Blog

KEŞM Günlükleri 3 - Negatif Tesirler

KEŞM Günlükleri 3 - Negatif Tesirler

“Negatif Tesir” lafını duyduğunuz zaman aklınıza ilk gelenler muhtemelen büyü, nazar, kem göz, sihir, cin, musallat gibi kavramlar olabilir. Özellikle büyü ve musallat, ülkemizin korku sinemasının başlıca besinkaynağı. Bir yandan bunları toplumsal bir korku unsuru olarak görmemize rağmen, insanlarımız ne zaman birini geri getirmek istese ya da birine kızıp, hayatının içine etmek istese ahlâk ve etik dinlemeden kendisini hacı-hoca tayfasında buluyor. (Perhiz ve lahana turşularını şöyle kenara alalım.) Hadi, bu tür işlerle hobi olarak uğraşan toplumumuzun üyelerinin yanında, bu tür konularla hiç alakası olmayan, sıradan insanların bile bunlardan etkilenebilme potansiyeli olacağını düşünür müydünüz? Bu yazımda Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu (Yine yazımızda kısa olarak KEŞM olarak yazılacak) aracılığıyla yapılan çalışmalar ve kayıtlar üzerinden örneklemelerle negatif tesirlere değineceğim.

Öncelikle herhangi bir internet aramasından bu yazıya geldiyseniz, bu yazıdan önce 2 tane daha yazı olduğunu belirtmek isterim. Öncelikle onları okumanız, bu yazıda bahsedeceğim bazı kavramları anlamanıza biraz daha yardımcı olacaktır.

Enerji alanımız, gündelik hayatımızın akışında farklı sebeplerden dolayı kirlenebilmekte. Bu kirlilik bazen çakra dengelerimize sirayet edebilmekte, auramızda yırtıkların oluşmasına sebebiyet verebilmekte ya da duygu / mental hareketlerimizi manipüle edebilmekte. Bu tür durumların oluşmasında pek çok faktör var. Basit bir şekilde bir arkadaşımızla görüşmemiz, toplu taşıma kullanırken pek çok kişinin aurasıyla temas etmemiz, bir mekânda oturmamız, biriyle enerjisel çalışmalar yapmamız vb. gündelik hayatın herhangi bir noktasında enerji alanımızın kirlenebilmesi mümkün. Bu yazıyı size panik ataklar yaşatmak ya da sizi korkutmak için yazmıyorum ama özellikle, az önce saydığım bu basit gündelik sebeplerden daha öte de olabilenler konusunda sizde farkındalık uyandırmak istiyorum. Çünkü bazen o kadar saf ve iyi niyetlerle bazı eylemlerimiz oluyor ki, bilinçsizce yapıldığı ve evrensel dinamiklerden bihaber olduğumuz için durduk yere alanımızda tahribata sebebiyet verebiliyor ve hatta durduk yere negatif karma tarafımıza puanlar yazdırıyoruz.

Bazı kişiler için yıldızı düşük derler.  Sözden, bakıştan çabuk etkilenir, şanssızlık yakalarını hiç bırakmaz. Neye el atsa kurur vs. Dilerim bu tanımlamalar size tanıdık gelmemiştir tabi. Bu dünyada bir isim ve cisimle yaşayan bir insanın, herhangi bir şey yapmamış ve ona yapılmış bir şey olmamasına rağmen, negatif tesirlere neden bu kadar açık olduğunu hiç düşündünüz mü?

KEŞM ile bireysel çalışmalar yaparken, bir karma üzerine çalıştığımızda fark ettik ki, o yaşam ve versiyondaki yaptıklarımız çeşitli negatif eylemler barındırıyorsa, halen daha enerji alanımıza dahil bir bağlantıyı taşımamıza sebebiyet veriyor.

Ne demek bu?

İfade ederken şu an için “Modern” kelimesini kullandığımız bir dönemde yaşıyoruz. Bundan 5 yy. önce sağlıktan tutun, kişilerin o zamanki gerçekliğine göre bazı işleri yaptırmak için bölgenin şamanına, büyücüsüne vs. giden bir dünya gerçekliğini göz önüne almamız gerekiyor. Şimdi biz modern tıbbın bize sağladığı imkanlarla iyileşiyoruz ama geçmişin modern tıbbı elbette biraz farklıydı. Muhtemelen o zaman köyün büyücüsüne gidenler, bugünden daha farklı olacak şekilde işlemler yaptırtabiliyorlardı.

Bir enerjiyi bir işe, olaya, kişiye yönlendirirken bitki ruhları olarak tabir edilebilecek elemental ruh parçalarından faydalanılabildiği gibi, kendi dinimiz ve kültürümüzde sadece cin diye sınıflandırdığımız ama pek çok farklı türde olabilecek varlığı işin içine katarak yönlendirme işlemini büyü olarak ifade edebiliriz. Böyle bir işlem, bir kişinin iradesini hiçe saydıracak şekilde o kişiye etki ediyorsa bu yapan ve yaptıran kişi için ağır karmalar oluşturmakta. İşin sadece karmada bitmediğini yaptığımız çalışmalarda şu şekilde gördük: Geçmiş bir yaşamda bu tür yaptırdığımız bir işlemde alanımıza dahil olan bir varlık, alanımızda açılan bir kapı / vorteks, o yaşamda alanımıza gelmiş bir kanca / ok direkt ya da dolaylı bir şekilde hâlâ bizi etki sunuyor.

Yukarıda da söylediğim gibi, bu tür konularla hiç alakamız yok, kötü bir şey yapmıyoruz ama böyle bir etkiden etkilenebilme potansiyelimiz mevcut.

Bu tür enerjisel işlemlerde nihayetinde bir varlığı bağlarken onunla enerjisel bir anlaşma / sözleşme / kontrat yapılır ama bunun içinde günümüzün işçi sözleşmelerindeki gibi zaman mevhumu ya da koşulu yoktur. Belki 4. yüzyılda bir enkarnasyonunuzda kara bir ritüel için uygulamalar yaptınız ve pek çok negatif varlığın dünyaya çapa atmasına sebebiyet verdiniz. Muhteşem bir karma! (Ağır büyücülük karmaları çıkan kendimden biliyorum :) Bu ritüel vesilesiyle alanınızda o zaman aktifleştirilmiş negatif varlık kontratları devreye girdi.  İşçi alımınız sayesinde belki zilyon tane enerjisel negatif varlıkla kordonlarınız oluştu. E öldünüz, o kontrat n’oldu? İptal mi oldu?

Hayır!

Sonra bu hayatta neden şansınız az, neden bir karar alırken tuhaf nokta atışları yapıp saçma olayların içine çekiliyorsunuz, neden ilişkileriniz sorunlu, neden şu, neden bu, neden…

Geçmiş yaşamlardaki realite yukarıda belirttiğim gibi ister istemez bizi böyle karanlık işlere girmemize sebebiyet vermiş olabilir. Elbette egoya hizmet edecek, güç hırsı veya bencillik ve bazen saf kötülük bizim direkt veya dolaylı bunlarla uğraşmamıza sebebiyet vermiş olabilir. Elbette bu hayatlar içerisinde mağdur olduğumuz zamanlar da çıkabiliyor. KEŞM ile yapılan çalışmalarda karma içi çıkan temizlemelerde bazen başkası tarafından böyle enerjisel bir zulme maruz kaldığımız için bunları temizlememiz gerekebilmekte. Enerjisel zulüm diyorum çünkü bir başkası tarafından irademizin baskılanarak kendi istediğimiz gibi yaşamamızın önüne geçilmesi, evrensel prensiplere ve ışığın yoluna hiç uymuyor. Bu tür temizlemelerde genel olarak karma ve temizleme karşılığı enerji dengesini sağlamak için kefaret gerekmeyebiliyor ama işlemin yapılmasında ana sebep bizsek, temizleme işi zahmetli olabilmekte.

Bu tür temizlemelerde genel olarak mutlaka bir kefaret söz konusu oluyor. Nasıl, bir işyeriniz olsa ve işçi çalıştırsanız, onu işten çıkardığınızda bir tazminat vermeniz söz konusu oluyor, nihayetinde bir varlığı kendimize bağlamanın da enerji tarafında bir karşılığı var ve bu sağlanmadığı takdirde kuru kuru temizleme yapmakla çoğu zaman iş tam neticeye ulaşamıyor.

Bu sadece tabi ki yine olayın bir yüzü. Bu tür eylemlerden kaynaklı, gerçekten bizim bile uğraşmak istemeyeceğimiz güçte ve türde varlıklar da işin içine girebiliyor. Özellikle musallat diye bildiğiniz ağır varlık obsesyonlarının arkasında bu tür eylemlerden kaynaklı yönlendirmeler bulunuyor.

Özellikle büyü konusuna daha çok değiniyorum çünkü günümüz realitesinde bile buna başvuran pek çok insan var. Yıllar önce yazmış olduğum “Ruhsal Dolandırıcılar” isimli bir yazım vardı. Yazımın ilham kaynağı, bir aramamda medyumların şikâyet edildiği bir siteye denk gelmemdi. Medyumların paralarını nasıl çarptığını anlatan onlarca insan şikâyeti okuyunca gerçekten afallamıştım. Sanki birini kendisine aşık etmek çok normalmiş gibi, 3-5 bin çarpılınca suçlu sadece medyum oluyor!

Eğer böyle bir niyetle arama motorlarını kullanırken bu yazıya denk geldiysen sevgili okur, var git işine. Ne olmasını istiyorsan, onun için neleri dönüştürebilirsin eyleme geç, milletin iradesine salça olurken ana yemeğin sen olduğunu hatırla.

Yaptırdığınız her büyü, ışığa yükselmek için tekâmül eden ruhunuzu karanlığın dehlizlerine çekiyor.

Birini geri getiriyor muyuz diye bize de sorular geliyor ve her seferinde kibarca, üzerine basa basa istenilen olayın olası potansiyellerinden bu kişilere bahsediyoruz. Geri getirilmesi istenen kişiyi biz oraya bırakmadık ki, biz getirelim. Biz kendi dengemizi sağlayamadıktan sonra o kişi geri geldi, ne olacak ya da bu kişiler tam olarak ne olmasını umuyor? Böyle bir işlemle devam edebilecek bir ilişkide, kişi başını yastığa koyduğunda yaşadığı hayatın karanlığa hizmet eden bir eylem dolayısıyla bir illüzyon olduğunu hiç düşünmeyecek mi?

Biraz taşlama yapmam gerekiyordu çünkü büyü tarafını artık kenara alıyorum. Negatif tesirlere değinirken anlatmam gereken başka kavramlar da var.

Mesela ritüellerden bahsedelim. Ritüeller, bir büyü değildir ama bir tezahür ettirtme aracıdır. Yapılan işlemde kullanılan malzemeler, yapılan zaman aralığı, işlemin yapıldığı yer, niyetin saflığı vs. haricinde işlemi yapacak kişinin enerji alanının temizliği önemli unsurlardır.

Bazen kişilerde bazen mekanlarda karanlığa hizmet etmekte olan çeşitli geçiş kapıları / vorteksler bulunabilmekte. Kişi üzerinde olanlar elbette bizim ruhsal tekâmül yolumuzdaki karmalarımızdan ve yediğimiz nanelerden kaynaklanabilmekte. Mekanlardaki bu tür kapılar da yine, zaman içerisinde kişilerin yaptığı karanlık uygulamalardan kaynaklı açılabilmekte. Yazı dizisinde daha önce bahsettiğim, ışık için gerçekleştirdiğimiz kolektif çalışmalarımızın temel odaklarından biri de genel olarak bu tür kapıları kapatıp mühürleyebilmek ve ona göre alanda temizlemeler yapmak oluyor.

Böyle bir geçişin olduğu alanda saf niyetle bir çalışma yaparken farkında olmadan yanlış etkilerin oluşmasına sebep verebiliriz. Bu kadarını da nasıl bilebiliriz ya da böyle şey olur mu gibi soruların içinizden geçtiğini bilebiliyorum ama sadece bu da değil.

Böyle bir kapı / portal / vorteks durumu olmayabilir. Yine de bazı ritüeller fazlasıyla egoya hizmet ediyor olabilir – sevdiğini geri getir, bilmem kimi etkile, istediğini yaptırt vb. gibi. Büyü yaptırmıyor ya da yapmıyoruzdur ama bu tarz bir ritüel de aşağı yukarı benzer karmaların oluşmasına ve alanımıza yabancı enerjilerin çapalanmasına sebebiyet verebilmektedir.

Özellikle insanlar ilişki alanında fazlasıyla istismar da ediliyor ve bu yapılırken bazen Allah’ın bize kendimizi anlayabilmemiz için indirdiği ayetleri de alet edebiliyorlar. Yine bazen şimdi başkalarının düşünmesi gerektiğini söyleyenler, kodlama adı altında durduk yere kişilerin egoya hizmet edecek şekilde çeşitli mühür ve kilitleri tezahür ettirtip durduk yere ortaklaşa karmalarının olmasına hizmet edebiliyor. Eve gelmeyen adamlar, böyle işlemlerle evden çıkmıyorsa bu bir keramet ya da mucize değil, enerji alanı ihlali ve kişiyi ritüel / uygulama altında manipüle etmektir. Hatta yıllarca başkalarının yazılarını kendisininmiş gibi paylaşan kişilerin ritüel kitapları çıkardığını da ayrıca gördük.

İyi niyetle bir şeyler yapmaya çalışırken de elbette bazı şeyler olabiliyor. Mesela Ezgi 1 sene önce bir tane bolluk bereket üzerine böyle bakliyatlardan bir kese hazırlamıştı, mutfağımıza koymuştu. Geçen aylarda finansal niyetlerle çizdiğim mandalam için psişik okuma yaptığında (Mandala ve yıldız haritası okuma üzerine de bir KEŞM yazısı gelecek.) “Bakliyata Bağlanmış Bereket Uygulamaları” diye bir kayıt çıkardı sistem.  Etkilerini hem kendimden hem Ezgi’den hem de evden temizlemem gerektiği akışını aldık. Baktığımız zaman karma yaratacak ya da ağır temizlenmesi gereken negatif varlıklı bir durum yoktu ama ilgili işlem bolluğu artırması niyetiyle yapılmasına rağmen, aslında keseye konarak bağlanan bakliyatlar, bolluğu açacağına kısıtlamamıza sebebiyet vermiş bize. Bu uygulamayı yapan kim bilir daha kaç kişi var ve bu tür durumun farkında bile değil. Kısa zaman önce bilginin tüketim nesnesine dönüştüğünü belirttiğim yazıda, ruhsal konuların altının oyularak kişisel gelişime hizmet edemeden nasıl tüketildiğinden bahsetmiştim. Bu minik deneyimimiz de tam da bu yönde. Kendisini yetkili gören kişilerin, farkında olmadan kendi takipçilerini farklı deneyimler yaşamasına sebebiyet verecek şekilde yönlendirebiliyor.

 Negatif tesirleri çeşitlendirmeye devam edelim.

İmplanlantlar, ataçlar, eklentiler, çeşitli enerjisel kablolama teknolojileri, bizi manipüle edebilecek enerji programları yine tüm hayatlar ve boyutlar çerçevesinde alanımızda bize etki edebilmekte. Karanlığa hizmet etmekte olan ruhsal ırkların dünyaya dış müdahalesi gibi düşünebileceğiniz biraz daha galaktik durumlar söz konusu. Bu konuya burada çok değinmeyeceğim, KEŞM günlükleri içerisinde değil de başka bir zamanda bir yazının konusu olabilecek şeyler. Yine de bu yazıda değinmek istediğim bir bilgi akışı ve deneyimimiz var.

Işık için yaptığımız kolektif çalışmalardan birinde Ezgi’ye pirit taşı ile ilgili bir bilgi akışı geldi. Dünya üzerindeki pirit taşlarının, çoğu kaynakta negatif tabanlı bir galaktik ırkın dünyayla bağ kurabilmesi ve buraya geçebilmesiyle alakalı kapı maksatlı kullandığını öğrendik. Bana gelen bilgi akışında da bu ırkın Zeta – Griler olduğu bilgisini aldık ve bu bilgiyi grup içinde doğrulattık. Şimdi enerji çalışmaları yapan bizlerin elinde genel olarak pirit taşı mevcuttu. Bilmeyenleriniz için söyleyeyim, pirit taşı bolluk ve bereketle ilişkilendirilen bir doğal taş ve bu sebepten bu taşı edinen ve takı olarak kullanan da pek çok insan da mevcut. Ben de zamanında bilye kadar bir taş almıştım bir doğal taşçıdan. Yaptığımız kolektif çalışmaları baltalayabilecek bir durum olduğu için elimizdeki taşların etkilerini temizleyip, geçiş kapısı olarak kullanılamayacak şekilde taşları mühürledik ve denize attık taşlarımızı. Nihayetinde elinizdeki pirit taşlarını atın, kurtulun demek bana düşmez ama doğal taşlar da negatif tesirlerle karşılaşabilmemiz konusunda bize farklı tecrübeler sunabiliyor.

Özellikle takı olarak kullandığım ve evde bulundurduğum taşları derin bir şekilde temizleyerek programladım çünkü, doğal taşlar güçlü enerjisel titreşimlere sahip oldukları için bu yazıda bahsettiğim negatif varlıklar olabileceği gibi enerjisel parazitler, plazmatik varlıklar, asılı kalmıış ruhlar, kordonlar gibi etkileri üzerinde barındırabiliyor. Mesela elimizde ufak bir dağ kristali vardı, necef. Ezgi psişik okuma üzerine ilk çalıştığı zaman merak ederek onun üzerindeki kayıtlara bakmak istemişti, sistem çok okutturtmadı çünkü arkaik dönemlere kadar uzanan çok farklı varlıklarla bağları çıktı. Nihayetinde siz temizleyebildikten sonra her türlü doğal taşı daha verimli şekilde programlayabilir ve kullanabilirsiniz.

Negatif etkilere geri dönelim.

Hastalık enerjileri, ölüm enerjileri ve hatta ölen kişilerin ruh parçalarından kaynaklı etkiler de auramıza ve çakralarımıza etki edebilmekte. Ağır hastalıkların yaşandığı evlerde, ölümlerin yaşandığı hastanelerde bu tarz etkiler kişilere ataç olabilir, mekanlardaki enerjiyi ağırlaştırabilir ve alanda akışı engelleyecek şekilde yer kaplayabilir.

Nazar, kem göz, beddua, lanetler de yine kişinin enerji alanını bloke edici negatif tesirlerdir. Nazarın, kem gözün sadece kötü niyetli kişilerin kıskançlığından kaynaklı olduğunu düşünebilirsiniz. Bu sadece sebeplerden biridir. Buraya kadar bir kişi üzerinde nasıl etkiler olduğunu gördünüz. Etkinin geldiği kişinin enerji alanındaki manipülatif etkiler de bu etkinin gelmesine sebebiyet verebilir. Yine beddua ve lanetlerde enerji aynalaması söz konusudur. Yapılan bedduanın yapana geri döneceğine dair malumatınız vardır. Beddua ve lanet konusunda yapan bizsek bunun karma oluşturacağını ve ayrıca alanımızı ağırlaştıracağını hesaba katmanız gerekir. Yine de çalışma yapılan kişide görecelik esastır. Özellikle atalar odaklı konularda yenen haklardan dolayı beddualar fazlasıyla çıkabilmekte. Böyle bir karmaya sahipsek, hak yiyen biz olmuşsak alanımızda ilgili karmadan kaynaklı bedduaların, lanetlerin çıkması normaldir ve genel olarak tam temizlenebilmesi için kefaret çıkacaktır. 

Lanet tabi başka türlü de ele alınabilmekte. Özellikle eskiye ait realitelerde kötülük yapan insanların yargılanma biçimleri elbette biraz daha farklıydı. Yaptıkları şeye ithafen din adamları, yargıçlar ya da insanlar kişiyi lanetleyebiliyordu. Sözel lanetlemenin haricinde büyü ile yapılan çeşitli işlemlerle kilitle, mühürle, muska ile yapılan lanetlemeler de mevcut olabilmekte. KEŞM ile açılan seansta gelecek bilgi akışına göre genel olarak gerekli çalışmalar yapılmakta.

Kilit, mühür konusuna da değinmemizde fayda var. Özellikle negatif tabanlı olabilecek her türlü anlaşma / sözleşme / kontratta kilit ve/veya mühür tekil ya da çoğul olarak bulunabilmekte. Bu bazen sözel bir ifade, bir duygu, düşünce gibi ifadelerden olabileceği gibi, yapılan işlem neyse, onla alakalı kullanılan içeriği de kapsayabilmektedir. Temizlemeler yaparken kilit ve mühürlerle alakalı bilgi akışı da bu sebeple önemlidir. Kilitler açılmadan, mühürler kırılmadan ve elbette varsa kefaret yerine getirilmeden tam manasıyla temizlik sağlanamamakta. Bunu bir konuda ettiğimiz taahhüttün imzası gibi düşünebilirsiniz. Özellikle başka türlü çalışma tekniğiyle açığa çıkan bir sözleşmeyi, hangi enerji katına – derecesine vs. çıkarsanız çıkın, kilit ve mühür olmaksınız alanınızdan yürürlükten kaldırmanız mümkün değildir. Bu sebeple KEŞM ile yaptığımız çalışmalarda kilit ve mühür konusuna ayrıca önem vermemiz gerekiyor. Yine sadece yaşanılan olaydan kaynaklı enerji alanını bloke edici kilitler ve mühürler de oluşabilmekte. Çalışmalarda özellikle ölümün olduğu karmalarda son ana dair duyguları içeren çok mühür ve kilitle karşılaştık. Bunların da temizlenerek alandan kaldırılması önemlidir.

Uzun bir yazı oldu ama yine de mümkün olabildiğince teknik detaylara inmeden, genel olabilecek düzeyde bir bilgi paylaştım. Çünkü arka planda temizlerken bilmemiz gereken hâlâ başka şeyler de var. KEŞM ile çalışılırken ne kadar ince detaylara bakarak seans yaptığımızı görüyorsunuz. Özellikle karmalardan kaynaklı negatif tesirler herkeste aynı düzeyde direkt etki göstermeyecektir ama yine de bu hayat planımızı şekillendiren temel etmenlerden biri enerjisel alanımızın tüm boyut ve katmanlardaki halidir. Bu sebeple ışığa ulaşmamıza katkı adına bu yönde temizlemeler bir şekilde gereklidir. Özellikle beden kayıtlarınızın okunması, hayatınızı daha direkt etkileyen negatif tesirlerin de açığa çıkmasını sağlayacağı için etkili temizleme yapılabilmesinde katı sunucudur.

Siz de bu yazının farkındalığı ile duyguda, düşüncede ve eylemde saf niyetlerle farkındalıkla hareket ederek ışığın yolunda yürümeyi isteyin.

Yazı dizimiz devam edecek.

Sevgilerimle.

Taner Tözün

23 – 24 Mayıs 2022

 

 

 

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.

Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olmadan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.

Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2022
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma
Image