Blog

KEŞM Günlükleri 9 - Enerji Uyumlamaları

KEŞM Günlükleri 9 - Enerji Uyumlamaları

Herkese merhabalar. KEŞM Günlükleri yazı dizimizin bu yazısında enerji uyumlamaları konusuna değinmek istiyorum. Şifa / Dengeleme ve Konu / Dinamik odağındaki uyumlamalı enerji sistemlerinde hangi unsurlar uygulayıcı için farklılık oluşturabilir? Özellikle konu odaklı sistemlerde enerji sistemi bir uygulayıcıda daha verimli çalışabilirken neden bir başkasında verimli kullanılamıyor? Bu durumu tezahür ettiren olaylarda hangi etkenler söz konusu olabilmektedir? KEŞM (Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa Metodu) ile yaptığımız çalışmalar çerçevesinde bu sorulara cevap ararken, ayrıca enerji uyumlamalardaki alma – verme dengesi konusuna ve öğretmen – öğrenci ilişkisindeki günümüzde dengesizleşen durumlara değineceğim.

KEŞM ile çalışmalar yaptığımızdan bu yana arka planda işleyen tekâmül süreci üzerine çok daha derin bilgilere ulaşmaktayız. Biliyorsunuz ki KEŞM Günlükleri yazı dizimizin temel amacı, paylaşılabilir bilgiyi sizlerle paylaşmak ve bilgiye hazır zihinlere farkındalık kıvılcımını iletebilmek. Yazı dizisinde paylaştığımız içerikler için güzel geri bildirimlerde bulunmanız bizi de mutlu ediyor, bu motivasyon desteği ile de yazı dizimize yeni yazılar eklenmeye devam edecek. Hepimiz, ruhumuzun öz cevherinde kıymetli bilgilere zaten sahip varlıklarız. Deneyim sahalarında geçirdiğimiz süreçte liyakatimiz çerçevesinde bu öz bilginin açığa çıkmasını sağlayacak alanları bizler oluşturuyoruz. Bazen bu tarz bilgilerle ufak ışık tetiği olma gayretimiz sürüyor.

2008’den bu yana reiki / enerji sistemleri ile haşır neşir olan bir uygulayıcı olarak enerjilerle çalışmayı çok sevdiğimi belirtmek isterim. Özellikle enerjilerle çalışarak yolculuğumda çok kıymetli dönüşümler yaşadım. Uyumlamasını aldığım sistemlerde de mümkün olduğunca bireysel yolculuğuma katkı sunabileceğine inanarak, fayda dinamiği çerçevesinde seçimler yapmaya gayret ettim. Şu an da benden uyumlama almayı tercih eden uygulayıcı dostlarımın da aynı şevk ve istek ile ilerleyebilmeleri için cesaretlendirmeye ve çalışmalar üzerine fikir vermeye devam ediyorum.

Uyumlamalı enerji sistemleri, tekâmül yolculuğumuzda bize katkı sunabilen, uygulama yapması keyifli birer araç. Özellikle bilinçli ve farkındalıklı kullanıldığında çakralarımızın dengelenmesi üzerine bize önemli katkılar sunuyor. Çakra merkezlerimizin dengesi, bizim gerçekliğimiz ve bakış açımızın sağlıklı olması, yaşamda karşımıza çıkan yol ayrımlarında ve yapacağımız seçimlerde sağlıklı yolları seçebilmemiz açısından önem arz ediyor. Dengeleme odaklı reiki / enerji sistemleri ile kendimizle çakralarımız ve bu çakralara bağlı dinamiklere çalışabilmek pratik ve çok kolay. Bu sistemlerle düzenli çalışmalar yaptığımızda kendi çakralarımızda stabil bir denge sağlamakla kalmıyoruz, çeşitli unsurları dönüştürmek için çıktığımız yaşam yolunda daha verimli bir süreç geçirebiliyoruz.

Günümüzde özellikle Usui Reiki’nin varlığından pek çok insanın haberdar. Çakralar ve dinamikler üzerine çalışabildiğimiz şifa / dengeleme sistemleri haricinde, dar bir alanda konu odağında çalışan enerji sistemleri de mevcut. Açıkçası enerjilerle çalışmalar yaptığım ilk yıllarda bu tarz sistemler bana ilginç geliyordu ve ne kadar gerekli olabileceklerine dair tam bir fikrim yoktu. Yani “Şambala Çok Boyutlu Şifa Enerjisi gibi bir sisteme uyumluyum, daha başka neden bir enerjiye uyumlanma alayım ki?” diye düşündüğümü hatırlarım. Yapı olarak meraklı olmamın ve enerjilerle çalışmalardan keyif almamın sonucunda bu tarz konu odaklı enerjilere ben de çekildim. Özellikle 2017’de sadece Evrensel Enerji bünyesinde çalışmalar yapmaya karar verdiğimde uyumlamasını almış olduğum bir tane para enerjisi vardı: Finansal Akış Hizmeti. Birkaç aylık bir süre çerçevesinde bu sistemin de desteği ile Lavinia’nın 999 enerji sistemlerine uyumlanmama yardımcı olabilecek bir birikim gerçekleştirebilmiştim. Zaten 999 sistemleri ile tanışmam ve onlarla yaşadığım dönüşüm ayrı bir hikâye…

Örneğin az önce belirttiğim sistemin kurucusu Mariah Windsong’un beden bölgeleri üzerine de harika bakım enerjileri var. Baktığımız zaman standart bir reiki enerjisi ile birkaç çalışma gerçekleştirerek benzer bir etki oluşturabilmek elbette mümkün. Ben bu tür konu odaklı sistemleri, özel yazılmış programlara benzetiyorum. Belli bir amaçla kanallık edilmiş sistem kullanılmaya başlandığında, kanallık edildiği konu için direkt olarak uygulanan kişide çalışma gerçekleştiriyor. Yine kendimden bir örnek vermek isterim. Bir akşam sağ ayağımın 2. ve 3. Parmağı arasında bir noktaya şiddetli bir ağrı saplanmıştı. Kısa bir süre içinde aşırı olmasa da o bölge şişmiş ve işin en saçma yanı ayağımı basarken basmamı engelleyecek nitelikte acı hissetmeme sebep olmuştu. Normal enerjilerle çalıştığımda acı biraz dinmiş ama ayağımın durumu tatmin edici bir seviyeye gelememişti. Çalışırken de kaslarımla alakalı bir şey olduğunu düşünerek, ona göre konu odaklı bir sistem olan (Yine Mariah’ın sistemi) Bağ Doku Hizmeti ile çalışma açmıştım. Bu böyle bir 24 saat sürdü. Sonra oradaki şişlik hafif inince gördüğüm bir sinek / böcek ısırık noktası oldu. Sevgili minik dostumuz öyle bir noktayı seçmiş ki hem vücudumun reaksiyonunu artırmış hem de ağrıya sebebiyet vermiş. Böcek sokmalarıyla alakalı (özellikle sevgili yakarca türü sineklerden biraz çektiğim için) uyumlandığım “Geliştirilmiş Alerji Koruması” sistemi ile böceğin ısırdığı sinirleri de hızlıca yapılandırmak için “Sinir Bakımı” sistemini açarak yaklaşık 10 dakika kadar bir çalışma gerçekleştirmiştim. Hem hissettiğim tuhaf acı ve ağrı geçmiş, rahatlıkla yürür hale gelmiş hem de 2 parmak arasındaki şişlik tamamen inmişti. Bu tarz ufak tefek ama gözle görünür deneyimlerden ötürü açıkçası bu tarz konu odaklı sistemleri seviyorum.

Tabi bazı konu odaklı sistemlerde, kendi kullanımlarım ve öğrencilerimden aldığım geri bildirimlerde yaptığım karşılaştırmalarda istikrarsız ilerleyişlerle karşılaştığımı da söyleyebilirim. Hatta bu yazının ana yazılma amacı da bu göreceli durum. Örneğin sezgisellik yükseltme, finansal akış sağlama gibi sistemlerde kullanıcıların çakralarının dengesi iyiyken de istikrarsız sonuçlar çıkabildiğini, bazı durumlarda uyumlandıkları sistem ne kadar güçlü olursa olsun istedikleri dönüşümü gerçekleştiremediklerini gördüm. Ayrıca dediğim gibi bu sadece öğrencilerim için de geçerli değil, bu konuda da kendimden örnek vereceğim. Sizlere KEŞM Günlükleri yazı dizimizin eski yazılarında da bahsettiğim bazı konular vardı. Okült yazısında titreşimlerimi yükselteceğim diye yaptığım okült çalışmalardan nasıl da bolluğumu ve bereketimi bağlayacak kayıtlar açmıştım ve alanıma negatif enerjileri çapalamıştım, okuduysanız hatırlarsınız. O süreçte anlamlandıramadığım ve gerçekten daha önce olmadığı bir şekilde bir sıkışmışlık durumu yaşadım ve normal sistemlerle çalışma yapsam da kaynağı hakkında net bir fikre de sahip olamadığım için yeterli seviyede normalleştirme ve dönüştürme sağlayamamıştım. Yine çizdiğim bolluk – bereket mandalasından açığa çıkmış ve iyi niyetle eşimin yaptığı baklagilli ritüelden kaynaklı hanemizdeki para akışı kapatacak bir etki almamız gibi. (Henüz okumadıysanız sitemizden KEŞM Günlükleri yazı dizimizi okumanızı rica ederim.)

Bu göreceli durum ve farklılık peki neden kaynaklanıyor?

Baktığımız zaman, hepimiz bu dünyaya (ve hatta çeşitli boyut, zaman ve mekanlarda dünyalara) ruhumuzun düalite evreninde tekâmül edebilmesi ve ışığını yükselterek yolculuğuna devam etmesi çerçevesinde geliyoruz. Ruh dediğimiz ana enerjimiz çok özel ve güçlü ama biz burada X bir kimlikte bedenleniyoruz. Özellikle öğrenmemiz gerekenler çerçevesinde ilgili karma ve karmik kayıtlarımızca şekillenmiş ve dönüştürülebilir bir yaşam planı bilincine yatkın bir yapımız oluyor. Ruhumuzda taşıdığımız bu kayıtlardan önceki yazılarda sürekli bahsetmiştim. Ruhsal ve karmik kontratlar bizim bu yaşam planımızda esas olarak ana yol göstericimiz. Haliyle insan olarak irademizi, bazı konularda kayıtlarımızdan ve aldığımız etkilerden ötürü kısıtlı bir alanda kullanabiliyoruz çünkü düşüncelerimizden duygularımıza, atacağımız adımları seçmemizde alanımızdaki bu kayıtlar (ve kayıtlar harici implant, eklenti, eterik / astral cihaz – frekans, program, protokol, kilit, mühür vb. gibi pek çok ekstra unsur) bazen bir yönlendirici gibi bize yol gösterirken bazen de tekâmül yolunda bizi manipüle edici bir etki haline dönüşebiliyor.

Bu açıdan olaya baktığımızda, çakra dengeleri mükemmel düzeyde dengede ve birbirine benzer olan iki kişinin arka planda, birbirinden çok farklı ruhsal yolculuğa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu farklı yolculuk, sonsuzluktaki tekâmül döngümüzde güzel ve güçlü ruh enerjimizi nasıl kullanmamızla direkt olarak bağlantılı. (Tabi bazı durum ve istisnalar, kendimiz haricinde de etki almamıza sebep olabilmekte.) Görünüşte iki kişinin dengeleri aynı iken arka plandaki kişiye ait ruhsal kayıtların içerikleri ve etkileri ana ayrımı oluşturuyor. Örneğin bu iki kişide güçlü bir finansal para çekim enerjisine uyumlandı diyelim ama 1. kişi bu enerjiden daha çok randıman alabiliyor. 2. kişi çokça çalışma yapmasına rağmen değişik döngüler içerisinde istikrarsız bir para çekimine sahip oluyor. Burada enerji ne kadar işlevli ve güçlü olsa da kullanan kişinin dinamikleri ön plana çıkıyor. Bu durumu büyük bir balyozu, kullanabilecek yeterlilikte kas kütlesine sahip birinin kullanması ile çelimsiz, zayıf bir kişinin kullanmaya çalışmasına benzetebiliriz. Balyoz aynı balyozdur ama kullanan kişi burada ana belirleyicidir.

Tabi bu ayrım bizim dünyaya gelirken sahip olduğumuz yaşam planımızla bağlantılı olduğu kadar, bu hayattaki yolumuzda da yaptığımız ya da aldığımız etkiler de yine benzer şekilde bir uyumlama sisteminden verim alma konusuna etki etmektedir. Yine yazı dizimizin “Okült” başlığında kendi yaşadığım olayı örnek göstermek istiyorum. O dönemde, benim için uyumlandığım günden itibaren bana büyük dönüştürücü katkı sunmuş ve para çekimi konusunda düzenli katkı aldığım “Sihirli Yıldız Duşu PE” sistemi ile yaptığım çalışmalar dahi, uyumlamalı enerjilerle yaptığım çalışmalar yaşadığım finansal dengesizliği dönüştürmeme yardımcı olamamıştı. O, yazdığı çalışma kitabıyla okült uygulamalar aracılığıyla sözde kişiyi gerçeğe ulaştıracağını söyleyerek insanları bilinçsizce negatiflerin arka kapısı haline getiren beyefendinin kitabından yaptığım çalışmalar alanıma enerjisel tahribatlar vermiş; o uygulamalar yüzünden alanıma açılmış portallar ve enerji bedenlerime kancalanmış pek çok negatif varlık olduğu ortaya çıkmıştı. Yani bu etkiler doğumumla bu hayata yanımda taşıdığım kayıtlar değildi ama bu durumu çözemeseydim iyi niyetle ama bilinçsizce oluşturduğum bu kayıtlar ve durumlarla cebelleşmeye devam edecektim.

Bu tür durumlarda gerçekten nokta atışı, ne olduğunu bilerek ve ilgili kaydı açarak gerekli temizleme ya da dengeleme çalışmasını gerçekleştirmenin önemli olduğunu böylelikle fark ettik. Çünkü olayı tespit etmenin önemi kadar, ilgili kaydı derinlemesine açarak ilerleyebilmek çok önemli. Çünkü bir karma / kayıt içerisinde yapılması gereken sadece bir kontratı iptal etmek ya da temizlemek değil. O kayıttan kaynaklı yapılması gereken pek çok işlem ortaya çıkabilmekte. O kaydı tetikleyici unsurları bularak temizlemek, kayıt tahribatından kaynaklı farklı şifalandırma çalışmaları yapmak, o zaman çizgisinden bu hayata taşınmış tüm negatif etkileri açığa çıkarmak ve temizlemek ve daha pek çok işlem. Ayrıca yine eski yazılarda bahsetmişimdir. Böyle “Ben şimdi geçmişi bıraktım, tüm karmalarımdan özgürleştim vb. gibi” salt niyetlerle alanımızdan kayıtlar kalkmıyor. Tıpkı taahhüt vererek bir sözleşmeye bağlayarak aldığımız bir hizmet gibi (evinize 1 yıl kullanma sözü vererek bağlattığınız bir internet hizmeti gibi düşünün), ruhsal kontratlarımız ya da karmalarımızla ilgili bir temizlikte de ilgili kaydı kaldırabilmemiz için bir enerji hareketi sağlayabilmek, tabiri caizse bir kefaret karşılığında o işlemi yapabilmek mümkün olabilmekte. Ayrıca yine az önce verdiğim hizmet / sözleşme örneğinde olduğu gibi, nasıl bir imza ile bir hizmeti alabiliyorsak bu tür enerjisel kayıtlarda da kilitler ve mühürler yer alabilmekte ve bunları da buldurmadan alandan kayıtları kaldırabilmek mümkün olamamakta.

Yazıyı burada biraz toparlarsak, çakra düzleminde iyi dengede olduğumuzda bile konu odaklı uyumlamalı sistemlerden aldığımız randıman, bizim bu hayattaki yol haritamıza katkı sunan ve etki eden kayıtların tümü ile direkt olarak bağlantılı. Yazının başında da bahsettiğim gibi, uyumlamalı enerji sistemleri bilinçli ve farkındalıklı kullanıldığında, bizlere bu hayat yolculuğunda çok güzel katkı sunabilen birer araç. İlgili sisteme kanal olan bir master, elbette kanallık sırasında aldığı bilgiler çerçevesinde sistemin çalışma sınırlarını bizlerle paylaşıyor. Bu sistemler, insanlığa hizmet etmeye devam da edecek ama yukarıda verdiğimiz bilgiler çerçevesinde bu tür sistemlerin kişiden kişiye farklı çalışabileceğini göz önünde bulundurmanızda ve uyumlanmayı düşündüğünüz enerjileri seçerken bu dediklerimi hatırlamanızda fayda var.

Şimdi hazır reiki ve dengeleme sistemlerinden bahsediyoruz, özellikle son yıllarda hem öğrencilerimden hem de öğrencim olmayan ama bahsedeceğim konuyla alakalı tuhaflık görünce bana danışan sevgili insanlardan gelen geri bildirimler çerçevesinde uyumlamalardaki alma – verme dengesine ve uyumlamaları sadece bir geçim kaynağı olarak görüp, gerçekten hiçbir fikri olmadan olaya bodoslama dalarak yalan yanlış işlemler yapan ve insanlara zarar veren kişilere değineceğim.

Enerji sistemlerinin işleyişini gözünüzde canlandırmanıza, yine örnekler vererek yardımcı olmak istiyorum. Usui Reiki’sinden tutun Yeni Avalon Lon’ah’a; Kundalini Reiki’den başka bir dengeleme / konu odaklı sisteme. Temel işleyiş hepsinde aynıdır. Bu sistemler, çalışma ve işleme şekline ve konusuna göre belli bir enerji alanda sisteme bağlı ışık ekiplerin oluşturduğu kolektif alanlardır. Hepsini bir kuruluş gibi düşünebilirsiniz. Uygulayıcı birine bir çalışma açtığında, kanal olduğu sistem ile danışanı arasında bir bağ oluşturur ve uygulayıcı enerjiyi “Neden” ve “Nasıl” ileteceğini kullandığı sisteme belirterek enerjinin akmasına yön verir. Yapılan çalışma içerisindeki uygulayıcının aslında temel görevi de bu kadardır. Çalışmanın kalanı sisteme bağlı ışık ekiplerince danışan üzerinde gerçekleştirilir. Elbette uygulayıcının sezgisel açıklığı danışandaki bazı unsurları algılamasına yardımcı olabilir ve enerjiyi daha da bilinçli yönlendirmede bu bilgiyi uygulayıcı kullanabilir. Yine de uygulayıcının görevi sistem ile danışan arasında yönlendirici bir köprü görevi görebilmektir.

Bu enerji kanalları bazen liyakat derecesi yüksek görevli kişiler aracılığıyla oluşturulabileceği gibi bir yandan hali hazırda enerji alanda yer alabilen bir kolektif alan olabilir. Şimdi reiki gibi sistemlerin işleyişiyle alakalı çok bilgi sahibi olmayan insanların genel kanısı, “Bu enerjiler zaten Yaratıcı’ya ait değil mi, yani herkes kullanabilmeli o zaman?!” şeklinde olabiliyor. Şimdi siz, kaydınızı yaptırmadan şehrinizdeki bir kütüphaneden kitap alabilir misiniz mesela? Ya da hizmet sunan, bir değer üreten bir firmadan bir unsuru bedava alabilir misiniz? Bu konuda 2 önemli husus var. Birincisi liyakat. Kişinin ruhu, ışık yolundaki seviyesi zaten kendi ruhsal güçleriyle çok daha entegre olabilmesine ve bu tarz kanallıklara gerek kalmadan tezahür gücünü kullanabilmesine katkı sunabiliyor. Bu, sayısızca hayatlardaki ruhun ilerleyişi ile kazanılan bir hak, bu bile bedava bir sonuç değil. İkincisi, kişinin bu yönde bir liyakat seviyesi yok ama bu yolda bu araçlardan faydalanmak istiyorsa karşılığında o enerjiyi harekete geçirecek bir unsur olmak zorunda. İlginç bir bakış açısı gibi gelebilir ama benim bu konu için de örneğim olacak kendimden. Enerjilerle 2008 yılında tanışmıştım ve Evrensel Enerji’yi 2012 Aralık ayında (Evet, bu aralar 10. Yılımızı dolduruyoruz. <3) açtığım döneme kadarki süreçte insanlar ücretsiz yararlanabilsin yaklaşımıyla ben de onlarca ücretsiz uyumlamalar yaptım. Beden kayıtlarımızla alakalı çalışma yaparken, eşim Ezgi’nin sağ üst bacağımda okuduğu bir beden kaydını tam anlayamamıştım. Ezgi’ye gelen akış “İzinsiz şahsi alanlara girilerek karma ve yük oluşturduğu” üzerine idi. Bu kaydı temizlemeye geçtiğim zaman bunun tam olarak ne olduğunu anlamak istedim ve gelen akıştaki bilgi, yukarıda belirttiğim dönemde insanları ücretsiz uyumlamalar yaparak, o kişilerin liyakat denginde olmadan enerjilere bağlanmasını sağladığım için karşılığı karmik yük olarak bana yazılmış. Hesaplar gerçekten benden olmuş kısacası. O kayıtla alakalı çalışma esnasında aldığım kanallık mesajının devamında özellikle yukarıda belirttiğim ölçekte insanların bu tür araçları kullanacakları zaman liyakati sağlayabilecek bir enerjiyi hareket ettirebilmelerinin önemini görebildim. Tabi aldığım karmik yükleri temizlemem de cabası oldu. Bu sebeple kendi kanallıklarını oluşturan bazı masterlar (Lavinia, Solina, Winarso, Ramon) kurdukları ve oluşturdukları sistemin işleyebilmesi için sabit bir alma – verme dengesi ücreti koymakta. Para bir enerjidir ve bu enerjileri sağlıklı kullanmamızı sağlayacak bağlantımızı sağlayabilmektedir.

Sitemizin hakkımızda menüsüne sene başında siteyi yenilerken eklediğim bir köşe var: “Misyonumuz” Ben öğrencim olan herkesin iyi birer uygulayıcı ve eğer onlar da başkalarına ilgili uyumlamaları geçeceklerse iyi birer öğretici olabilmeleri için yıllardır uğraşıyorum. Tabi bu yaptığımız çalışmaları sadece bir para ve fırsat kapısı olarak gören ve alma – verme dengelerini hiçe sayıp, kendi bahaneleri ile de öğrencilerine kılıf uyduran, sürümden kazanırımcı, patron çıldırdıcı ve hatta daha ötesine işi götüren insanlar da etrafta çoğaldı. Özellikle de Lavinia Szendrei’nin sistemlerinde bu hususu hiç dikkate almadan kafalarına göre iş yapan çok kişi var. Düşünün, el yapımı lüks spor bir otomobil var ve biri size onu bizim ülkedeki kuş serisinden bir araçmış gibi size veriyor. Yukarıda aktardıklarım çerçevesinde mantıklı geliyor mu size? Yıllardır kendi öğrencilerim bu konuda bir şey görünce benimle paylaşır, ben de “Nasıl istiyorlarsa öyle yapsınlar, kendi yolları, kendileri karma oluşturuyor, kendi uğraşır” deyip bırakırım. Tabi kendi öğrencim olmayıp kendi hocalarından kıllanan ve uyumlamasını aldığı sistemi bizde gören ve aradaki farka anlam verebilmek için bize danışan insanlar da az değil. Tabi ben herkese uzun uzun açıklama yapıp işleyişi ve mantığı o kişilere de aktarmaya gayret ediyorum.

Tabi olay ne yazık ki sadece patron çıldırdıcılarla bitse iyi. Kimler, kimlerden eğitim alıyor gerçekten bilmiyorum ama Usui Reiki’deki 3a ve 3b’nin ne olduğunu anlamadan 3b şeklinde eğitim alıp da Usui Reiki’de 4. Seviye olduğunu iddia edenler mi dersiniz (Reiki Grandmaster seviyelerinden bahsetmiyorum, o başka bir kanallık, temel Usui Reiki başka), özellikle Usui Reiki tabanlı sistemlerin üzerine inşa edilerek kanallığı edilmiş Karuna Reiki, Magic Reiki gibi sistemlerde ön koşulu umursamadan, “O da olur, bu da olur” şeklinde öğrencilerine hatalı işlemler yaparak uyumlamalar yapan ve enerji alanlarına zarar veren sözde masterlar mı dersiniz, gerçekten yanlış şekilde çalışmalar yapan insanlar var etrafta çokça. Beni bularak destek alan sevgili dostlardan duyduklarım bazen beni fazlasıyla hayrete düşürüyor.

Enerji uygulamaları ve uyumlamaları ile ilgili işleyiş ve süreci akredite edebilmek, bir merkeze bağlayabilmek şu an çok gerçekçi gözükmüyor ama biz Evrensel Enerji olarak, farkındalıklı, bilinçli ve temel dengeleme / şifalandırma süreçlerine hâkim öğrenciler yetiştirmeye gayret ediyoruz. Bakın uyumlama yapmak işin en kolay kısmıdır, önemli olan öğrenciyi sağlıklı yönlendirebilmek ve bu yolda ilerlemeye cesaretlendirebilmektir. Lütfen siz de bu yolda yürürken seçici davranın, ihtiyacınız çerçevesinde bu sistemlerin bilinçli ve farkındalıklı kullanıldığı takdirde fayda sağlayabileceğini bilerek seçimler yapın. Elbette yazının bütününde belirttiğim unsurlar için, daha derine inmek gerekiyorsa o yolda yürümekten çekinmeyin.

KEŞM Günlükleri yazı dizimiz devam edecek. 10. Yazı için ışığın kendi içindeki düaliteden bahsetmeyi düşünüyorum. Işık, sadece ışık değil midir diye düşünebilirsiniz ama ışığın aydınlık yönü olduğu kadar karanlık yönü de olduğunu tahmin edebilir misiniz?

KEŞM ile bireysel çalışmalarımız ve 175’e yakın reiki / enerji sistemi uyumlamaları için bize ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın.

Taner Tözün

9 – 10.12.2022

Katılımcılar Hizmetlerimiz için Neler Söylüyor?

Vermiş olduğumuz tüm danışmanlıklar ve hizmetler üzerine katılımcı yorumlarını buradan okuyabilirsiniz.

Sitede Arayın

Kullanıcı Bilgilendirmesi

• Bu bölüm, müşterilere/kullanıcılara ait sorumlulukları hatırlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Evrensel Enerji® aracılığı ile hizmet alan tüm müşteriler/kullanıcılar bu maddeleri kabul etmiş sayılır.
• Evrensel Enerji® içerisinde yer alan kurs, uyumlama, paylaşım, çalışma veya blog yazılarının hiçbiri, doktorunuzun size önereceği tıbbi teşhis, tedavi veya bakımın yerine geçmez.
• Evrensel Enerji®, hastalık teşhisinde bulunmaz, ilaç tavsiye etmez veya doktorunuzun tedavisine müdahale etmez. Şu anda doktorunuzun reçetelediği ilaçları alıyorsanız, doktorunuzun tavsiyesi olan ilaçlarınızı kullanın. Tıbbi durumunuzla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, lütfen öncelikle doktorunuzla konuşun. Evrensel Enerji® üzerinde yer alan herhangi bir bilgiyi ve öğretiyi kullanarak kendinizi tedavi etmeyi tercih ederseniz, bu sizin sorumluluğunuzdur.
• Evrensel Enerji®, bu sitede yer alan herhangi bir bilginin, eğitimin, uyumlamanın, öğretilerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılması sonucu ortaya çıkan kayıp veya zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu sitedeki sağlıkla ilgili bilgiler ve paylaşımlar yalnızca genel bilgi için sağlanmıştır ve profesyonel tıbbi veya sağlık bakımı tavsiyesinin yerine geçmez. Danışmanlık hizmetleri bu koşulda gerçekleştirilmektedir. Enerji şifası ve uygulamaları, herhangi bir sonucu garanti etmez ve sonuçlar kişiye göre değişebilir.
• Evrensel Enerji® üzerinden alınan herhangi bir hizmet için ücret iadesi söz konusu değildir.

Destek Ol

Çalışmalarımıza destek olmak ister misiniz?

→ Detaylı bilgi için tıklayın. ←

E-Bültenimize Abone Ol

Lütfen bu formu gönderebilmek için tarayıcınızın JavaScript özelliğini etkinleştirin

Evrensel Enerji® 2012 - 2023
Taner Tözün & Ezgi Sala Tözün
Telif Hakkı ©
Evrensel Enerji® markası Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillidir ve tüm hakları saklıdır. Bu platformda yayınlanan yazıların tarafımızdan aksi belirtilmedikçe 5846 numaralı Telif Hakları Kanununa uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi hareketlerde kanuni işlem yapılır.
Evrensel Enerji Etiket Bulutu
Reiki, Usui Reiki, Kundalini Reiki, Şambala, Karuna Reiki, İmera Reiki, Seichim, Tara, Kozmik Birlik, GMA, Gümüş Mor Alevi, St. Germain, Altın Üçgen, Çakra Dengeleme, Çakra Temizleme, Çakra Açma, Çakra, Çakralar, Aura, Aura Dengeleme, Aura Temizleme, Aura Açma, Mental Beden, Astral Beden, Eterik Beden, Enerji Temizliği, Enerji Dengeleme, Mekan Temizliği, Sihir Temizleme, Sihir Bozma, Büyü Temizleme, Büyü Bozma, Enerjisel Koruma, Enerjisel Kalkan, Uyumlama, Enerji Uyumlaması, Enerji Uyumlamaları, Online Uyumlama, Online Usui Reiki, Online Reiki, Reiki Uyumlamaları, Reiki Eğitimi, Enerji Uygulayıcılığı, Holistik Şifa, Bütüncül Şifa Çalışması, Bilinçaltı Çalışmaları, Bilinçaltı Uygulamaları, Bilinçaltı Dili, Ses Masajı, Ses Şifa Teknikleri, Mandala, Mandala Atölyesi, Mandala Atölyeleri, Mandala Eğitimi, Yaşam Koçluğu, Yaşam Koçu, Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Spiritüel Danışmanlık, Enerji Danışmanlığı, Bolluk Çalışması, Bolluk Şifalandırma, Bereket Çalışması, Bereket Şifalandırma, Para Yollarını Açma, Bolluk Bereket Çalışması, Bolluk Bereket Şifası, Ruh Eşi, Ruh Eşi Çekimi,Linda Colibert, Daelyn Wolf, Hari Andri Winarso, Mariah Windsong, Manuela Fasoli, Scion, Lavinia Sina Szendrei, Ramon Martinez Lopez, Gaby Solina Grill-Mitterhofer, Enerji Sistemleri, Reiki Sistemleri, Reiki Çeşitleri, 999, 999 Frekansı, Yüksek Şifa Enerjileri, Melek Enerjileri, Spiritüel Rehberlik, Spiritüel Şifa, Kozmik Şifa, Ücretsiz Çalışmalar, Ücretsiz Şifa Çalışmaları, Şifa Çalışmaları, Türkiye Meditasyonu, Dünya Meditasyonu, Reiki Meditasyonu, Maji Çalışmaları, Kendini Keşfetme Çalışmaları, DNA Aktivasyonu, Kundalini Aktivasyonu, Kundalini Aktifleştirme, 3. Göz, 3. Göz Aktivasyonu, Sezgileri Güçlendirme, Psişik Yetenekleri Açma, Psişik Yetenekleri Şifalandırma, Karma, Karmik Temizlik, Karma Şifası, Karmanızı Dönüştürün, Mantralarla Çalışma, Enerjinizi Yükseltin, Enerji Alanınızı Güçlendirin, Titreşimlerinizi Yükseltin, Yaşamınızı Dönüştürün, Büyüklere Masallar, Masal Terapi, Masal Geceleri, Hikaye Anlatıcılığı, Kendi Hikayenizi Oluşturun, Yaşamınıza Yön Verin, Tekrar Bağlantı, Plaides, Playdes, Pleaides, Arcturus, Sirius, Taner Tözün, Ezgi Sala Tözün, Astroloji, Astrolojik Danışmanlık, Deneysel Astroloji, Holisitk Dengeleme Çalışmaları, Psişik Okuma, Beden Kaydı Temizleme, Beden Kaydı Şifalandırma, Karmik Kontrat Temizleme, Karma Temizleme, Karmik Temizlemeler, Karmik Kayıt Bulma, Karmik Kayıt Kütüphanelerinde Temizlik, Beden Kaydı Okuma, Kolaylaştırıcı Ezoterik Şifa, Ezoterik Şifa, Doğum Haritası Şifalandırma, Psişik Harita Okuması, Doğum Haritasının Üzerine Çıkma, Kanallık Mesajları, Kanallık Bilgileri, 
Image