Blog

Ücretsiz Olarak Doğum Haritanızı Nasıl Çıkarırsınız?

Ücretsiz Olarak Doğum Haritanızı Nasıl Çıkarırsınız?

Evrensel Enerji olarak öncelikli misyonlarımızdan biri holistik dengeleme çalışmalarının kolay ulaşılabilir olması. Astroloji bir çok açıdan bireysel dengelenme fırsatı sunmaktadır. Sizlere bu fırsatı ulaştırmak amacıyla birkaç başlıkta tüyolar vereceğim. Öncelikli olarak doğum haritalarını ücretsiz bir şekilde kolayca ulaşabilmenizin yolunu göstereceğim.

Doğum haritaları doğduğumuz zaman ve yere göre şekillenen parmak izi gibi kişiye özgü, kişinin yaşam yoluna rehberlik edebilecek nitelikte haritalardır. Hem kişisel yaşantılarınızı ve hayat deneyimlerinizi kolayca çözümlemeniz, hem de mevcut öngörüleri rahatlıkla takip edebilmeniz için doğum haritalarınız hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. 

Doğum haritalarınızı ücretsiz ve kolay bir şekilde çıkartabilmeniz için öncelikle 3 bilgiye ihtiyacınız vardır; doğum tarihi, saati ve yeri. Uluslararası geçerliliğe sahip oldukça gelişmiş bir veri tabanı olan ve ücretsiz hizmet sunan www.astro.com aracılığıyla birlikte adım adım doğum haritalarını çıkaracağız.


Belirttiğim siteye girdikten sonra ilk olarak 1 numara ile işaretli alandan dili Türkçe ’ye çevirebilirsiniz. Daha sonra 2 numaralı alana tıklayarak açılan sayfada 3 numarayla gösterilen “ücretsiz horoskoplar” menüsüne tıklayacağız.


Ücretsiz horoskoplar menüsünden 4 numaralı “harita çizimleri & veriler” sekmesine tıklayarak 5 numaralı “geniş kapsamlı harita seçimi” sekmesini açacağız.


Bu noktada dilerseniz kayıt olarak yada misafir olarak devam edebilirsiniz. Misafir olarak devam edeceğinizi var sayarak 6 numarada "doğum verilerini girin" kısmına tıklayacağız.


İstenilen bilgileri doldurarak 7 numara ile gösterilen yerden "devam" edelim.


Karşınıza oldukça kapsamlı bir sayfa çıkacak ancak ilk etapta temel seviyede öğelerin yer aldığı bir harita elde etmek istediğimiz için doğrudan 8 numara ile gösterilen “haritayı göster” seçeneğine tıklayacağız.


Karşımıza bu şekilde doğum haritalarımız çıkacak. 9 numara ile gösterilen doğum haritası grafiğimizde 12 ev ve 12 burç görüyoruz. Tüm bu burçlarda ve evlerde “Kuzey-Güney Ay Düğümü” haricinde 10 temel gösterge karşımıza çıkmakta. Bunlar; Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Plüton.

11 numara ile işaretlenmiş tabloda gezegenlerin burç ve dereceleri gösterilmekte. Özellikle tutulma gibi çeşitli gökyüzü olaylarında haritalarınızın o derece ait gezegeni varsa daha fazla etki alabileceğinizi yazıyorum. Buradan kontrol sağlayabilirsiniz. Hemen yanındaki grafik açılar grafiği.

10 numara ile gösterilen tablo element ve nitelik tablosudur. Ö S D olarak gösterilen, öncü sabit ve değişken nitelikler; A H T S olarak gösterilen ateş, hava, toprak ve su göstergeleridir. Buradan baskın ve eksik element ve niteliklerinizi görebilirsiniz.


Bir sonraki yazımda element ve nitelik dengesizliğini ve nasıl dengeleneceğini anlatacağım. Umarım yararlı olmuştur. Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle.

Astrolog Ezgi Sala Tözün

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image