Blog

Bir Garip Kafa Karışıklığı: Reiki Sistemleri Kirlendi mi?

Bir Garip Kafa Karışıklığı: Reiki Sistemleri Kirlendi mi?

Herkese merhabalar. Sevgili kızımızın doğumu vesilesiyle sizlerle paylaşmak istediklerimizi biraz öteledik. Hatta bu yazı, yazmayı açıkçası planlamadığım bir yazıydı ama dün bir öğrencimin benimle paylaştığı bir gönderi vesilesiyle bu konuya kendimizce bir açıklık getirmek istedik. Hatta önce, sadece bir instagram gönderisi yaparak bir şeyler yazayım istemiştim ama bu yazı vesilesiyle değineceğim birkaç konu daha olacak. Öncelikli ele alacağım konular, “Reiki kanalları kirlendi mi? Reiki kanallarında in, cin, peri mi var, kullanana ataç mı olur? Uyumlamalı enerji sistemleri, kullanmak ve seans almak için ne kadar güvenlidir?”. Sizi yine detaylı bir yazı ile baş başa bırakıyorum. Şimdiden iyi okumalar dilerim.

Dün gördüğüm, reiki ve benzeri sistemlere uyumlu olup, başka türlü metotlarla da çalışan bir hanımın mayısta gerçekleştirdiği “Kandırıldık” temalı bir gönderiydi. Gönderi sahibi hanım paylaştığı bu instagram gönderisinde, reiki ve benzeri sistemlerin kanallarının kirli olduğunu ve bunları kullanmaktan pişman olduğunu beyan etmiş. Bu iddiasını da bir başka spiritüel ve galaktik araştırmacı bir hanımın bir videosunda anlattığı bilgilere dayandırmış. Bu bilgilerde, kim bilir ne zamandır kullandığı sistemler ile ilgili arkadaşımızın gözü açılmış ve bir çırpıda uyumlu olduğu bütün sistemleri alanından temizlemiş (hatta bahsettiğine göre Lavinia sistemlerine de uyumluymuş). Bu hanım gerçekleştirdiği eylem çerçevesinde, daha önce uyumlama yaptığı ve bu sistemlerle çalıştığı danışanlarına da farklı bir teknik ile temizleme ve hediye seans teklifinde bulunuyordu. Gönderiyi gören, farklı master ve uygulayıcı arkadaşlar bu konuda nazikçe tepki gösterirken, bazı takipçileri şakşakçı şekilde destekleyici yorumlarda bulunmuş.

Şimdi bu konuda sizinle direkt olarak ilgili gönderiyi ve gönderi içindeki bilgisi alıntılayan kişinin bahsettiklerini sizle paylaşabilirdim. Bunun yerine isim vermeksizin hareket etmeyi tercih ediyorum. Burada maksat ne bir hedef göstermek ne de bu arkadaşımızın yaptığı eylemi küçük görmek.

Burada özellikle benim takıldığım konu, ana gönderi sahibinin de yanlış bir bilgi ile etki altında kalmasına sebebiyet veren, yaptığı sözde araştırmalarla takipçilerini yıllardır manipüle eden, galaktik kökeni ışığa ait olmayan bir araştırmacı arkadaşın, aslında her reiki sistemi uygulayıcısının bilmesi gerektiği bilgiyi, bilinçli manipüle etmiş bir şekilde takipçileriyle paylaşması. Bu noktada belki yaklaşımım dışarıdan katı gözükebilir ama bu araştırmacı arkadaşın kullandığı ifadeleri direkt olarak yazacağım, onun üzerine de verdiği bilgilerin yanıltıcılığına değineceğim:

“…bilinçli uygulamalar, doğru öğretmenlerden, doğru yöntemlerin öğrenilmesi çok önemli ve biz şu anda evrende var olan şifa gücünden şifa enerjisinden bahsediyoruz ve bunun insanlar aracılığıyla yine insanlara vermişler ama olay bu kadar basit değil, özellikle reiki konusunda sevgili dostlar, bu kozmik enerjinin veya şifa alanı insanlara ulaşmasını sağlayan bazı aracı varlıklar var aracı spiritüel varlıklar var diye ve siz onlara hazır mısınız onlarla mücadele edebilecek güçte misiniz, onlarla aynı frekansta mısınız, asıl mesele bu yani, reiki teorik olarak pratik olarak öğrenebilirsiniz ama bunun dışında asıl yapılması gereken şey siz sosyal bir birey olarak hala insan bedeninde yaşayan bir can olarak o varlıklarla yüzleşmeye hazır mısınız, çünkü özellikle reikide o varlıklar asıl işin ağır…”

Alıntı yapılan video içeriği bu kadar. Gönderi sahibi hanım, sanırım bu araştırmacı hanımın ya bir öğrencisi ya da farklı bir takipçisi çünkü sadece bu aktarılan bilgi ile reiki sistemlerinin kirli olduğuna kanaat getirebilmesi, ışığa hizmet etmediğini alenen kendi takipçilerine başka herhangi bir veri olmadan “Mutlak Gerçeklik”miş gibi sunması ve yaptığı şeyi gurur duyarak paylaşması, benim bu yazıyı kaleme almama vesile oldu. Bu sayede de aslında giriş paragrafındaki sorulara da beraber cevap bulacağız.

Şimdi, alıntılanan bu videoda bahsedilen “Aracı Varlık” kavramı var. Burada manipülatif bir şekilde sunulan bilgi tam olarak burada başlıyor çünkü iddia sahibi araştırmacı hanım, reikiye ve benzeri sistemlere kanal olunulduğunda, bu varlıkların alanımızda kendiliğinden fink attığını ve kullanacakların bunu kaldırıp, kaldıramayacağını söylüyor.

Geleneksel Reiki öğretilerinde dahi sunulan temel bir bilgidir. Reiki ve uyumlaması sistemler, dualite evrenimizin astral alanında oluşturulmuş, kurulmuş kolektif bir ışık alanlardır. Bu alanlar dünya okulunda özellikle tekâmül yolunda ilerleyen insanlara hizmet maksadı taşır ve zaten temelinde şifanın, dönüşümün olduğu tüm sistemler birer ışık sistemidir. Bu alanlar oluşturulurken, bu alanda anda şifa aktarımına katkı sunacak ışık ekipleri vardır. Bu zaten tüm nitelikli masterlar ve uygulayıcılar arasında bilinen bir gerçekliktir. Burada bu sistemlere kanallık eden kişiler, bu kanallara bağlanma yetkisine sahiptir. Bu şuna benzer, siz verdiğiniz bir bedel ya da edinimleriniz neticesinde liyakatinizle bir kuruluşa üye oldunuz. Bu kuruluşta çalışan, çeşitli işleri yürüten insanlar var ve sizin bu kuruluştan bir talebiniz olduğunda, kuruluşta çalışanlar sizin isteğiniz için harekete geçip o işi gerçekleştiriyor. Enerji sistemleri bu bahsettiğim örneğin çok boyutlu ve zamansızıdır. Siz ve alıcı talep ettiğinde, bütünün hayrına olacak şekilde enerji harekete geçer ve geçirilir.

Siz böyle bir kuruluşa üye olduğunuzda, talep etmemenize rağmen kuruluşta çalışan arkadaşlar durduk yere size yemeğe gelip, her hareketinizde dibinizde olabilir mi? Işığa ve bütüne hizmet eden, evrensel yasalarca bir liyakate ya da alma – verme dengesine bağlı, bu dualite evreninde kullanılabilen bir şifa sisteminde gerçekten yüzleşilmesi ve mücadele edilmesi gereken tam olarak nasıl aracı varlıklar olabilir? Sanki şifanın komisyoncuları varmış da “Abi, taç çakraya kâğıt sıkışmış, reiki akmıyor” diye enerji akışını kesen tipler bizden bir sakal koparmaya çalışıyor.

Araştırmacı hanımın bahsettikleri büyü, karabüyü, majikal işlemler, okült çalışmalar, runeler ve tılsımlar ile yapılan işlemler içerisinde olabilecek türdedir ve bu tür işlemleri bir şifa kategorisine sokamayız, zaten bu uygulamaların çoğunluğu ışığı barındırmamaktadır. KEŞM Günlükleri yazı dizimin 1. ve 3. Yazısında özellikle bu konulara değinmiştim. Bir şifa sisteminde biz bir ışık alana abone oluruz, yukarıda saydığım türde bir işlemde işimizi görmesi için ışık olmayan varlıkları alanımıza bağlarız. Arada inanılmaz bir fark var ve bu farkı nitelikli her uygulayıcının bilmesi kanaatimce elzem.

Ama alanından uyumlamaları, reiki ve benzeri sistemler ışığa hizmet etmiyor diye kaldıran arkadaşımız muhtemelen uyumlu olduğu sistemlerle çok fazla içli dışlı olacak vakit harcayamadı ya da uyumlamaları aldığı öğretmenlerinden işin iç yüzünü öğrenecek vakti olamadı. Çünkü kafasında şüpheleri dahi olsa, öğretmenleri ile görüşebilir, onlarla fikir alışverişinde bulunabilirdi. Muallak ve çarpıtılmış bir bilgiyle şüphelerini “Ben biliyordum!” edasıyla kendi takipçilerine deklare etmesi, enteresan.

Bu yazıda değinmek istediğim diğer hususlara değinmeden, yine birinci paragraftaki ana sorulara bakalım önce. Reiki kanalları kirlendi mi?

Belki Yeni Türkü grubuna sorsak bu soruyu, “Biz uyumlandık ve kirlendi Reiki” şeklinde bize “Telli Turna” şarkısından bir kuple okuyabilirdi. Bir kanala kaç milyon kişi uyumlanırsa uyumlansın, bu şifa kanalları çok boyutlu işler. Astral plandaki bu sistemler dünyevi olarak mekânsız ve zamansızdır. Bu sebeple de kaç kişi kullanırsa kullansın, reiki ya da ilgili sistem var olan potansiyelini kullanıcıya yansıtır. Kullanıcıdaki bir sorun, sıkıntı, negatif etki kanala yansımaz, bu sebeple de diğer kullanıcıları alakadar edebilecek hiçbir durum oluşmaz. Lavinia’nın gibi bazı sistemler majikal uygulamalarla hazırlanmış olabilir. Bu da yine sistemin ışığa hizmet etmediğini bize göstermez. Özellikle konu odağındaki sistemlerinde genel olarak, kanal edilen sistemin bir oyuncak olmadığı ve bu gücün doğru şekilde kullanılması gerektiğine dair bir uyarı koyar. Bu uyarının temel amacı şudur; burada işimizi görecek bir güç var ve bu gücü bu dualite evreninde ışığa yönelik de kullanmak mümkündür, egoya hizmet ederek ışıktan sapacak şekilde de. Burada Lavinia direkt olarak sorumluluğu, uygulayıcıya yükler. Uygulayıcının çalışma şekli veya yiyeceği naneler elbette sadece kendisini bağlar. Bundan dolayı kendi öğrencilerime mümkün olabildiğince bu durumu net bir şekilde aktarmaktayım.

Peki bir kanalın kirlenebilme ihtimali olabilir mi? Bu elbette dualite evreninde olma potansiyeli mümkün bir durum. Örnek vermemiz gerekirse, kullandığımız Magic Reiki sisteminde bizler bir gözcü etkisi algıladık. Kolektif çalışmalarımızla alakalı önemli bilgilerin, istemediğimiz taraflara ulaşmasının önüne geçmek için biz bu sistemi alanımızdan kaldırdık. Baktığımız zaman bu sistemin kirlenmiş olmasından çok yapısından kaynaklanmaktaydı. Zaten hali hazırda çok daha güçlü temizleme sistemlerine sahip olduğumuz için bizim için bir kayıp olmadı. Yaptığımız kolektif çalışmalar da biraz, normal bir enerji uygulayıcısının yapacağı türde çalışmalar olmadığı için kendi öğrencilerimizi etkileyen bir durum olmadı. Bu durumdan sonra şahsen kanalı olduğum sistemlerin genel durumlarını tek tek incelediğimi söyleyebilirim. Bu inceleme de başkalarından gelen bilgilerle birtakım çıkarımlar oluşturarak değil, gerçekten o sistemin içeriğini görerek, bilerek oldu. Bu yazıdaki temel tavrım da biraz da bu sebepten.

Yine birinci paragraftaki sorularıma bakıyorum. Reiki sistemlerinde bizlere ataç olacak aracı varlıklardan çok, çağırdığımızda bize katkı sunacak ışık ekipleri olduğunu size belirttim. O yüzden üçüncü soruya bakalım: Bu tür sistemlere uyumlanmak veya bu sistemler aracılığıyla çalışmalar yapmak – yaptırmak ne kadar güvenli?

Reiki ve benzer sistemlerin temel yapısını size söyledim. Burada sistemler kendi standart potansiyelini oluşturur ve korur. Bundan dolayı da herkes istediği enerjilere uyumlanabilir. Elbette kanal olan yeni kişinin alanı temiz olmayabilir, bu çok normal bir durumdur. Genel olarak da izlenimlerimiz, kişinin karmalarından tetiklenerek farklı zaman çizgilerinden etki sunan kirlilik, kişinin kendi yaşam planıyla alakalı daha çok etki sunmaktadır. Kişinin bu yaşam çizgisinde güncel ağır bir etki varsa, burada elbette bu kişi aracılığıyla yapılacak çalışmada dikkat etmek önemlidir.  Bu durum da reikiye veya benzer bir şifa sistemine atfedilemez. Bu uygulayıcının sorumluluğudur. Kişisel olarak bir danışanla seansa geçmeden önce, geçtikten sonra alanımın temizliği ile ilgili her daim vakit ayırarak kişisel bir temizleme çalışması yaparım çünkü ben danışanlarıma karşı sorumluyumdur. Profesyonel şekilde ilerlemek isteyen öğrencilerime de temizleme ve koruma sistemlerinin öneminden bu sebeple bahsetmekteyim. Bu noktada özellikle bir danışan olarak karar verme aşamasındaysanız, hizmet alacağınız kişiler ile ilgili bu açıdan da değerlendirme yapmanız iyi olacaktır.

Reiki ve benzeri şifa sistemlerine bir araç gözüyle bakabilirsiniz. Bizim yaşam planımızdaki yolculuğumuzu kolaylaştırırlar ama doğru kullanabilirsek. Bu sistemlerden doğru faydalanabilmek için elbette, yolumuza bu doğrultuda katkı sunacak öğretmenimizi iyi seçmemiz yerinde olacaktır. Bu yine de katkı için küçük bir etkendir çünkü bu doğrultudaki en büyük katkı, bizim bu araçları yaşamımızın bir parçası haline getirebilmemiz ve yaşam yolundaki dönüşümümüz için kullanmamız gereklidir. Bu sistemler, uyumlanıldığı takdirde kendileri direkt olarak bize katkı sunmaz. Katkıyı yine tezahür ettiren bizler oluruz.

Bu sistemler, ruhsal liyakat ile harekete geçer. Bu güce sahipler genelde bu sistemlerin masterlarıdır, bu sistemleri kullanmak isteyenler, bu liyakate şu an sahip olmasalar da alma – verme dengesiyle enerjiyi harekete geçirip, bunlardan faydalanabilir. Bu sebeple de reiki ve diğer tüm enerji sistemlerinde bu ruhsal liyakati oluşturmak adına alma – verme dengesine dikkat etmek çok önemlidir. Halen daha bu konuyu suistimal ederek işe sadece ticaret gözüyle bakan pek çok kişi var ve bu konuda ne mutluyum ki, onlar benim öğrencilerim değil. Çünkü kendi öğrencilerim bu konuda, bu liyakat sisteminin ne olduğunu ve alma – verme dengesinin neden önemli olduğunu görüyorlar, biliyorlar. Sistem kurucuları tarafından bir sistem sabit bir alma – verme dengesine bağlandıysa, bu sistemin ruhsal liyakatinin sağlanabilmesi içindir. Ticaretçi arkadaşlar olayın bu tarafına bakmadan pek çok yanlış ve hatalı uyumlama yaparak kendi şahıslarına karma oluşturmaktalar. Öğrencilerimden ara ara bu kişilerle ilgili bilgiler bizimle paylaşılmakta. Bizim bu konuda tavrımız net, kendileri bilirler. Ucuz ucuz Lavinia türü enerjileri alan uygulayıcı arkadaşlar da aldıkları sistemin neden sağlıklı çalışmadıklarını düşünüp durabilir.

Sevgili öğretici arkadaşlar, nitelikli ve prensipli uygulayıcı yetiştirmek sizin vazifeniz. Bunu lütfen uygulayınız.

Bu yazıda son olarak değinmek istediğim bir şey daha var.

Reiki ve konu odaklı enerjilerin bir kolaylaştırıcı olduğunu size belirttim. Bazı alma niyetlisi arkadaşlar, bu sistemlerin sadece şahıslarına hizmet edecek şekilde değişiklikler yapmasını umuyor. İşleyişin böyle olmadığını gördüklerinde de hani şu yukarıda alana asıl varlıkları neler bağlar yazmıştım, o tür majikal, okült, tılsımlı, ritüelli çalışmalar gerçekleştiriyor. Yaşam yolumuzu çizen, ruhumuzun öğrenme motivasyonu ve karmalarımızdır. Bizler bu yaşam yolunun sorumluluğunu alarak dünya okuluna geliyoruz. Dünya okulu, kestirmeden bitirilecek bir okul değil. Burada karşımıza çıkan olaylar, bizim seçimlerimiz aracılığıyla edinimler kazandığımız, yeri geldiğinde karmalarımızı aşmamız için potansiyellerini ruhsal katta planladığımız olaylar. Ruh elbette kendi yaşam motivasyonunu biliyor ama bu öğrenme yolu için de sıfır bir bilince ve çevresel yoğrulma kıvamına ihtiyacı var. İşte biz bu şekilde yaşam planımızın yoluna giriyoruz ve seçim anında işi kestirmeden halletmek, keyfimizin istediği yönde, egoya hizmet edecek şekilde, sadece istediğimiz olsun diye bütünü düşünmeden hareket edecek şekilde ilerlemeye çalışıp, spiritüel alanın negatife hizmet eden uygulamalarını kullanabiliyoruz.  Şifa sistemleri işte buna hizmet etmiyor. Şifa, yolculuğunuz bir parçası ama hemen şimdi bir şeyler istediğiniz gibi olsun uygulamaları, sadece yolunuzu uzatıcı uygulamalar. Geçmiş yazılarımda da buna değinmeye çalıştım ama yine de bu konuda kafası karışık olan dostlarımıza tekrardan fikir vermek adına bu konuya da değinmek istedim.

Evrensel Enerji olarak sizlere rehberlik etmekten keyif alıyoruz. Paylaşmak istediğimiz önemli ve yeni içeriklerimiz var. Bu yazı, tekrar sahalara dönmemizin bir ısınma bahanesi olsun. Dün gördüğüm bu gönderi sayesinde aslında reiki dünyasına dair önemli ve net bilgiler paylaştığımı düşünüyorum. Dilerim yolculuğunuza katkı sunar. Her zaman dediğim bir noktayı da hatırlatmak isterim. Nihayetinde araştırmalarınız çerçevesinde bu yazıyı yine mutlak bir gerçeklik olarak değil, karşılaştıracağınız bilgiler içerisinde değerlendirebileceğiniz bir paylaşım olarak ele alın. Böylelikle yolculuğunuzdaki ilerleyişiniz size ait olur.

Sevgilerimle.

Taner Tözün

16.08.2023

 

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image