Blog

KEŞM Günlükleri 7 - Finansal Dinamikler

KEŞM Günlükleri 7 - Finansal Dinamikler

KEŞM Günlükleri yazı dizimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı öncelikle size teşekkür ediyoruz. Yayınlama sonrasındaki süreçte bize yönlendirdiğiniz bazı sorular çerçevesinde yazı dizimize yeni eklemeler yapmaya karar verdik diyebilirim. Özellikle “Finansal Dinamikler” ve “İlişkiler” konusu bize gelen başlıca yazı istekleri oldu. Bunların yanı sıra konu odaklı reiki sistemlerindeki etki göreceliliği üzerine, günümüzdeki öğretiler çerçevesindeki ışığın karanlık ve aydınlık tarafı üzerine ve zamanla daha galaktik kökenlerimiz ve galaktik karmalarımız üzerine yazı dizimize eklemeler yapacağız. Bu yazımızın konusu “Finansal Dinamiklerimiz”! Hepinize iyi okumalar diliyorum.

Yazı dizimiz boyunca yaşam planımızın çerçevesini büyük oranda belirginleştiren beden kayıtlarımız üzerine epeyce durmuştum. Henüz okumadıysanız öncelikle ilk altı yazımızı gözden geçirmenizi isterim. Finansal dinamikleri de ele aldığımızda bu noktada beden kayıtlarımızın ve karmik potansiyelimizin fazlasıyla öne çıktığından bahsedebiliriz.

Çakralar üzerinden finansal dinamikleri incelediğimizde özellikle sakral çakra bize bolluk ve para akışıyla olan bağlantımızı göstermektedir. Yine kök çakramızın dengesi bereket dinamiklerimize etken olduğundan, bu iki çakranın genel dengesini finansal dinamiklerimizi dönüştürme çalışmalarımızda ele almamızda fazlasıyla faydalı olacaktır. Yine de bazı kişilerde reiki gibi sistemlerle sistematik çalışmalar yapmak ya da çeşitli uygulama ve tekniklerle farklı dengeleyici uygulamalar gerçekleştirmek, kişi için yeterli gelmemekte ve kişilerdeki kronik finansal dengesizliklerini dönüştürememektedir.

Kişi böyle bir durumda kaldığı zaman, bu haliyle ölene kadar yaşamayı kabullenerek pes mi etmeli? Tabi ki hayır.

KEŞM ile yaptığımız çalışmalarda karşımıza çıkan kayıtlar bizi bazen hayrete düşürdü bazen de ilahi yasaların bir parçası olan “Ektiğini Biçme” konusunu daha iyi kavramamıza vesile oldu.

Çizilen mandala üzerinden psişik okumayla açığa çıkarılan ruhsal ve karmik kayıtlardan bahsettiğim yazıyı hatırlarsanız, kendi çizmiş olduğum mandalanın niyeti “Bolluk ve Bereket” idi. Ezgi okuma yaptığında bu hayatta yapılan uygulamalardan karmik bazı olaylara kadar temizlenebilir kayıt açığa çıkmıştı.

Bu örneklere geçmeden de biraz karma konusuna değinmek istiyorum çünkü alanımızda bizim yaşam planımıza şekil veren kayıtların çoğunluğu bizim kendi karmalarımızla bağlantılı.

Nihayetinde insanlığın günümüzdeki gerçekliği bile çeşitli faktörler çerçevesinde değişkenlik göstermekte ve henüz böyle “Süper-İnsan” tanımı yapabileceğimiz bir olgudan fazlasıyla uzakta. Haliyle bundan önceki yüzyıllardaki büründüğümüz kimliklerde bambaşka gerçeklikler içerisinde bir sahnede olduğumuzu düşünün. Belki bambaşka bir cinsiyette, kimlikte ve bölgede, şu an belki unutulmuş bir mesleği icra eden biri olarak tekâmül etmek adına bir yaşam sürmekteydik. Karşımıza çıkan olaylara karşı vereceğimiz tepkiler de haliyle o dönemin çevresel ve ahlaki koşullarınca şekillenmekteydi ve belki de şu an garipseyeceğimiz yaklaşımlar o zamanlar toplum içerisinde “normal” olarak sınıflandırılmaktaydı. O dönemin şartlarında belki haklı olabileceğimiz nitelikte ama ışığın nezdinde karma oluşturabilecek çeşitli eylemlerde bulunuyorduk. O hayatımız için yaşadıklarımız belki olağandı; ama karma olarak alanımıza işleyen her bir eylemin karşılığı evrensel yasalar çerçevesinde mutlaka karşımıza, diğer tüm yaşamlarımızda dönüştürülünceye kadar çıkarılmaktadır.

Özellikle hırsızlık karmalarımızın, savaş karmalarımızın ve para yüzünden cinayetin işin içine girdiği karmalarımızın yoğun bir şekilde beden kayıtlarımızda bolluk ve bereketi bağladığını görmekteyiz. Bu konuda az önce bahsettiğim mandalamda çıkan bir kayıtı örnek gösterebilirim. Enkarnasyonumun birinde, yer / toprak anlaşmazlığı yüzünden komşumu öldürerek, bundan kaynaklı bolluk ve bereketimi bağlayan bir durumun alanıma hem karma hem de bir anlaşma kaydı olarak yerleştiğini Ezgi’nin yaptığı okumada gördük. Mal – mülk yüzünden çıkan yüzyıllar önce çıkan bir anlaşmazlığın, kavganın ve daha ağır bir eylemin, kişinin bu hayatına dokunması gerçekten evrenin muazzam işleyişine ve adaletine bir örnek.

Elbette olayı sadece bu tarz bir genellemeye de sokmak istemiyorum. Bazen bir ilişki karmasında yaşanan olaylara bağlı olarak da finansal tetikler, döngüler veya korkular çıkabilmekte. Bazen ana nokta kişiye ait bir büyücülük karmasıyla alakalı olabiliyor. Bazen çok alakasız bir karmamızın içindeki bize yapılmış bir karabüyüden kaynaklı bolluk ve bereket konusunda sıkıntı yaşayabiliyoruz.

Bu çeşitlilikten ötürü KEŞM ile finansal konulara seans açarken kişiyle alakalı öncelikle açığa çıkması gereken ana konu neyse onun açığa çıkmasına bu sebeple niyet ederek çalışmayı başlatmayı tercih ediyoruz.

Elbette her şey karma odaklı olmayabiliyor. Yine çizdiğim mandalada Ezgi’nin okuduğu bir kayıt vardı; bolluk ve bereketi bağlayan uygulamalar adında. Bu uygulamayı saf ve iyi niyetlerle, hanemizin bolluğu ve bereketi artsın diyerek baklagillerle Ezgi yapmıştı. Ezgi’nin bu ufak bolluk – bereket ritüelini bir youtube kanalından duyduğunu anımsıyorum. Muhtemelen paylaşan kişi de kendi kitlesine katkı sunmak adına bu bilgiyi paylaşmıştı. Bu kayıtla ilgili gerekli temizliği yaparken bu ritüele yönelik bana gelen kanallık bilgisinde, farkında olmadan evrenden alacağımız akışı bu minik ritüelle kısıtladığımız açığa çıkmıştı. Özellikle iyi niyetle yapılan ritüel ve uygulamalara yönelik bu karşımıza çıkan kayıt önemli bir örnek. (Yazı dizimizin ilk yazısını tamamen böyle bir olaya ayırmıştım. Ayrıca “Negatif Tesirler” yazımızda da yine bu tarz ritüeller üzerine önemli ayrıntılara değindim.)

Bu yazıda da yine iyi niyetle yapılan “Bilinçsiz Ritüel” olayına değineceğim çünkü günümüzde bilginin kolay paylaşılabilir olması ve bu uygulamaların içeriklerine derinlemesine sahip olmayanlarca hunharca paralı / bedava eğitimlerle ya da çeşitli bireysel çalışmalarla etrafa yayılması, bir takım yeni sorunların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilmekte. Ana hedef gerçekleşsin de nasıl olursa olsun yaklaşımının enerjisel bütünlüğümüz adına sağlıksız bir yaklaşım olduğunu belirtmek gerekiyor. Özellikle rune ve tılsımlarla yapılan işlemler günümüzde fazlasıyla revaçta ve ne kadar iyi de olsa bu uygulamalar, ağırlıklı olarak ışığın yolunda yürümeyen varlıkları ve negatif varlıkları kullanmakta. Amacınız parayı çekmekken, bu tür ritüel ve uygulamalardan kaynaklı farkında olmadan alanınızda negatif varlık vorteksi açabilir, bu varlıklara alanınızı kullanmalarına izin vereceğiniz kontratlar yaparak kendi yaşam enerjinizden çaldırıp kendiniz adına karmalar yaratabilirsiniz. Yaşam enerjinizin çalınması, ruhsal ve akaşik kayıtlarınızın değiştirilmesi, astral planda sahip olduğunuz objelerin çalınması vb. gibi size ilginç gelebilecek daha pek çok değişik durumla karşılaşmanız münkün olabilir.

Tabi aynı konu ilişkilerimiz adına da geçerli ama ona bir sonraki yazıda değinmeyi düşünüyorum.

Bazen de bulunduğumuz çevre ile enerjisel bütünlüğümüzün güçlü ya da zayıf olması arasında çeşitli dengesizlik reaksiyonları ortaya çıkabiliyor. Örneğin parasal nazar gibi bir durum, biraz cebimize ve başarılarımıza göz koymuş sevgili arkadaş çevremizden ya da akrabalarımızdan kaynaklı ortaya çıkabilir ve para enerjimizi bloke edebilir. Enerji alanımız ve titreşimlerimiz güçlü ve yüksek olduğunda bu tür dış kaynaklı etkiler karşısında herhangi bir sıkıntı yaşamayız. Bu sebeple genel olarak da enerji dengelerimiz finansal dinamiklerimiz için  önemlidir.

Hayatınızda bolluk ve bereket dinamikleriniz üzerine tam bir denge istiyorsanız, mümkün olabildiğince şifa odaklı uygulamalar gerçekleştirmeyi seçin. Bütüncül olarak dengede olmanız, isteklerinizin bütünün ve sizin hayrınıza tezahür etmesine daha olanak sağlayacaktır. Kısa yoldancı yaklaşımlarla bu tarz ritüellerin dibine vurmanız, siz farkında olmadan çok çetrefilli olayların içine çekilmenize sebebiyet verebilir.

Bu hayatta attığımız her adımın önemli olduğunu anımsayın. Attığımız her adımın kendimiz kadar bütüne de etki ettiğini anımsayın. Hakkınızı alın ama bütünün de hakkına saygı duyun. İçinde bulunduğumuz dönem karmalarımızın hızlıca dönüştürülebileceği bir zaman ve yeni karmalar oluşturmak yerine bu süreçte ışığın yolunda yürümeyi isteyerek ilerleyin.

Sevgiyle kalın.

Taner Tözün

30.07.2022

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image