Blog

Geleceği Nasıl İnşa Edersiniz? / Kanallık Mesajı - Sirius Konsey Mesajı

Geleceği Nasıl İnşa Edersiniz? / Kanallık Mesajı - Sirius Konsey Mesajı

“Fal, herkesin çok sevdiği bir kehanet yöntemidir. Az bir bilgi bile, insanın yolunda çok önemli bir yönlendirici olabilir. Halbuki siz bu tür yönlendirmelerin üzerinde bir potansiyele sahip varlıklarsınız. Size geleceğinizi inşa etme sürecinizle ilgili ruhsal hatırlatmalarda bulunmak istiyoruz.

Yaşam yolunuzun hatlarını çizerken temel motivasyonunuz, ışığınızı yükseltebilecek deneyimler kazanabilmektir. Bu deneyimlerde, yeni potansiyeller üzerinden öğrenme arzusu ile karmik borçlarınız temel belirleyici olmaktadır. Bu deneyimlerde yeni potansiyeller üzerinden öğrenme arzusu ile karmik borçlarınız temel belirleyici olmaktadır. Tekrar insan formuna anne karnında bağlanmanızla yaşam planınızı tetikleyecek temel etkileri almaya başlarsınız. Bu tetikler hem yaşam planınız için bir ortam oluşturucu hem de karmik borçlarınız için çözüm aracıdır. Yaşam planınızı gerçekleştirdiğiniz insan formunuzun, yaşam planınıza özel bir kişiliği vardır. Bu kişilik sizin gerçekliğinizi ve haliyle yolunuzdaki çatallanmalarda seçim potansiyelinizi şekillendirir.

Bu dualite evreninde “Dünya Okulu”nda tekâmül eden bir ruhtan beklenti, içinde bulunduğu koşul ne olursa olsun, dualitenin pozitif kutbunda seçimler gerçekleştirebilmesidir. Böylece ruh karmik borçlarını çözümleyebilir ve yaşam planındaki yeni bilgileri öğrenme motivasyonunu daha derinden yaşayabilir.

Burada, mesajımızdaki asıl size belirtmek istediğimiz konuya değinmek istiyoruz.

Her insan formunun kategorize edilerek tanımlanabilir bir potansiyeli var gözükse de hepinizi birbirinizin yolundan özel kılan edinim geçmişiniz vardır. Tekâmülünüzdeki edinimler, öğrenmelerinizle şekil alır. Işığını yükselten bir ruh, bu konuda daha alt titreşimdeki bir ruha göre çok daha fazla deneyimle öğrenilmiş bilgiye sahiptir. Bu sebeple, sadece bu insan formunuzun kişilik yapısından ayrı, ruhunuzun bu nitelikleri sizin bir bilgiyi farklı işlemenize vesile olur.

Yaşam planınızın potansiyeli, sizler için enteresan koşullarda seçimler yapmanıza olanak sağlayacak yöndedir. Bu yolculukta şuuru yükselen insanlar, biraz daha “Ne yapabilirim”i öngörerek ilerleyebilir. Ama pek çok insan da bulunduğu titreşim seviyesinden ötürü sorumluluktan kaçınabilir, çatallanmalardaki seçimleri erteleyebilir. İşte bu aşamada, kişinin bir başkası tarafından yönlendirilme ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Elbette yönlendiricinin şuur seviyesi, her zaman kişiye rehberlik edebilecek bir seviyede olmayabilir ya da kişi, aslında hayatında bir eşzamanlılıkla ortaya çıkmış, içindeki ve yolundaki bilgiyi tetikleyebilecek şuurdaki bir yönlendiriciyi dikkate almayabilir. Seçimin “ışıklı” tarafı, kişi için mental ve duygusal olarak zor olabileceği için, yine erteleme ya da yolu uzatıcı – ki kişi dersi öğrenene kadar, farklı yollardan yine aynı dersin seçimine getirilir – seçimlere kayma söz konusu olur.

En başta da söylediğimiz gibi, kişi kendi geleceğini tezahür ettirecek bir potansiyele sahipken, kendi işine geldiği yönde manipülasyona kendisini açar. Biz fal dedik ama hangi kehanet yöntemi olursa olsun bu yöntemler, size geleceğin sadece seçilen yolun olasılıklarını sunar. Siz, vaziyeti tezahür ettirmek istediğiniz yönde seçim yaparsanız, kendini gerçekleştiren kehaneti oluşturursunuz.

Sizin fala değil, ışığa yönelmeye ihtiyacınız var. Bir bilgiyi, yüksek şuurla işlediğinizde o bir araca dönüşür. Siz, sadece o bilgi yönünde hayatınızı şekillendirirseniz, kendi yaşam planınıza bilinçli bir manipülatif etki sokarsınız. Bu noktada seçim sizin.

Bizler, sizin dünya okulundaki ışık potansiyelinizi görüyoruz. Araçlardan doğru faydalanarak içinizdeki cevheri tezahür ettirin; çünkü bu sizin ilerlediğiniz geleceğiniz.

Sevgilerimizle,

Sirius Konseyi”

Kanallık: Taner Tözün / 01.09.2023

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image