Blog

7.7 Portalı ve Işığın Erdemleri / Kanallık Mesajı - Sirius Konsey Mesajı

7.7 Portalı ve Işığın Erdemleri / Kanallık Mesajı - Sirius Konsey Mesajı

“Dünya okulunuz için özel bir gün yaşanıyor. Kutsal ışığın “Büyük Merkezi Güneş” aracılığıyla dünyanıza akıtıldığı, şuurlarınızın genişletildiği ve ışık kodlarınızın bu ışıkla tetiklendiği; böylelikle ışığın toplumsal planlarında yeni süreçlerin başlamasına olanak sağlayan özel bir gün.

Bu tür zamanlarda ışık, evrensel matematiği kullanır. Bu matematik, gerçekliğinizden farklı bir enerjisel boyut taşımaktadır. Dünya okulunuzun evrensel yasalarca işlevini layığıyla yerine getirebilmesi için bu matematik devreye girer. Böylelikle bazı döngüler tetiklenir ve okulunuzun yolculuğunda potansiyel bitiş ve başlangıçlar şekillenir.

Dünya üzerinde yaşayan insanların gerçekliğinin ilerleyişi ışık ilhamları aracılığıyla olmuştur. Siz sanıyor musunuz ki, şu an kullandığınız ölçü sistemleri rastgele bu noktadır. Toplumsal tekâmül planları için bilgiler toplumlara direkt ya da ilham yoluyla aktarılmıştır. Dünya okulunuzda ilerleyen yolculuğunuz da bu eşzamanlılıklar ile gerçekleşmektedir. Bugün için de yine böyle bir eşzamanlılık söz konusudur.

Gök hareketleri dünya okulunuz için önemli bir tetik mekanizmasıdır. Bu hem bireysel tekâmül planlarına hem de toplumsal tekâmül planlarına katkı sunar. Siz, bu tür hareket motivasyonuna belki sadece dürtü diyebilirsiniz ama arka planda işleyen büyük bir hareketlilik söz konusudur. Bu tür tetiklenmeler, bireysel ve toplumsal yolculuğunuzun hareketi için önemlidir; çünkü insan yapısı itibari ile kendi konfor alanına yapışmaya fazla yatkın bir varlıktır. Bu tür özel günler özellikle, kişilerce halledilme niyetiyle enkarnasyonlara taşınmış karmik kayıtların su yüzüne çıkmasına da yardımcı olur. Bu sebeple de ortada her daim göreceli bir etki söz konusudur. Elbette insanlığın keşfettiği ve istatistiğini tutarak kazandığı gökyüzü edinimleri, doğru kullanıldığında kişilere yol haritası olarak katkı sunar; ama bir yandan da evrenin matematiği ile birleşen farklı durumlar, kişiye özel tetik kombinasyonları sunar. Bu sebeple de süreçler bir kişi için çok rahat geçerken, başka bir kişi için, ona zorlayıcı gelen bir yol içinde kendisini bulması söz konusu olabilir.

Burada bizler her zaman, insanlara ışığın erdemlerini hatırlatmayı isteriz. Bu hayat yolunda hangi koşul içinde olursanız olun, seçim yapmanız gereken anlarınızda pusulanız sevgi, saygı ve merhamet olsun. Bu şekilde ilerlediğinizde hem kendi bireysel yolculuğunuzda yol alabilir ve bu hayata taşıdığınız karma kayıtlarını çözümleyebilirsiniz hem de dünya okulunuzun ışık yolculuğuna ve toplumsal plana katkı sunabilirsiniz. Hatırlayın, sizler seçimlerinizden sorumlusunuz ve ne olursa olsun seçimlerinizi ışık kanadında yapmaya muktedirsiniz.

Evet, bugünkü eşzamanlılıkla çok güçlü bir ışıkla sarıldınız ve sizin en yüce hayrınıza katkı alıyorsunuz. Bu katkıların hanenize işleyebilmesi yine sizin eylemlerinizle ve farkındalığınızla olacak. Dünya okulunuzdaki ışığım hükümdarlığı sizin sayenizde mümkün olabilir. Işığın erdemleri ile bunu tezahür ettirecek olan sizsiniz. Ve bu kehanetin kendini gerçekleştireceğini göreceksiniz.

Yolculuğunuzun pusulası ışık olsun.

Sevgilerimizle.

Sirius Konseyi”

Kanallık: Taner Tözün – 07.07.2023

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image