

St. Germain”

Kanallık: Taner Tözün – 08.05.2023

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image