Blog

KEŞM Günlükleri 4 - Mandala ve Doğum Haritası Kayıtları

KEŞM Günlükleri 4 - Mandala ve Doğum Haritası Kayıtları

Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu (KEŞM) ile yaptığımız çalışmalar üzerine ilk üç yazıda ağırlıklı olarak beden kayıtlarından, negatif tesirlerden ve karmalardan bahsettik. Bu yazıda niyet odağında çizdiğimiz mandalalar ile doğum haritamızdaki kadersel etkileri anlamamıza ve çözmemize yardımcı olabilecek kontrat ve karma kayıtlarımız üzerine bilgilendirmeler vereceğim.

Beden kayıtlarımız üzerine çalıştığımız dönemde Ezgi’nin aklına bazı denemeler yapmak geldi. Ezgi, vermiş olduğu mandala atölyelerin sonlarında mandalalar için katılımcılara çeşitli yorumlamalar yapıyordu. Bir niyetle çizilmiş bir mandalada, renkler ve çizgiler kişinin enerjisini daha somut bir şekilde görmemize aracı oluyordu. Ezgi, bir mandalanın enerjisel olarak okunup okunamayacağını merak etti ve sistemi açtığında beden kaydı okur gibi kendi çizdiği mandalalardan birinin enerjisini okumaya başladı ve bingo! Tıpkı bedenimizin bir bölgesinden gelen bilgi akışı gibi, bir niyetle çizilmiş mandala için parça parça bilgi akışı gelmeye başladı, gerekli notları aldık ve akabinde kendisine çalışma yapacağı zaman açığa çıkan bu kayıtları temizleyip gerekli dengeleme çalışmaları gerçekleştirdi.

Çizdiğim mandalaya buradan bakabilirsiniz: https://www.instagram.com/p/CcFUYc6l90s/

Dizinin ilk yazısında, bireysel gelişimime katkı vereceğini düşünerek okuduğum ve çalışmalarını gerçekleştirdiğim okült bir kitaptan bahsetmiştim. O kitabın ve o kitaptan kaynaklı bende oluşan kayıtları okuma fikri de bu mandala okuma sürecinden sonra aklımıza gelmişti.

Mandala çizmeyi ikimiz de çok seviyoruz. Kendi beden kayıtlarımıza, aylarca sabahlara kadar vakit ayırmaktan ikimiz de mandala çizmeye vakit ayıramamıştık. Nisan ayının başlarında, finansal konular üzerine niyet ederek bir aşağıdaki mandalayı çizdim. Akabinde Ezgi okumasını gerçekleştirdi. Okuma üzerine gelen akış çerçevesinde toplamda 13 madde Ezgi’ye bilgi akışı geldi. Bunların bazıları aktifleştirilen durumlar üzerine bilgiydi. Örnek olması açısından birkaç kaydı yine sizinle paylaşacağım.

Çıkan kayıtlardan bir tanesinin adı “Bağ Bostan Anlaşması”. Ezgi’ye gelen bilgi akışında bana olaydan da bahsetti. Zaafıma yenik düştüğüm ve sınır komşumu öldürdüğüm bir hayattan kalma aldığım ah ve bedduadan kaynaklı bir etki almaktaymışım bu anlaşma kaydından ve bu etki hanemin bereketimi etkilemekteymiş arka planda. Beden kayıtlarını anlattığım yazıda anlaşma / sözleşme / kontrat kayıt adlarının ve hatta bunlara ait mühür / kilit adlarının yaşanılan olay ve duyguya yönelik ipuçları verebilecek şekilde olduğundan bahsetmiştim. Bu kayıtta kilit veya mühür çıkmamıştı ama o dönemki hayatıma dair bir adla kaydının oluşturulduğunu görüyoruz. İşin içinde zalimlik olduğundan haliyle bu kayıtların temizlenmesi yine belli kefaretler karşılığında gerçekleşebildi.

Yine mandala içinde çıkan bir kayıtta bakla falı büyüsüyle nasip mühürlenmesi çıktı. Bu yine karmik bir kayıttı. Bu içerikten dolaylı hem 3. göz bilinç alanımdan hem de auramdan şu anıma etki eden negatif tesirler vardı. Bunlar tek tek bulunup temizlendi. Yine yapılan bu işlemden kaynaklı ruh parçalanması diye tabir ettiğimiz bir durum yaşanmış. Şimdiki hayatımızda ya da ilgili enkarnasyonumuzda psişik bir atak olduğunda, duygusal bir travma yaşadığımızda buraya enerjisini yönlendiren yüksek benliğimiz korunmak maksatlı enerjisini çekebiliyor. Çekemediği zamanlarda enerjisel bütünlüğe bu türde bir müdahale oluyor ve ruhsal bütünlüğümüze ait bir parça bizden kopuyor. Haliyle bu bizim tüm boyutlarımızdaki yaşamlarımıza etki eden bir durum oluşturuyor. KEŞM ile çalışırken böyle bir durum karşısında bu ruh parçası üzerine de çalışma yapıp tekrar kendimizle entegre ediyoruz.

Üçüncü yazıda negatif tesirlerden bahsederken bakliyatlı bir bolluk ritüeli uygulamasından bahsetmiştim. Bize verdiği etki üzerine kayıt da bu çizdiğim mandalam üzerinden açığa çıktı.

Akışı geldiğinde yüzümüzde tebessüm uyandıran “Bir tane altınım olsun, dünya benim olsun anlaşması” isimli bir kayda ulaştık. Karmik af verdiği için karmanın içini açmama gerek kalmadı ama yukarıda da bahsettiğim gibi bu tür ruhsal kayıtlar bizim duygu ve düşüncelerimizle, oluşturduğumuz alan çerçevesinde şekil alıyor. Kim bilir tek bir altının bana yeteceği üzerine nasıl bir kapattıysam kendimi, belki o dönemde o tek altınla şu ana göre daha da çok şeyler alınabiliyordu...

Özellikle bir tane kayıt bizi şaşırttı. Dünyamızda doğada tekâmül eden tek canlılar bitkiler, hayvanlar ve biz insanlar değiliz. Enerjik formda farklı doğa ruhları da yine tekamülünü gerçekleştirebilmekte. 2017’de yaptığım bir kampta bu doğa ruhlarının tekâmül ettiği bir alanın enerjisel bütünlüğünü bozacak şekilde dağıtmışım ve bu dostlarımızdan da bana ah enerjisi gelmiş. Gerekli temizlik sonrası özür dileyerek, sahip oldukları yuvayı şifalandırmak için çalışma gerçekleştirdim.

Mandala atölyelerinde katılımcıların çizdiği mandala üzerine, yukarıda belirttiğim gibi yorumlama gerçekleştiriyorduk. Kişinin ailevi ve arkadaşlık ilişkileri, yaşamla bağı, yaşadığı travmatik olayları vs. mandala üzerinde algılayabiliyorduk. Elbette daha ötesinde kişinin hem bu hayatından hem geçmiş yaşamlarından aldığı etkilere yönelik kayıtlara da mandala aracılığıyla ulaşabildiğimizi görünce açıkçası sevindik çünkü mandala çizmek kişinin temizlenmesine ve dengelenmesine zaten katkı sunuyordu, üzerine artık bu kayıtları okuyup daha derin bir dengeleme işlemi gerçekleştirebiliyoruz.

Ezgi mandala üzerine çalışmalar yaptığı gibi astroloji üzerine de çalışmalar gerçekleştiriyor. Doğum anımızdaki harita, bizim bu hayattaki potansiyel hamurumuzu ve o hamurun yoğrulabilme biçimini bize gösteren bir farkındalık aracı. Bu hayatta hepimizin birer yolu var. Astroloji de iyi bir danışmanlıkla kendi yolumuza dair destek ve denenme konusunda nasıl etkiler alabileceğimizi ve özellikle zorlayıcı etkileri desteğe nasıl dönüştürebileceğimizi gösteren bir alan. Bir doğum haritası da aslında şekil ve enerji olarak bir mandala türü. Mandala kayıtlarını okuma sonrasında Ezgi’nin bir doğum haritasını okuma konusunda da kafasında ışıklar yandı ve ilk müsait zamanında bununla ilgili çalışmalar da gerçekleştirmeye başladı.

Bu okuduğu kayıtlar biraz daha özel olduğu için burada direkt olarak örneklendiremeyeceğim ama çıkan kayıtlar kendi yolumda gelişmemi sağlayan yaşadıklarıma fazlasıyla paralellikler taşıdığını söyleyebilirim. Harita kayıtlarımdan sonra içimden bir yerden gerçekten bir öfke enerjisi benden tamamen boşaldı, gitti. Numerolojik olarak da yoldaki başlangıç potansiyelimde karın ve kalp çakram odaklı bir yolculuğum söz konusuydu. Özellikle kalp çakramla bağlantılı üzücü bir karmamın açığa çıkıp temizlenebilmesi konusunda şu an için fazlasıyla mutluyum.

Bu dünyada bedenlenmiş ruhlar olarak inanılmaz bir deneyime ve kayda sahibiz. Bu konuda ruh kökeniyle ya da bedenlenme şekliyle alakalı bir iki istisnai durum söz konusu ama bu tüm dünyaya baktığımızda muhtemelen gerçekten çok küçük bir azınlığı ifade edecektir. Genel olarak hepimizin tekâmül yolunda dönüştürebileceği, işleyebileceği konular mevcut. Bu kayıtların çoğunluğuna beden üzerinden, yine bir kısmına böyle yan yollardan ya da sadece KEŞM ile seans açarak, konu odaklı çalışmalar yaparak ulaşabilmek ve bunlar üzerine çalışabilmek mümkün.

Elbette herkesin hayat yolundaki öncelikleri birbirinden çok farklı. Kolektif ışık çalışmalarımız dolayısıyla bizler kendi kayıtlarımız üzerinde hızlı yol almak durumunda kaldık, uykularımızdan feragat ettik, saatlerce çalışmalar yaptık. Yine de aldığımız bilgi akışı çerçevesinde geriye dönük yaptığımız kontroller oluyor. Bu yazıyı yazdığım günün öncesinde Ezgi, sonradan tekrar kontrol edilmesi gereken bazı beden bölgelerim için yeni okumalar yaptı ve yeni kayıtlar açığa çıktı. Yine bu kayıtlar ve geçmiş kontroller için kişisel gece mesaime başlıyorum.

Bir sonraki yazıda, negatif tesirlerde de bahsettiğim kişisel enerji alanımızın temizliği ve farklı potansiyellerden kaynaklı özellikle toplu meditasyonlar ve uygulamalarda dikkat etmemiz gerekenlere, normal şartlarda yüksek benliğimizle ve ruhsal rehberlerimizle ne kadar saf bir bağlantı kurabileceğimize yönelik konulara değineceğim.

Sevgi ve sağlıkla kalın.

Taner Tözün

25.05.2022

 

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image